Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Камінь-каширські діти – переможці Всеукраїнських олімпіад
Камінь-каширські діти – переможці Всеукраїнських олімпіад

Камінь-каширські діти – переможці Всеукраїнських олімпіад

16:32 13.02.2019
1701

Школярі Камінь-Каширського району в обласному етапі Всеукраїнських олімпіад зайняли 33 призових місця.

Камінь-Каширський відділ освіти, молоді та спорту повідомляє, що протягом січня-лютого 70 переможців районних олімпіад брали участь у 19 олімпіадах ІІІ (обласного) етапу.

Тож, учні шкіл Камінь-Каширщини завоювали тринадцять других місць та двадцять третіх.

Високі результати продемонстрували такі школярі:

Українська мова та література

ІІІ місце:

  • Кривдік Ірина (11 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Корінчук Л.І.)
  • Должко Марія (11 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Должко Г.М.)
  • Федчик Катерина (10 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Чмух О.В.
  • Мацик Олександра (8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Підцир’я), вчитель – Соловей Л.Ф.

Історія

  • Трикош Іван (9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Бузаки), вчитель – Хмелик В.І.

ІІІ місце:

  • Ющик Оксана (10 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Шумік О.П.

Математика

ІІ місце:

  • Сорока Анатолій (7 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Галас А.В..;
  • Найдич Богдан (9 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Коренга І.М.;
  • Мотлюк Марк (9 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель –Цюрик Н.М.)
  • Дейнека Артем (10 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Мушка Н.Ф.

ІІІ місце:

  • Ющик Оксана (10 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Мушка Н.Ф.

Біологія

ІІІ місце:

  • Кривдік Ірина (11 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Лисюк Л.М.;
  • Дубровська Вікторія (9 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель –Букало С.С.

Хімія

ІІ місце:

  • Романюк Олександр (8 кл. ОНЗ с. Пнівне), вчитель – Романюк Т.О.;
  • Дубровська Вікторія (9 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Бурдак І.В.;

ІІІ місце:

  • Сус Ірина (10 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Довжик Т.І.;
  • Дроздик Юлія (8 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Бурдак І.В.

Географія

ІІ місце:

  • Помаліна Маргарита (8 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Полиці), вчитель – Помаліна А.А.

ІІІ місце:

  • Трикош Іван (9 кл.ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Бузаки), вчитель – Деркач М.М.

Економіка

ІІІ місце:

  • Борох Іван (10 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – П’ятенко В.О.
  • Махмет Катерина (9 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – П’ятенко В.О.
  • Кривдік Софія (9 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – П’ятенко В.О.

Екологія

ІІІ місце:

  • Маріцька Анна (10 кл.НВК №1 м. Каменя-Каширського ), вчитель – П’ятенко Л.М.

Німецька мова

ІІІ місце:

  • Березнюк Григорій (11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Черче), вчитель – Савчук Н.Г.

Англійська мова

ІІІ місце:

  • Пахачук Анна (9 клас НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Пахачук Н.В.

Російська мова

ІІІ місце:

  • Берлач Дарія (11 клас НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Якубінська О.А.
  • Василенко Катерина (11 клас НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Романюк Л.С.

Фізика

ІІ місце:

  • Дейнека Артем (10 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Качановська Г.С.
  • Мотлюк Марк (9 кл. НВК №1 м. Каменя-Каширського), вчитель – Козачук М.М.

Правознавство

ІІ місце:

  • ДрейчанКаріна (9 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Войчик Л.С.

ІІІ місце:

  • Василенко Катерина (11 кл. НВК №2 м. Каменя-Каширського), вчитель – Боднарюк О.А.

Трудове навчання

ІІ місце:

  • Балакін Віктор (11кл. ЗОШ І-ІІІ ст. с. Раків Ліс), вчитель – Гузь В.Я.
  • Власкіна Вікторія (9 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. с. Раків Ліс), вчитель – Солоха Л.З.
Коментарі
22 лютого
Сьогодні
Вчора
20.02.2019
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
14.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин