Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Сертифікати відповідності при першій реєстрації авто залишаються необхідними
Сертифікати відповідності при першій реєстрації авто залишаються необхідними

У МВС пояснили, чи необхідні сертифікати відповідності при першій реєстрації авто

12:18 17.02.2019
559

Сертифікати відповідності при першій реєстрації авто залишаються необхідними.

Про це повідомляє прес-служба регіонального сервісного центру МВС у Волинській області.

У відповідь на чисельні звернення громадян вважають за доцільне спростувати недостовірні новини щодо сертифікатів відповідності, нещодавно поширених в медіа.

Інформують: відповідно до чинного законодавства сертифікат відповідності є в переліку документів, необхідних для отримання послуги первинної реєстрації транспортного засобу на території України.

Цю вимогу регламентує стаття 31 Закону України «Про дорожній рух», в якій зазначено основні умови ввезення на територію України транспортних засобів. Зокрема, в статті говориться, що транспортні засоби, ввезені на територію України, підлягають перевірці на відповідність діючим екологічним нормам або повинні мати сертифікат, виданий уповноваженим на це Секретаріатом ЄЕК ООН адміністративним органом. Наразі дана норма є чинною та може бути скасована виключно через внесення змін до Закону України «Про Дорожній Рух».

В той же час, Уряд має на меті спростити процедуру митного оформлення та зменшити перелік необхідних документів для розмитнення транспортного засобу ввезеного з країни ЄС. Отже, зміни стосуватимуться виключно процедури митного оформлення. Процедура першої державної реєстрації не змінилась і сертифікат відповідності лишається в переліку необхідних документів.

Коментарі
19 березня
Сьогодні
Вчора
17.03.2019
16.03.2019
15.03.2019
14.03.2019
13.03.2019
12.03.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин