Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Сертифікати відповідності при першій реєстрації авто залишаються необхідними
Сертифікати відповідності при першій реєстрації авто залишаються необхідними

У МВС пояснили, чи необхідні сертифікати відповідності при першій реєстрації авто

12:18 17.02.2019
918

Сертифікати відповідності при першій реєстрації авто залишаються необхідними.

Про це повідомляє прес-служба регіонального сервісного центру МВС у Волинській області.

У відповідь на чисельні звернення громадян вважають за доцільне спростувати недостовірні новини щодо сертифікатів відповідності, нещодавно поширених в медіа.

Інформують: відповідно до чинного законодавства сертифікат відповідності є в переліку документів, необхідних для отримання послуги первинної реєстрації транспортного засобу на території України.

Цю вимогу регламентує стаття 31 Закону України «Про дорожній рух», в якій зазначено основні умови ввезення на територію України транспортних засобів. Зокрема, в статті говориться, що транспортні засоби, ввезені на територію України, підлягають перевірці на відповідність діючим екологічним нормам або повинні мати сертифікат, виданий уповноваженим на це Секретаріатом ЄЕК ООН адміністративним органом. Наразі дана норма є чинною та може бути скасована виключно через внесення змін до Закону України «Про Дорожній Рух».

В той же час, Уряд має на меті спростити процедуру митного оформлення та зменшити перелік необхідних документів для розмитнення транспортного засобу ввезеного з країни ЄС. Отже, зміни стосуватимуться виключно процедури митного оформлення. Процедура першої державної реєстрації не змінилась і сертифікат відповідності лишається в переліку необхідних документів.

Коментарі
24 липня
Вчора
22.07.2019
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин