Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Духовенство Камінь-Каширщини підтримало військових ЗСУ
Духовенство Камінь-Каширщини підтримало військових ЗСУ

Духовенство Камінь-Каширщини підтримало військових ЗСУ

09:30 18.02.2019
1600

Священики Каменя-Каширського відгукнулися на прохання українських військових про допомогу.

У Камінь-Каширському благочинні говорять, що нещодавно до настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці Юрія Михайлова звернулися військовослужбовці ЗСУ, аби духовенство допомогло вирішити проблему з автомобілем. Адже він допомагає виконувати бойові завдання в зоні проведення ООС.

Священики Камінь-Каширського благочиння УПЦ на власні кошти придбали необхідну деталь до автомобіля, яка невдовзі буде відправлена до військових. У цьому допоможе клірик Камінь-Каширського благочиння протоієрей Юрій Михайлов, який неодноразово з душпастирською місією відвідував військовослужбовців ЗСУ на Сході України.

Читайте також: Камінь-Каширський священик з благодійністю вирушив у зону проведення ООС

Коментарі

Читач

10:32 18.02.2019

А що тут особливого? Тож не з Кірілом весь час ділитись.

Камінь.

11:14 18.02.2019

Чомусь тут говориться про те, що духовенство УПЦ і так далі за текстом. Якщо порівняти це повідомлення з тим яке Ми інколи читаємо про отця Володимира то можемо зробити для себе висновок, що отець Володимир ніколи чи майже ніколи не акцентує на тому що Я, оскільки він завжди говорить, МИ акцентуючи увагу читачів на те, що громада допогає йому у цій важливій справі. Тут Ми частенько і в інших ситуаціях бачимо, що цей отець Михайлов та інші предствники цієї церкви просто аж відірвав від себе якусь частину для пожертви військовим на фронті. Дивлячись на ту запчастину яку отець репрезентував то можна зробити висновок що вона на жаль не першої свіжості, беушна але і на тому подякуємо. Про те у цій ситуації словами акцентується про те, що мовляв духовенство УПЦ для себе скажемо московської орієнтації й тому очевидно, що у Них все-таки існує врешті-решт своєрідний стереотип, орієнтований на власну кантору. Що ж звичайно можемо сказати що нікому не вгодиш у цій справі, а надто такому як "Камінь" який з інших джерел сам нічого путнього не зробив на цій ниві але сьогодні хочеш чи нехочеш мусиш інколи порівнювати в деякій мірі непорівнюване, оскільки такий час настав, час коли Ми приймаємо для наших дітей та внуків рішення з ким бути і куди далі іти.

Шляхта

13:08 18.02.2019

І тут підтримую Каменя, оскільки давно на цьому сайті говорилося, що передати частину грошових чи речових пожертв людей, як от сітку-другу бульби і слоїк з салом атошникам - це заслуга не панотця, а громади. Зрозуміло, що священник має авторитет серед людей і організовує збір гуманітарки через прохання чи роз'яснення такої необхідності. Тому Камінь підкреслив правильно про цей нюанс, не Я а Ми з громадою, а ще правильніше - релігійна громада села N передала допомогу військовим, котрі боронять Україну. І якщо пішла про це розмова, то найбільшим і найкращим внеском священників МП для вояків і України було б колективне звернення до своїх колег за порєбриком, аби вони не благословляли бурятів, "шахтарів і трактористів" з Якутії та інших бойовиків на участь " у громадянській війні", як каже Росія "на" Україні. Бо інакше, жодна запчастина до автівки, нехай і нова а не б/ушна не вартує тих зусиль і реклами від УПЦ МП на сайті, коли їх Патріарх у Москві відкрито і демонстративно приймає участь закритих засіданнях керівництва Міноборони Росії. Ми б уже давно з Донбасом розібралися б мирно і без жертв, ну хіба найзатяші потвкли б носи одне другому на мітингах і про це добре знають священники МП, більше того, вони ж і самі, українці з народження, потерпають, оскільки люди, їх прихожани через страусячу позицію цієї Церкви шукає порятунку в ПЦУ...

Читачу

20:06 18.02.2019

Тобі десь той Кіріл сниться!Звернись до психіатра,мо поможе!

777

23:32 18.02.2019

Як звуть молодика з рудою бородою, що в асистентах ходить у Ю. Михайлова?

М

18:47 19.02.2019

отець Сергій

Всім

19:52 19.02.2019

Митрополит Кікський Никифор: Ми не можемо визнати нерукоположенного розкольника Епіфанія.

Грецьке видання «Ромфея» опублікувало лист (доповідну записку) ієрарха Кіпрської Православної Церкви на адресу Священного Синоду. Цей документ митрополит Кікський і Тілірійській Никифор подав на розгляд 7 лютого 2019 року, напередодні роботи позачергового засідання Священного Синоду Кіпрської Церкви, яке відбулося 18 лютого.

До Всім

20:51 19.02.2019

Не бійся. Все буде добре. Усі визнають. Останніми мабуть будуть серби. Передостанніми кірілівці, якщо до того часу не іншого не поміняють.

До Читачу

20:55 19.02.2019

Та ні, не сниться. Живу нормальним позапопівським життям. А про Кіріла згадав, бо віднедавна він став всесвітнім символом мерзенності.

24 липня
Вчора
22.07.2019
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин