Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Адміністративно-територіальна реформа: Камінь-Каширщина ймовірно стане одним із чотирьох районів області

09:30 20.02.2019
2158

За новим територіально-адміністративним поділом до Камінь-Каширського району планують приєднати ще три райони.

Про це йшлося під час круглого столу на тему «Реформування субрегіонального рівня Адміністративно-територіального устрою. Від історії до сьогодення» у Центрі розвитку місцевого самоврядування 19 лютого у Луцьку, пишуть Волинські Новини

Відповідно до проекту адміністративно-територіального устрою, на території Волині можуть утворити чотири райони: Луцький (на теренах існуючих Луцького, Локачинського, Горохівського, Рожищенського, Ківерцівського та частини Маневицького районів), Камінь-Каширський (на території Любешівського, Камінь-Каширського, Ратнівського, частини Маневицького), Ковельський (на території Ковельського, Турійського, Старовижівського, Любомльського та Шацького) та Володимир-Волинський (на території Іваничівського та Володимир-Волинського) райони.

Остаточно новий поділ на райони буде завтерджений лише після ухвалення нових законодавчих актів, тож межі районів можуть відрізнятися від продемонстрованого проекту. Водночас, найбільш оптимальним вважають створення саме чотирьох районів на території області.

Коментарі

Камінь.

11:32 20.02.2019

Не треба себе тішити планами якихось там еспертів, оскільки за даними народного депутата Констанкевич інша експертна група яка стоїть ближче до уряду говорить про три райони в області. Але про чотири і в тому числі Камінь-Каширського і в тому числі частину Маневичиського я особисто Ваш скромний дописувач говоримо вже близько трьох років, розпочинаючи на інших площадках. Ось ця експертна група між іншим говорила про Госпітальий округ в Камінь-Каширську але на живу нічого у них не вийшло тому у пинципі для того що Ми остаточно мали б район то біш Повіт Нам слід організовуватися в інші прострації оскільки районна рада та РДА майже не рухує цей процес.

17 липня
Сьогодні
Вчора
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин