Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Управління СБУ у Волинській області закликає волинян уважніше стежити за подіями у передвиборчий період.
Управління СБУ у Волинській області закликає волинян уважніше стежити за подіями у передвиборчий період.

Здай шпигуна: волинські СБУшники відкрили передвиборчу гарячу лінію

18:00 20.02.2019
928

Управління СБУ у Волинській області закликає волинян уважніше стежити за подіями у передвиборчий період.

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Волині бути уважними та обережними.

Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації:

  • про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання на життя державного чи громадського діяча, а також суб’єктів виборчого процесу;
  • про факти посягань на суб’єктів виборчого процесу, виборчі штаби, окружні чи дільничні виборчі комісії;
  • про злочини проти виборчих прав і свобод громадянина, передбачених статтями 157-160 Кримінального кодексу України.

У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися за телефонами «гарячої лінії» Управління СБУ у Волинській області: (0332)24-40-25, 097-7-911-911, або скористатися електронною скринькою usbu_vol@ssu.gov.ua.

Уся отримана інформація буде ретельно перевірена.

Конфіденційність гарантується.

Коментарі

Камінь.

19:56 20.02.2019

Здати шпигуна, треба було відкрити одразу п"ять років назад коли повстала загроза держави, а то вони тільки тепер згадали коли один із претендентів постійно акцентує увагу на цьому.

Каміню

11:10 21.02.2019

Схоже, що у вас слово помітно випереджає думку. Часто-густо думка так і не наздоганяє випущене слово. Людина яка береться подавати розширені коментарі, мала би розуміти, що в наслідок поразки Путіна у 2014-му, 2015-му роках, в наслідок провалу «русскоі вєсни», цей огризок людства розпочне масштабну диверсійну роботу на території України. Метою цього кадра є переконати весь світ у тому, що Україна є недодержавою, що українці, без зовнішнього втручання, не спроможні самостійно вирішувати свої проблеми. Тим більш, що в нас не бракує істот, які готові допомогти Путіну. Це переважна кількість чиновників, загального та місцевого походження політиків, правоохоронців, суддів, митників, військових, московських попів, які останнім часом втратили або втрачають свої можливості грабувати країну та її народ, жити за рахунок обману, хабарів та свавілля. До цієї команди долучаються різного роду елементи, які не пройшли до влади або такі, яким байдуже чим заробляти на життя – контрабандою чи державною зрадою. Є просто цілий виводок дебілів, одним з яких є «радикал» Мосійчук. Подібних йому не бракує в так званих «націоналістичних» партіях. В умовах війни з Росією, яка на 90% спирається на інформаційні технології, коли навіть один матюк телевізором можна перетворити на світову сенсацією, потрібно чимало зробити, аби бути спроможними і довести всьому світу, що ми не тільки на Майдані можемо віддавати свої життя, а й вчасно знаходити своїх гнид та забезпечувати в країні належний санітарний стан.

Камінь.

11:30 21.02.2019

Схоже Ви також випереджаєте але про те дякую. Я не маю можливості та часу на досконаліший аналіз проблем які з"являються часто-густо на сторінках цього видання. Власне для себе я ставлю задачу у цьому медіа, залучати побільше дописувачі тому як Ви й говорите; з"являються:"слово помітно випереджає думку", прошу почути Вас.

Каміню

12:33 21.02.2019

Ви мабуть на весіллі ридаєте, бо не мали часу розібратись у відносинах молодих, а ще тому, щоб привернути увагу до весілля. На похоронах ви смієтесь, бо не мали часу довідатись про причину смерті, а ще можливо тому, що від когось почули фразу, що померлий відмучився. Але більше для того, щоб привернути увагу чим більшої кількості людей до похорону??? Знаєте. В нас вже є клоун. Він має офіційний статус, називається Зеленським, обсміхує все, що його особисто не торкається. Для нього Україна – проститутка, українці – бовдури. Завдяки цьому, і вам, люди остаточно відвикають дивитись серйозними очима на проблеми, від яких вони залежать. Більшість воліє думати виключно про своє індивідуальне, а цього втрачають і індивідуалісти, і країна.

777

12:59 21.02.2019

Для клоуна є поняття хуцпи. У колеги Каменя погано розвинута саморефлексія і в ьому він не винен, бо вона не дається людині без формування від народження. А в цілому він хлоп позитивний, тягнеться до знань, хоч вони і мають форму новин, або ляпання язиками навколо новини. Хто його тут поносить, той не дотримується одного з основних принципу цінності життя-біорізноманіття.

777-му

13:34 21.02.2019

Що таке «хуцпи»? А загалом дорога до знань не йде по знанням. Це стосується навіть прихильників «біорізноманіття». Надто широкий підхід, через який можна запитати – в чому різниця Каміня від цибулі. Їх об’єднує те, що вони є біо-організмами. А в чому їхня різниця?

Камінь.

13:40 21.02.2019

"не дотримується одного з основних принципу цінності життя-біорізноманіття": згідний з Вами, на тому й стоїмо щоб біорозманіття виплескувалося на ці сторінки але чого і з якої причини то я вже тут потерплю. Між іншим ця сторінка "Район. Камінь" з "Район-ів" мають найбільше читачів, дописувачів, оскільки інколи навіть перважно Ви відповідаєте "Камінь". Коли розмовляють інші, Ви помітили я не переймаюсь, відпочиваю)))))

777

14:03 21.02.2019

якщо 13\34 лише качався в спортзалі та не розвивав свого мислення, то шукає допомоги в звичний спосіб-у колег або першого зустрічного. поняття саморефлексія з науки психологія, а поняття хуцпи не наукове, а мабуть більше з арго та означає найвищу ступінь зухвалості і приниження людини на національному ґрунті.

Шляхта для 777

14:12 21.02.2019

Підтримую коментатора 11:10 21.02.2019 у тому, що коли людина сміливо береться коментувати проблему, особливо ту, яка торкається безпеки країни, державотворення, то варто це вчиняти так, аби думка троха випереджала вправність рук на клавіатурі. Бо так за аналогією можна ж сказати й про ЗСУ "....треба було "воювати так як нині одразу" ще п"ять років назад коли повстала загроза держави, а то вони тільки тепер згадали". Не та тоді п'ять років тому була українська армія, та й СБУ не ті мала можливості та підтримку людей, не той досвід і т.п. П'ять років тому, окремі голови сільрад району тупо саботували Указ Президента України щодо мобілізації, районна рада сумнівалася у тому чи варто публічно на своєму засіданні засудити дії влади Януковича, яка організувала жорстоке побиття студентів на Майдані, котрі протестували проти розвороту з Європи до Росії. Це тепер вони рвуть вишиванку на своїх патріотичних грудях. Якщо таких речей не розуміти, то не обов'язково свою думку одразу "карбувати на граніт чи в бронзі" на сайті, є ж для того якісь вечорниці поміж старшими людьми, бесіди з сусідами, знайомим тощо. Там свободу слова і, головне, відповідальності за них ніхто ще не забирав. Але ж у нас свобода слова, та й рівень розуміння ситуації у кожного з нас свій, до того ж впевненість у своїй правоті більш аніж стовідсоткова. Ну й не "обзивайте" мені Каменя біорізноманіттям, будьте шляхетним чоловіком. Ви все ж таки позиціонуєте себе вченим чоловіком з технічним мисленням, то ж маєте якось висловлюватися гречніше ))
А в цілому, варто підтримати наміри СБУ у тому, що б громади включились у боротьбу за свою безпеку, безпеку держави у цілому, не були інфантильними та байдужими до злочинних намірів недоброзичливців, ворогів чи й просто корисних ідіотів, котрі хочуть дестабілізувати ситуацію у державі. Тільки спільними зусиллями - спецслужб і громадян можна і потрібно творити безпеку у своєму домі у широкому значенні цього слова. Якщо вам хтось пропонує підзаробити 300 чи більше гривастих на президентських виборах, то повідомте про це і поторгуйтесь з СБУ, впевнений, що вони вам дадуть за таку інформацію на 100 грн. більше. )) Жарти - жартами, але відкриття такого Фонду і прямої лінії в СБ дало б колосальний результат в протидії спотворенню волі виборців. Думаю, що цьогоріч вони й так пильніше будуть стежити за "ручками" голів і членів виборчих та дільничних комісій, то ж не варто випробовувати їх і себе на профпридатність у цьому відношенні.

777-му

14:54 21.02.2019

В здоровому тілі – здоровий дух, - казали давні греки. Чому б і не покачатись в спортзалі, а не на дивані, бо, висловлюючись у ваш спосіб, зауважу, що за наявності відсутності змістовності в змісті саморефлексії одного з біовідмінних в рефлексії на зовнішнє сигналізування проявились ознаки неадекватності, яка може бути досліджена теоретично, але не надається перевірці, яка спирається на емпіричні методи. Простіше кажучи, Камінь не до того висловився. І справа не в ньому, а у звичці більшості виражати думки емоціями, не навпаки, що більшою мірою стосується феноменальності хомо-сапієнсів.

Камінь.

15:42 21.02.2019

"що коли людина сміливо береться коментувати проблему": я передусім ПРОТИ клювання з миски яку тобі підсовують. Перед тим як хлєбати слід трохи принюхуватися чи похлльлбка не тхне.

Камінь.

15:47 21.02.2019

...а втім згідний з тим дописувачем який говорить, що інколи не встигаєш клацати на клаві за власними думками.

777

22:05 21.02.2019

за великим рахунком ККД писанини на сайті не більше 5%. єдине, що файно, то структуровані думки декількох хлопів і кобіт, але не такі як у 14/54.

777-му

11:40 22.02.2019

Даруйте, не второпав. Ви науковець чи провидець? Властивості провидіння поясненням не підлягають, то сподіваюсь, що то є ваші наукові вправи. Десь колись ви писав, що маєте вчений ступінь, тому хочу наблизитись до вашого інтелекту, отже маю кілька запитань. Перше, за якою шкалою ви вимірюєте ККД дописів на цьому сайті? Друге, що берете за критерій визначення наявності/відсутності структурованості? Але оскільки структура є виміром цілого, то що для вас є визначенням цілісності. Функціональні особливості чи щось інше? Третє, яким чином ви за анонімними ніками відрізняєте кобіт від хлопів? За допомогою інтелектуального нюху? Стилістичного або семантичного аналізу дописів? Чи ще якось. Чекаю на змістовну відповідь, розраховану якщо не на кобіту, то принаймні на хлопа. З повагою 14/54.

11/40 від 777

16:28 22.02.2019

На все є час і місце. Для всього необхідні відповідні умови. Тут не місце та не час. З повагою.

24 липня
Вчора
22.07.2019
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин