На будівлі у Камені-Каширському процитували Ліну Костенко

04 Вересня 2016, 12:38
2206

На одній із будівель у Камені-Каширському з’явився напис уривка з вірша Ліни Костенко.

«Був приємно здивований, коли побачив в центрі Каменя-Каширського (на стіні колишньої так званої "водокачки", а зараз, здається, там квітковий магазин) цитату Ліни Костенко, - пише Богдан Козік у групі «На районі в Камені».

Виявляється, наш Камінь-Каширський – місто, в якому живуть інтелектуали, які читають і знають таких поетів-класиків сучасності як Ліна Костенко.Отож, вчителі української філології можуть пишатись, що зерно їхніх знань потрапило в благодатний ґрунт».


 

Коментарі
04 Вересня 2016, 19:20
Це все Балицька. Вона завжди у своїх розмовах цитує Костенко. І передвиборча програма теж закінчувалась словами цієї поетеси. Скоро все місто розпише ця інтелектуалка.
04 Вересня 2016, 20:38
"Скоро все місто розпише ця інтелектуалка."- ой не сміши )) Лише тупі та обмежені особи в передвиборчій програмі використовують цитати відомих людей
04 Вересня 2016, 20:40
Та хай балицька вже пише цитати на каналізаційних люках, херовому асфальті..
04 Вересня 2016, 23:06
Не знаю чи то Балицька написала, але в її тупості я сумніваюсь. Та й сумніваюсь, що б розписувала стіни.
04 Вересня 2016, 23:09
Балицька розумна і толкова дівчина ЖАБИ КВАКАЮТЬ БІЛЯ ТАКИХ ЯК ВОНА ЗАВЖДИ ЗАКОН ПРИРОДИ
04 Вересня 2016, 23:14
Вам милує око слово з трьох літер на паркані. Дикуни.
05 Вересня 2016, 05:27
Як я вас люблю у хвилини прочитання коментарів! Дізнаюсь про всі плітки та афери, про те, чим налякати їжака та про те, хто чим заробив собі автомобіль! Лузаю сємкі та тішуся!!!
05 Вересня 2016, 11:23
СПАСІБА ТОВАРІЩУ БАЛИЦЬКІЙ ЗА НАШЕ ЩАСТЛІВОЄ БОЛОТО! )
05 Вересня 2016, 18:44
Я знаю хто це написав,і це не Балицька,але яка різниця хто.Люди зробили,гарну річ,хочаб хтось захоплено сказав яка краса,що в нашому місті є люди яким подобається творчість взагалі.Ні треба обі..ати, і обіс..яти як і все місто,загадити непотрібом, насіння лузати собі під ноги і розбивати порожні пляшки в центрі ,матюкатися на все горло .О це ваше життя!
06 Вересня 2016, 02:27
літери кругленькі, але написані не жінкою, а чоловіком
06 Вересня 2016, 15:41
Схоже про Камінь-Каширський; "спориш і асфальт". Щоб цитувати інше слід прожити епоху тому насправді такі слова слід вибити в камені на місці десь в центрі К-Каширська.
07 Вересня 2016, 20:42
ТОчно про Балицьку в її все було на цих сторінках і про асфальти і про ЛІну і про поезію. тРИВОЖИТЬ ВОНА МОЮ ДУШУ.