У Камені-Каширському відкрили нову дорогу

04 Вересня 2016, 17:04
3078

На початку червня у рамках робочого візиту до району голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик проінспектував хід будівництва дороги по вулиці Ватутіна, що у місті Камені-Каширському.

Позаяк стан цього автошляху, а саме відсутність нормального дорожнього покриття, давно бентежили місцевих жителів. За робочим планом і всіма прогнозами вдалося впоратися до кінця літа. Нарешті дорога з твердим покриттям збудована, - повідомляють у Камінь-Каширській РДА.

Її урочисте відкриття відбулося 1 вересня за участю начальника департаменту інфраструктури облдержадміністрації Івана Мирки, голови районної державної адміністрації Валерія Дунайчука, голови районної ради Віктора Суса, міського голови Василя Бондаря, депутата Волинської обласної ради Анатолія Буська, начальників філії «Старовижівський автодор» ДП «Волинський облавтодор» Миколи Янчука, Камінь-Каширської дорожньої дільниці Василя Остапука, Ратнівської дорожньої дільниці Олександра Прокопчука, представника Громадської ради при облдержадміністрації Ростислава Кухтея.





1

 

Коментарі
04 Вересня 2016, 23:01
Тротуарів не має, дорога не ахті. А вони ці колишні комуняки в г-мно поставали і дорогу вікривають. ПОЗОРНИКИ
05 Вересня 2016, 01:07
<p>А кухтей ще й у вишиванці!!!!!!</p>
05 Вересня 2016, 02:42
Кухтей комуняка, Янчук регінал, СУС маріонетка... Це наше майбутнє. Уявіть за кордоном дорогу відкрили з переритими тротуарами в житловий зоні. Це страшно
05 Вересня 2016, 05:59
Ой, дійсно, вони всі в гівні, тобто під ними гівно!
05 Вересня 2016, 11:52
не вони в гівні, і не під ними гівно... Це ви всі для них - гівно, якщо до цих пір вони при владі.. сус і кухтєй - це ж як "блізнєци-братья"-вихідці совдепії і до цих пір "в шоколаді"-при владі завдяки вам
05 Вересня 2016, 14:48
Як-то називається дитяча гра, коли беруться за руки і не дають, щоб перебили? Нагадалось. І що то за жест, до чого він?
05 Вересня 2016, 15:58
Цей жест означає,що всі в долі
05 Вересня 2016, 18:48
Епічне фото,на фоні коров’ячого гівна,характеризує всіх цих роботяг,щоб вони не робили -буде гівно.
05 Вересня 2016, 18:52
В часи коли Кухтей керував районом,при перших появах нашого прапора , казав що поки він живий бандерівського прапора в районі не буде,а тепер наперло вишиванку і агов “Слава Україні“.
05 Вересня 2016, 19:29
<p>Не буде у нас добра, якщо кухтей має можливість таке витворяти.</p>
06 Вересня 2016, 02:28
добре, що не в калищі стоять, а поблизу екскрементів корови
06 Вересня 2016, 02:34
Це вони показують, що дорогу будували для колхозу, селюхів. Поки вони будуть будувати дороги добра не буде. Чому молоді серед цих не має.
06 Вересня 2016, 11:48
Молодь вже наробила "лежачих поліцейських по 30 см", що тільки грузовими машинами по них їздити
06 Вересня 2016, 15:36
Схоже на фільм з минулого але у принципі нічого вартісного у цьому немає оскільки насправді боротьба молодих з старим минулим тільки починається. Триматися за старе/старих представників вчорашньої влади не слід. Показово для нас усіх так звані "лежачі поліцейські" серед "каміня" оскільки замовлення як виявляється таких поліцейських відбулося від вчорашніх але робота здійснювалася сьогоднішніми представниками майбутньої влади.Ось і маємо такий симбіоз. Тому як бачимо це найбільша стратегічна помилка "Укропу" сьогоднішього вибору. Насправді прориву не відбулося і не відбудеться оскільки стратегічні помилки минулої влади покладатиметься на стратегічну роботу майбутньої влади.
06 Вересня 2016, 18:16
Камінь дивіться на кухтея у вишиванці. Більшого цинізму й не придумати.
06 Вересня 2016, 19:41
Колись Кухтей обіцяв, що ніколи з Каменя не поїде! А воно і правда: таки повертається час від часу до корита, яке годувала його і свинарку!
07 Вересня 2016, 12:31
Ось, хто все розвалив, розікрав, ввів у війну та ще й дороги "відкриває" (номенклатура).
07 Вересня 2016, 15:16
Можна по-чорному позаздрити оскільки це напевно останній їхній проект на благо К-Каширська. Що не говоріть але вчорашні радянські активісти трохи понабудували в К-Каширську. Сам пан Кухтей говорив про нинішніх молодих українських активістів,що нехай Вони побілять те що МИ понабудували і це можна записати як історичну довідку. Виявляється,що ще нічого не побудувавши Вони починають переміновувати. Ось у чому сарказм нинішньої влади. Тому ця дорога у принципі це все-таки дорога минулих поколінь які зуміли не тільки ЇЇ поремонтувати але й побілити.
07 Вересня 2016, 18:15
Те що дорогу зробили, це величезний плюс в розвитку інфраструктури Камінь-Каширська, хоча якість роботи, як на мене, могла бути і краща. Що правда не можу зрозуміти, навіщо збирати стільки бюрократів по кожній події, краще би таким колективом поїхали в Київ та вибили коштів на інші проекти.