У Камені-Каширському відловлюватимуть безпритульних псів

21 Лютого 2019, 19:37
У Камені-Каширському відловлюватимуть безпритульних псів 3068
У Камені-Каширському відловлюватимуть безпритульних псів

Жителів міста Камінь-Каширський просять тримати своїх чотирилапих улюбленців на прив'язі.

Камінь-Каширське комунальне підприємство повідомляє про те, що у місті буде проводитися відлов бездомних та безнаглядних собак.

Здійснюватиме його громадська організація «Порятунок чотирилапих».

Відлов проводитимуть у понеділок, 25 лютого. Тож господарів собак просять не залишати своїх улюбленців без нагляду або ж тримати на прив'язі.

 

 

Коментарі
21 Лютого 2019, 22:40
відкрийте корейську столовку і буде порядок
21 Лютого 2019, 23:39
І куди нас? На ковбасу?
22 Лютого 2019, 02:29
А ніхто не думав який притулок мінімальний для собак зробити? Чи просто місце, де їх будуть підгодовувавати, щоб вони з смітників не витягали весь непотріб? <br/>Або ще краще, щоб кожен за своїх собак відповідав і не підкидав їх на зупинки чи в парк.. вони теж жити нормально хочуть
22 Лютого 2019, 02:43
Песик, повністю з вами згідний, було б дуже файно якби в камені стрворили притулок для тварин, і я неодноразово чую, що люди нашого міста шукають собі то песика, то котика, отож я думаю, що це дуже таки гарна ідея про ствоння притулку для тварин
22 Лютого 2019, 10:03
Чотири десятки московських Гапонів-провокаторів збираються влаштувати акцію в Камені, під виглядом ходи релігійної громади Московського патріархату. Готова картинка для московських змі. А ви про песиків роздуваєте новину. Тьху, на вас.
22 Лютого 2019, 17:27
А собаки жити не хочуть?
22 Лютого 2019, 18:59
Потрібно за гроші міста їх стерилізувати,і звичайно притулок.
22 Лютого 2019, 21:25
Це ж треба щоб так загребло
22 Лютого 2019, 22:18
Хтось може пояснити,чому вовка чи лисицю можна застрелити, а смердючого собаку - ні ?
23 Лютого 2019, 04:01
їх стерилізують та кліпсують