Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

ЦВК затвердила склад окружної виборчої комісії 23 округу

15:36 22.02.2019
2173

Центральна виборча комісія утворила п’ять окружних виборчих комісій у межах волинських округів.

Як відомо, Камінь-Каширський район входить до одномандатного виборчого округу № 23 з центром у селищі міського типу Маневичі.

До складу комісії ОВК округу № 23 увійшло 36 осіб.

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА на Волині проаналізували склад ОВК. Отже, очолила комісію Алла Гаврилюк (від кандидата у президенти І. Киви), її заступницею стала Алла Матвєічева (від кандидата у президенти В. Журавльва), а секретарем – Олег Хильчук (від кандидата у президенти С. Тарути). Усі троє представників керівного складу ОВК є членами виборчих комісій вперше.

Серед решти складу 9 осіб мають досвід роботи у комісіях, ще 24 – беруть участь у їх роботі вперше. Раніше членами комісій вже були:

Світлана Демчук (від кандидатки Юлії Тимошенко): 2007 р. – позачергові вибори народних депутатів – секретар ОВК округу № 25 від фракції «Блок Юлії Тимошенко»; 2010 р. – вибори президента – секретар комісії в окрузі № 23 від Юлії Тимошенко; 2014 р. – вибори народних депутатів – член комісії в окрузі № 23 від ВО «Батьківщина»; 2014 р. – позачергові вибори президента – заступник голови комісії в окрузі № 23 від Юлії Тимошенко.

Людмила Крисько (від кандидата С. Носенка): 2015 р. – місцеві вибори – член комісії від ВО «Батьківщина».

Микола Мізюк (від кандидата П. Порошенка): 2006 р. – вибори народних депутатів – голова ОВК № 25 від Комуністичної партії України; 2007 р. – позачергові вибори народних депутатів – заступник голови ОВК № 25 від фракції комуністів; 2010 р. – вибори президента – член комісії округу № 23 від Віктора Януковича; 2012 р. – вибори народних депутатів – член ОВК округу № 23 від фракції КПУ; 2015 р. – місцеві вибори – член комісії від Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Володимир Павлюк (від кандидата І. Шевченка): 2012 р. – вибори народних депутатів – член ОВК округу № 23 від партії «Руська Єдність».

Іванна Романюк (від кандидата Р. Насірова): 2014 р. – вибори народних депутатів – член комісії в окрузі № 23 від партії «УДАР (український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Ніна Савонік (від кандидата Ю. Бойка): 2014 р. – вибори народних депутатів – член комісії в окрузі № 23 від ВО «Батьківщина»; 2014р. – позачергові вибори президента – голова комісії в окрузі № 23 від Зоряна Шкіряка.

Микола Сачковський (від кандидата А. Новіка): 2010 р. – вбори президента – член комісії в окрузі № 23 від Юлії Тимошенко; 2012 р. – вибори народних депутатів – член ОВК округу № 23 від фракції «Блок Юлії Тимошенко «Батьківщина»; 2014 р. – позачергові вибори президента – член комісії в окрузі № 23 від Володимира Саранова.

Людмила Синютіна (від кандидата М. Габера): 2007 р. – позачергові вибори народних депутатів – член ОВК № 25 від фракції «Наша Україна»; 2012 р. – вибори народних депутатів – член ОВК округу № 23 від Блоку фракцій «Наша Україна – Народна самооборона»; 2014 р. – позачергові вибори президента – член комісії округу № 23 від Ольги Богомолець; 2015 р. – місцеві вибори – член комісії від партії «Народний фронт».

Людмила Степанюк (від кандидата О. Вілкула): 2014 р. – вибори народних депутатів – член комісії в окрузі № 23 від Української партії «Зелена планета».

Вперше працюватимуть у складі виборчої комісії: Леонід Болканюк (від С. Капліна), Віктор Войцеховський (від В. Бондаря), Людмила Голодюк (від В. Зеленського), Марія Григорова (від Ю. Дерев’янка), Ігор Костючик (від І. Смешка), Оксана Левчук (від В. Кривенка), Микола Ломакін (від. В Скоцика), Петро Мандзюк (від А. Садового), Любов Маркевич (від А. Гриценка), Іванна Мельничук (від О. Ляшка), Андрій Мізюк (від В. Купрія), Лідія Міщук (від С. Кривоноса), Олександр Міщук (від Р. Ригованова), Микола Покидюк (від Р. Безсмертного), Олександр Радченко (від О. Данилюка), Валерій Семенюк (від О. Мороза), Леонід Супрунюк (від В. Наливайченка), Валентин Філонов (від О. Богомолець), Володимир Флінтич (від О. Соловйова), Володимир Хилюк (від Юрія Тимошенка), Галина Чернюк (від В. Петрова), Руслан Шпота (від О. Шевченка), Наталія Шуляк (від Р. Кошулинського) та Оксана Ярошик (від Ю. Литвиненко).

Загрузка...
Коментарі

Камінь.

20:50 22.02.2019

Коли МИ вже маємо Руську єдність то вже ясно куди й яким шляхом Ми підемо.

18 жовтня
Вчора
16.10.2019
15.10.2019
14.10.2019
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин