Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Нафанаїлу не вдалося втримати настоятеля раківліської парафії у Московському патріархаті
Нафанаїлу не вдалося втримати настоятеля раківліської парафії у Московському патріархаті

Нафанаїлу не вдалося втримати настоятеля раківліської парафії у Московському патріархаті

22:05 22.02.2019
6641

Настоятель храму Благовіщеня Пресвятої Богородиці села Раків Ліс разом із громадою перейшов у ПЦУ.

Таке рішення він прийняв після релігійних зборів, що відбулися 17 лютого.

Нагадаємо, як повідомив для Район.Камінь-Каширський один із ініціаторів приєднання релігійної громади раківліського храму до ПЦУ, тоді лічильна комісія зафіксувала більшість голосів за зміну юрисдикційного підпорядкування.

Тож управління Волинської єпархії ПЦУ відповідним розпорядженням уже прийняло парафію в клір, а її настоятелем призначило протоієрея Миколая Смолярчука.

На зборах священиків Камінь-Каширського району, які відбулися 21 лютого, єпископ Волинськиий і Луцький Нафанаїл спробував переконати отця Миколая змінити своє рішення про перехід у ПЦУ, однак священик залишився на своїй позиції.

У п’ятницю, 22 лютого, Нафінаїл знову побував на Камінь-Каширщині та відвідав парафію у селі Раків Ліс.

Як інформують на сайті Волинської єпархії УПЦ, владика звершив молебень на порозі Свято-Благовіщенського храму разом з прихожанами, котрі залишаються вірними УПЦ.

Після молебню зачитали указ про призначення настоятелем громади УПЦ протоієрея Ростислава Сіжука та оголосили заборону у служінні Миколаю Смолярчуку.


Фото із сайту Волинської єпархії УПЦ

Коментарі

Раків

22:34 22.02.2019

Геть московських попів з Раків:-Лісу

Камінь.

23:03 22.02.2019

Отець Миколай як добрий пастер своїх овець не покинув своїх відданих православній вірі, пішов з Ними до спокути. Жму цьому пан-отцю руку.

Петро

23:04 22.02.2019

Молодець о.миколай.геть московських попів .ходять в держоргани за дотримання закону а самі каламутять людей
В раків ліс самі вирішили без кремлівськихп попіків

Правосавна віруюча

23:08 22.02.2019

Зрадник істинним віруючим не наставник,як він сам виразився у свій захист: я трохи заблукав, а насправді йому порошенкові долари очі засліпили і він продався, як іуда

Петро

23:15 22.02.2019

Хочу вам сказати він українець в ви приєднуйтесь
Ми є українці

Правосавна віруюча

23:15 22.02.2019

Ваш смолярчук все життя повертав шапку за вітром,а тепер у раків ліськихі прихожан буде справжній наставник,і хай милосердний Бог допоможе прихожанам зберегти віками намолений храм

Р.

23:19 22.02.2019

Заголовок просто розсмішив «Нафанаїлу не вдалося втримати настоятеля»
Та кому треба такий настоятель - ЗРАДНИК!!!
Немає йому тепер прощення

Камінь.

23:28 22.02.2019

" все життя повертав шапку за вітром": по моєму до цього часу вітер дув з Москви. Якщо він цього разу став з підвітряної сторони Києва то звідтіля вітер вже давно дує, тільки Ви цього не відчуваєте оскільки Ви манкрути, забули своїх батьків, дідів та прадідів.

Сем

23:30 22.02.2019

А православним так неможна ображати хто за Москвою будь ласка до Кирила. А ви були на сході

Камінь.

23:33 22.02.2019

ЦІкаве звинувачення про так звану зраду отця Миколая. Кого він у цьому випадку зрадив? За Ним більшість і він пішов за НИМИ, спокутувати свої гріхи так як і Ви намагаєтеся спокутувати свої. ВІн, що повинен спокутувати перед Вами чи Нафанаїлом? Хтось там ще ревніше говорив про інших - не судіть і судими не будете.

о

23:39 22.02.2019

Треба вирішувати все мирно.Давайте не будемо ображати один одного.У кожного свій вибір

Гість

00:14 23.02.2019

Ті, що сьогодні волали за забором, показали свій рівень віри і культури. Таке одержиме сатанинське репетування я чула тільки від душевно хворих людей. Як добре, що ті віруючі, хто сьогодні молився, не опустились до їх рівня розвитку.
Одумайтесь, люди, вам тут жити, гуляти весілля, народжувати дітей, іти в останню дорогу. Вами має керувати здоровий глузд, а не ті, кому платять перед виборами за цей заколот. Не ведіться на їх дурні дешеві казочки. Для них у цьому житті все купується і продається.
Раківлісці - ви у всі часи були виваженими і поміркованими людьми! Не дозволяйте цим копійчаним душам над вами насміятись!

Пацик з района

01:56 23.02.2019

Звернусь до МПшників. Ви захищаєте москву тому, що вона до вас ще не добралась. Моя тітка з Маріуполя теж захищала сєпарів і була заклятою прихильницею руського миру, до першого обстрілу на вулиці Київській. Людині вистачило 20 секунд для того щоб осмислити правду. Особисто буду молитись щоб вам і вашим дітям не доводилось відчути на собі такі методи переосмислення правди!

777

07:27 23.02.2019

УПЦ є незалежною, а ПЦУ - ні

з каміня каширська

07:51 23.02.2019

Шановні, всі ми і ви продажні- вибори були -пані Конст... обирали як благо конверти брали з грошенятами в будкультури Раків Ліса. І ще ви хочета там справедливості

Народний

07:56 23.02.2019

Такіж захисники мп на донбасі кликали путіна,бо їм бачте Україна смерділа,а тепер вони захлинулися війною,і вам все Українське не потрібне ,чи може ви не потрібні Україні.

Всім Християнам

08:39 23.02.2019

"Неначе люде подуріли..."?!Всі проти Путіна, а він лише жде коли ви самі одне одного з"їсте.Нема страшнішої війни,як релігійна."Схаменіться! будьте люди, Бо лихо вам буде."!

Присутній

08:55 23.02.2019

В Раків Лісі серед біснуватих істеричних адептів "московської церкви " біла присутня мати загиблого Івана Сотника з Осівців... репетувала найголосніше, поки її не пристидили ...
Кого ви туди звозили , ніщики-сакидони ?

Про наболіле.

09:18 23.02.2019

Часто на зборах біля ЦЕРКВИ в адрес молодих людей від прихильників мп було чути, що ми рідко ходимо до храму. Шановні, багато хто з вас в мої роки незнав де знаходиться ЦЕРКВА. Вхопивши в одну руку сапку, а в другу транспорант ви бігли на сапку, дойку та інші роботи з думкою про норму, план і щоб не поставили раком на партійних чи комсомольських зборах. Зараз ви стали такими вірними ніби з народження з храму не виходили. Ви кажете, що УПЦ не підпорядковується мп. Тоді у мене до вас таке питання, чому зятя Татяни Малашевської (Бігун) після закінчення семінарії в Луцьку відправили служити в РФ в Іркутську область, що в Україні немає парафії? А на рахунок Ростислав то нехай запасається скипідаром, щоб було чим мазати п'яти коли вилітатиме з Раків Лісу.

Гість

09:36 23.02.2019

Ті, хто несамовито репетував, їх добре знають, не говоріть дурниць, з синюшним обличчям раківліська освітянка в минулому і інші... Якщо ця мама і була, то її одну можна виправдати і зрозуміти всім, у неї кричить душа. Тільки претензії до того, хто прийшов на крові людей на майдані і обіцяв завершити цю війну за добу. А на сьогодні все, що зробив, то розпалив ще одну-релігійну. Під кожні вибори подарунок, для того, щоб люди не бачили економічних проблем і не притягнули їх до відповідальності за долю країни і за свої обіцянки, тоді можна добре грабувати, поки дурні будуть чубитись.

Перехожий

09:51 23.02.2019

Вже п'ять років триває російсько-українська війна і щодня гинуть наші воїни. І кінця цьому всьому не видно. То якось не по-християнськи молитися в українських церквах за ініціатора "руского міра" Кирила. "Боже Великий, Єдинний, нам Україну храни" - ось що потрібно просити у Всевишнього. Господи! Дай хоть трішки розуму.

До прихильників МП

09:59 23.02.2019

Поки ви тут дискутуєте, доказуєте свою канонічність і незалежність від Росії,організовуєте якісь типу спільні молитви, куди звозите пів області « православних» у Жидичині один із ваших панотців взяв дробовика і пішов розстрілювати людей.Кажуть, був п»який . Як то кажуть, що у тверезого на умі, те у п’яного на язиці. От вам і зразок християнських чеснот . Але це добре. Бо не встигнеш тепер 102 набрати, як поліція прибуде.

гість

10:36 23.02.2019

Так дуже багато із К-Каширського району їздять на заробітки до Москви.....Нерозумію???

Нормальним

10:36 23.02.2019

Якби не Томос, Україна ще невідомо скільки років не знала, наскільки вона просякнута «русским миром». Виявляється, що носіями цього варварського безкультур’я є не лише захланні чиновники, левова частка правоохоронців, суддів, як здавалось ще на самому початку цього року, а й переважна кількість священиків УПЦ-МП. З коментарів, які ідуть від цих людей стає зрозумілим, що вони є носіями хамства, невігластва, агресивності. А тому виходить, що автокефальність українського православ’я потрібна не стільки для того, аби бути рівними серед рівних в православному й навіть всьому християнському світі, а перш за все, для того, щоб відмити країну від цього бездуховного бруду. Мало позбавити їх доступу до широких мас суспільства, загнати їх в «катакомби», «допомогти» переїхати на землі, на яких зародилась і культивується культура хамства, невігластва, агресивності, важливо найближчим часом продемонструвати, перш за все молодим людям, різницю між Церквою християнською та московською релігійною організацією, яка зухвало називає себе православною. Пройде не так вже і багато років, коли усі казатимуть про передбачливість і історичну мудрість Патріарха Варфоломія, який зважився відкинути московську облуду і в супереч багатьом факторам надати українцям Томос. Томос – це основний засіб очищення України й значної частини православного світу від московської псевдо православної плісняви.

гість

10:36 23.02.2019

Так дуже багато із К-Каширського району їздять на заробітки до Москви.....Нерозумію???

гість

10:59 23.02.2019

Пцу, жодна з 14 православних церкв невизнала ,окрім османської імперії...

Петро

11:15 23.02.2019

Скільки ви москалі будете ображати смолярчука більшість громади с
Раків ліс вони вирішили і все ходіть в ПЦУ ніхто вас гонить.а якщо ні з ковеля ходить поїзд в Москву.щасливо

До жителя Раків-Ліс

11:28 23.02.2019

А Ви, шановний, якщо звісно у Вас є діти виростіть їх, виховайте ,освіту дайте і навчіть їх доброти, культури і того, що ми є , громадянами України-вільної, незалежної . Погляньте у паспорт, якщо Ви вчилися у школі, і зверність увагу чи Ви є громадянином України, чи Росеї. Прочитайте (там де написано "нормальним") і зрозумійте, які люди освічені живують у нашому дорогому мені селі Раків-Ліс і подумайте чи варто Вам неосвіченому писати різні дурниці.

гістю

11:33 23.02.2019

По-перше, попе, ПЦУ визнавав Константинопольський Патріархат. Отже лишилось 13. По-друге, УПЦ-МП має документ, який засвідчує її автокефалію? Ні, немає, бо УПЦ-МП орендує канонічність в РПЦ, яка в будь-який момент може відмовити в оренді. Так воно і буде.

гість

11:41 23.02.2019

Констатинополь де знахожиться....))))

Гість

11:52 23.02.2019

Тільки моральні виродки, а не патріоти, могли віддати Константинополю одну із найвизначніших пам'яток культури України- Андріївську церкву в Києві .

філолог

12:14 23.02.2019

а правильно "раково-ліської"

777

12:26 23.02.2019

07/27 - це мабуть хейтер кобіта, яка на мене запала та два дні підряд смітить тут номером 777.

Місцевий

12:34 23.02.2019

Не розумію, хто заважає? Слухайте політиків - переходьте в свою турецьку церкву. Тільки не називайте її незалежною і не розповідайте, що іншим робити.

Місцевий

12:40 23.02.2019

Фігня якась. Піди проспись

бородатому місцевому

12:58 23.02.2019

менша фігня, чим твоя одержимість Туреччиною

Читач

13:11 23.02.2019

Треба віддати належне методиці захисників РПЦ в Україні. Все просто і геніально. Один за одним з маніакальною послідовністю повторюють одні й ті самі слогани. Це робота не на рівні Нафанаїла і навіть не на рівні Онуфрія. Методику «опору» розробили фахівці. Так само маніакально їм заперечувати немає сенсу. Тому було б добре і корисно, якби редакція, принаймні для справи запобігання розпалюванню ворожнечі, на церковному грунті, унеможливила коментування повідомлень з приводу переходу громад до ПЦУ. Або знайшла фахівця/фахівців, які, як науковці, дали пояснення з приводу усіх нісенітність заступників «УПЦ-МП». То мають бути і священики, і викладачі університету.

Бородатий місцевий

13:13 23.02.2019

В мене одна одержимість - Господом Богом і Спасом Нашим Ісусом Христом. А вас неприкаяних завжди несе за вітром.

Гість філологу

13:18 23.02.2019

Я не філолог, тому мені байдуже як.

Раків

13:45 23.02.2019

Усе що несе ТВ рашки,теж саме повторюють московські попи

місцевим

14:16 23.02.2019

Путін – вбиває українців. РПЦ – служить Путіну. УПЦ – філія РПЦ. УПЦ – служить Путіну

Місцевий

14:33 23.02.2019

В твоєму ланцюжку є прогалина! УПЦ самостійна і незалежна

Місцевий

14:34 23.02.2019

Які факти проти?

Рома

16:03 23.02.2019

Позїзджалися Московські попи а батюшка Николай не прийшов. Ви люди тут всі рвіть горла за церкву а я в стороні відсижусь. Нічьо так у нас настоятель.

До прихожан церкви МП

16:26 23.02.2019

Цікаво, якому ж батюшці збирали гроші на хлів по 100 грн. з кожного будинку с.Раків-Ліс. Часом не Ростиславу? Давайте добудуємо йому будинок,той що знаходиться по вул.Коніщука в Камені-Каширському. Люди роками стоять у черзі для отримання землі під забудову. а тут, бац із Качина прямо в місто - заслужив. 30 років знайома із Смолярчуком М.О.,а щоб заглядав у чарку вперше чую із Ваших слів. Подивіться на себе, бо з такими людьми як Ви, важко збудувати вільну,чесну,незалежну Україну.І не підписуйтесь більше (прихожани церкви), не відбивайте людям бажання іти до ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ

Прихожани церкви

17:50 23.02.2019

Судячи зі слів - суцільна невинність. Піди покайся, бидло.

Житель району.

18:13 23.02.2019

Люди схаменіться, хто яку обрав церкву і ходіть в неї не навязуйте нікому своєї думки... Не обзивайтеся ... Як там кричали "сєпари".... Дуже прикро Сельвісюка Івана, той що в Москві надає роботу родині,та й не тільки родині а й багатьом жителям району, а вони тут відстоюють.... Стоять у кучці де вигукують гасло" сєпари "....І ніби в церкву часто ходили, а коли молебень була то в кучці за воротами стояли бо ж" московські попи " понаїзджали, навіть не хрестилися.... Як так.... Бог з Вами.... Та волати хочеться.... Та хіба ж не в Росію їздите на заробітки... Не в Росії живуть ваші родичі.... На 5 році війни вам церква не та вже стала... Та не беріть Бога за бороду.... За все рано чи пізно будемо відповідати.... А на рахунок Смолярчука, Бог йому суддя також, та він підвів обидві сторони. .. "Своїх" навіть не підтримав... Ховався у куточку в Крама з Мицьком.. А народ кричить...

отєц звездоній

18:28 23.02.2019

Ох і бедлам тут розвів ненза з району

Прихожани церкви

18:30 23.02.2019

Та хай іде лісом той смолярчук, не переймайтеся. Бог йому суддя.

Прихожани церкви

18:34 23.02.2019

12 и, по причине умножения беззакония, во многих охладеет любовь;
13 претерпевший же до конца спасется.
(Матф.24:12,13)

666

18:49 23.02.2019

Ростислав далеко не пішов. Башльонув щоб в ракові поставили а нещодавно з михновкі йому відсипали пару гривень) Нащо польща? йдем в попи там бабло крутиться))

...

19:01 23.02.2019

Знайомий з о. Ростиславом, дуже хороший і порядний!!!! І молодчина Що так відважно тримається!!! А За хлів ви не дорікайте і за гроші що здавали, треба було не давати вас не силували. І не батюшці гроші здавали, а на ЦЕРКОВНУ Хату, де могтиме жити священик, який буде правити у селі

Прихожани церкви

19:06 23.02.2019

Ти там свічку тримав, антихрист? Не свідчи неправдиво проти ближнього твого.

Раків

19:13 23.02.2019

Якщо Ростислав такий правильний то хай розкаже як хотів церковну хату приватизувати . Церква у раківліс була українська з самого початку до 1945 року

Прихожани церкви

19:29 23.02.2019

Знайомий з о. Ростиславом, дуже хороший і порядний!!!! І молодчина Що так відважно тримається!!! А За хлів ви не дорікайте і за гроші що здавали, треба було не давати вас не силували. І не батюшці гроші здавали, а на ЦЕРКОВНУ Хату, де могтиме жити священик, який буде правити у селі

Відповідь: Таке враження що це Ростік сам за себе написав. Хороший і порядний.... Тримається. А за що він тримається? За те що ніколи не було його. Нісенітниця. Ті попи геть обнагліли. Все їм дай і на життя і на прожиття. Незабагато буде? Інші своїми мозолями заробляють щоб вижити а вони тут приходять і тримаються.

Житель району

19:39 23.02.2019

Відповідь: Таке враження що це Ростік сам за себе написав. Хороший і порядний.... Тримається. А за що він тримається? За те що ніколи не було його. Нісенітниця. Ті попи геть обнагліли. Все їм дай і на життя і на прожиття. Незабагато буде? Інші своїми мозолями заробляють щоб вижити а вони тут приходять і тримаються.Не давайте і не догадайтесь... Ну хіба заставляє хтось давати????? Чи хтось комусь не дає служити Богові, якщо вже так гроші вам муляють.... Та вам такого не дано!!!! З Любові Все починається, а у вас ненависть, завість..... Тепла вам!!! Не Є Я частим прихожаном церкви, але до батюшки Ростислава велика повага!!!!! Гроші Для нього не є головним чинником життя, віра в Бога ось для нього все, аби мир був і злагода!!!!

Жителю району

19:43 23.02.2019

Все вірно написали.О.Ростислав порядна людина,дай йому Боже сили і терпіння пройти всі випробування

Таке враження що це Ростік сам за себе написав.

19:53 23.02.2019

Якщо в тебе ВРАЖЕННЯ, то йди ... лісом

Таке враження що це Ростік сам за себе написав.

19:56 23.02.2019

Ти багато дав, невдаха?

правда

20:02 23.02.2019

Чому сьогодні отець Миколай не правив в церкві

Читач

20:08 23.02.2019

Я вважаю,що кожен має свою думку і кожен буде відповідати за свої гріхи сам, яку церкву він би не обрав. Головне це віра у Бога!!! А те що ви тут поливаєте брудом батюшок, то це ще більший гріх.

Правді

20:09 23.02.2019

А хто правив?

Ростік

20:10 23.02.2019

Хто з вас без гріха, - нехай перший кидає у мене камінь!

До жителя.

20:11 23.02.2019

Почитавши Ваш допис та йому подібні, складається враженння, що ви люди, далекі від церкви,що не дотримуєтесь Божих заповідей.Образи, брудні слова, злість і ненависть тут на сторінці - все це сьогодні почуєш і в храмі, на території церкви, поза нею. Бійтесь бога, ви ходите в церкву, а не до священників. У багатьох містах України спокійно заходиш в будь-яку церкву, помолишся, подасиш за здоров'я, поставиш свічку і ніхто тебе не спитає в яку я ходжу. І не потрібно людей стадом, бо завтра причеплять цей ярлик Вам особисто!

Читач

20:16 23.02.2019

Не вам їх судити.

666

20:19 23.02.2019

Гля як бистро кури Ростікові налетіли.

Камінь.

20:20 23.02.2019

"Дуже прикро Сельвісюка Івана, той що в Москві надає роботу родині,та й не тільки родині а й багатьом жителям району,": я дуже добре знаю цю людину та того самого Івана про якого тут згадують який усе свідоме життя прожив в Росії але українець у сьомому коліні й не продався за російські рублі, не знищив у собі українця. Горою стоїть за кожного українця, а Ви шакали обзиваєте його родину по чім світ стоїть. Та цей Іван Іванович більше во стократ українець в Росії ніж Ви тут в Українці з українським паспортом. Я сам дійсно недавно був близько тих місць й хотів все-таки знати про Івана Івановича та його родину ближче й про що вони думають й сьогодні отримав відповідь майже на усі питання. Ось Вам відповідь на усі Ваші запитання - родина все життя була пов"язаа з Росією але свого українства не втратила. Респект.

6666

20:21 23.02.2019

Давайте не будемо ображати двох батюшок

Тото

21:07 23.02.2019

о Микола є наш батюшка, а московські попи не хай їдуть у московію

666

21:19 23.02.2019

То перестаньте нести брєд що смолярчук якісь гроші за то отримав.

ніна

21:26 23.02.2019

Скажіть ви всі спокійно лягаєте спати.бо я чомусь ні і серце підказує що має бути церква яка є.А ПЦУ можна побудувати у нас таке велике село...

отєц звездоній

21:27 23.02.2019

отєц сергій тут при ділі?

....

21:57 23.02.2019

П'ять років тому почали війну на сході через "мовний закон" . А тепер на заході людей через церкву людей між собою "лоб в лоб звели... Подумайте трохи і не сваріться....

Ніні

22:00 23.02.2019

Абсолютно спокійно будуть лягати спати як більшість жителів селаРаківЛіс. А сердце мені підказує , що мабудь велика громада великого села виплекала собі церкву . І решта кучка села нехай собі побудує російську церкву . А то прикольно виходить- всім селом церкву відбудовували, щоб 2-3 десятка могли молитись , а решта то вже тепер не релігійна громада. Тобто ви нам церкву виплекали, всім спасібо, допобачення, ідіть собі тепер побудуйте.Бо бачте го вірую ще не вивчили, а ми вивчили, то ми тепер тут з Ростіком тіпа главні.

смолярчук якісь гроші за то отримав.

22:06 23.02.2019

Ага, отримав. Головний біль,прокльони і купу погроз від»православних».А от що деякі громадяни Н.і С. російсько-михнівські гроші відпрацьовують, оце варт задуматись.Бо вони своє відпрацюють і далі в монастирі свої поїдуть, часто у церкві їх бачили?А тепер бідолахи і в Михнівку поїхати нема як, то в Броницю треба, то в Раків, а тут ще Нуйно щось задумає....

ніні

22:08 23.02.2019

Я ЗА МИР В НАШОМУ СЕЛІ...ПОТРІБНО ЗНАЙТИ ВИХІД ДЛЯ ВСІХ Я НЕ ПРОТИ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ...

....

22:09 23.02.2019

П'ять років тому почали війну на сході через "мовний закон" . А тепер на заході людей через церкву людей між собою "лоб в лоб звели... Подумайте трохи і не сваріться....

Люди гинуть через мовний закон!

22:23 23.02.2019

Який мовний закон!!!!чим вас обкурюють у московських церквах?що там замість ладана? Розігнані студенти, розстріляні люди на майдані,захоплений Крим , захоплений Донбас, збитий літак із сотнями невинних людей з російських буків,тисячі людей загинули, мільйони без домівок!!! І це все через мовний закон ?!!Ви шо , пробачте, дебіл? Я культурніших слів не маю.Не треба своє держави, мови, культури , церкви- то у Росію і там попробуйте права показати .Ага , іще церкву там українську попробуйте знайти чи хоча б бібліотеку.

Раків

22:24 23.02.2019

Хто біля палаток вартує? Може то і добре,разом і нашу Церкву ПЦУ охороняє

..ПОТРІБНО ЗНАЙТИ ВИХІД

22:28 23.02.2019

Ну попробуйте , з Шестою можете спробувати домовитись, вона навіть знає як правильно батюшка має хреститись, чи з іншою елітою села, там аверс показав кілька екземплярів. Цікаво , який вони запропонують вам вихід? О , знаю який» Ви собі церкву постройте ч моліться, а нашу не чіпайте». Головне як будете з ними вихід шукати, то стійте подалі, бо можна і без очей залишитись

ВІРЮ В ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ,НАДІЮСЬ НА ПОРОЗУМІННЯ,ЛЮБЛЮ СВОЄ СЕЛО

22:46 23.02.2019

«Кохайтеся чорнобриві,та не з москалями,
Бо москалі-злі люди, зроблять лихо з вами....»Дійсно ,що з вами всіма поробилося?Донедавна були щирими,добрими,привітними людьми.Як сталось так сталось,час не веренеш,але досить сипати ті прокльони і образи,бо ж за все прийдеться на страшнім суді відповідати

Камінь.

22:48 23.02.2019

Давайте, хлопці, поміряємось хто більший українець

Житель Раків-Ліса

22:49 23.02.2019

Мальва закриється і сторожі додому підуть.

Камінь.

22:50 23.02.2019

Та цей Іван Іванович більше

Хайзенберг

23:37 23.02.2019

Вважаю, що всім хто перейшов в ПЦУ необхідно терміново бігти в Стамбул і перехрещуватись самим і перехрещувати своїх дітей і внуків бо до смерті не знайдуть спокою (та і потім також) з хрещенням в УПЦ! Їм після історій ХРЯКА МАЛЬДІВСЬКОГО тяжко стало жити! Єпіфаній мабуть на службі Кирила поминає в рукав, що б вроді і згадав і патріоти не почули, бо такі нові прихожани відразу люструють! Вже говорити почали ПЦУ-ні що головне не те що в нас всвіті ніхтоне визнав, а те що з Константинопольським патріархатом нхто відносини не розірвав! Хто привіз долари з Росії нехай терміново їх палять бо Рсійські мікроби з вошами зайдуть з тилу чи з Білоруської сторони і загризуть!

Луцьк

23:40 23.02.2019

А ЧОГО РЕДАКТОР НЕ ЗАКРИВ КОМЕНТАРІ ЩОБ ЛЮДИ НЕ ОБРАЖАЛИ ОДИН ОДНОГО ЯК В ТЕМІ ПРО ДТП З ЛЕТАЛЬНИМ НАСЛІДКОМ БІЛЯ ЗАПРАВКИ! МАБУТЬ МАТЕРІАЛЬНА МОТИВАЦІЯ НЕ ПРИЙШЛА! ЦЕ Ж ТАК ПРИЄМНО КОЛИ КУЧА ПАУКІВ В БАНЦІ ВІДКРИВАЮТЬ ТВІЙ САЙТ І НА ДВА ДНІ СТАВ ПОПУЛЯРНИМ

Отому на букву Х

23:50 23.02.2019

На рахунок перехрещуваннь та перепоховання то це якраз ваша московська фішка, таким ворожінням жодна православна церква не займається.За визнання теж не переживайте, на все свій час , он ще пару місяців тому верещали , що ніякого Томосу ніхто не дасть , кірюха аж сам на поклон їздив в той же ж Стамбул щоб не дали,,,визнання 150 років як московська церква точно чекати не прийдеться. А нарахунок вошей на грошах російських , то шо їх боятися як тут на місцях свої московські гниди гризуть. Не , ми краще на оті гроші з московськими мікробами купимо білети з нашими українськими комашками і допоможемо всім бажаючим руського міра відправитись на може і не історичну , але таку милу серцю родіну

З району

00:22 24.02.2019

Не розумію: як можна бути прихильником російської церкви коли Українську церкву вже визнали. Росія ж цинічно розстрілювала штабелями наших солдат в обіцяному зеленому коридорі. Зухвало і відкрито їхні війська вторглися на нашу землю, залпами градів обстрілювали нашу територію зі своєї території. Кирило привозив Гіркіна під прикриттям Дарів Волхвів у Крим. Росія на нас напала і воює з нами досі. І на церковному грунті теж. Вони стільки крові нам принесли. Кирило просив Варфоломія не давати Томос Україні. Константинопольський Патріарх добре бачив ситуацію і відновив історичну справедливість, надав автокефалію. Росіяни ніколи не змиряться з тим що наш народ охайніший, працелюбніший, у нас культура більша, глибша і давніша. Ми миролюбні, Ми ж ніколи ні на кого не нападали, не відбирали територію не несли війну сусідам. Народ прошу вас об'єднуємося, тільки разом відвернемо біду. А якщо треба потерпимо ще трошки, доки діти підростуть. Бо цих бабусь совєцкої закладки не перепреш. Вони мабуть досі думають що ми на Росію напали. І не знають скільки російські головорізи перегвалтували і перерізали українських дівчат у Донецьку і Луганську, бо вони небачили чеченських бойовиків у Іловайську і Старобешево.
Хіба не видно шо Кирило отримує вказівки від Путіна, всеж видно неозброєним оком. А Кирило передає ці вказівки нашим отцям.

Хрензенбергу.

06:58 24.02.2019

На рахунок російських баксів. Так я їздив в РФ на заробітки і за ці гроші вчив дітей бути УКРАЇНЦЯМИ. На зароблені мною в Москві гроші волонтери купували бронежилети та медикаменти для військових на сході. Ти теж так робив? Чи втебе тільки лайба, Мальва та баби?

гість

07:06 24.02.2019

Немішайте політику з релігією.Я ходжу в храм не з Україною спілкуватись.

До ЛУЦЬК

07:13 24.02.2019

Одна людина яка має розум

До ЛУЦЬК

07:14 24.02.2019

Коментарі треба закрити

Іван

09:10 24.02.2019

Нафанаїл розшатує ситуацію

Івану

09:55 24.02.2019

Нафталін для того і був присланий на Волинь з Почаєва та на початках єпархіальні зібрання проводив за звичкою "церковнослов'янською", тобто російською з старовижівськими вкрапленнями, які лишились з дитинства

Місцевий

10:00 24.02.2019

ПІДТРИМУЮ Хайзенберг 100%. Ніяк ви, комуняки, без цензури не можете. Ха-ха, сказати нічого

До ЛУЦЬК

10:02 24.02.2019

Закрийте нам вуха і відключіть мізки! Зомбуйте нас.

Івану-Барану

10:21 24.02.2019

Всі давньоруські тексти були написані церковно-слов'янською мовою київського ізводу. Від чого ти відмовляєшся?

Івану-Барану

10:23 24.02.2019

Візьмемо для прикладу уривок з найвідомішого давньоруського твору – "Повісти временних літ" (початок ХІІ ст.)
"Се повѣсти времѧньнъıх лѣт. ѿкуду єсть пошла рускаӕ земѧ. кто въ києвѣ нача первѣє кнѧжит и ѿкуду рускаӕ землѧ стала єсть"

Івану-Барану

10:24 24.02.2019

Не́стор Літопи́сець для тебе не авторитет?

До До ЛУЦЬК

10:26 24.02.2019

Коментарі не закривають, бо немає такої вказівки, а завдяки коментарям сайт в лідерах по відвідуваннях. Чим більше відвідувань, тим більший прибуток має сайт. Гроші таки правлять

До До До ЛУЦЬК

10:31 24.02.2019

Ги-ги, піди в райком пожалійся! Коментарі не закривають, бо у нас демократія і свобода слова. Чи ти проти?

місцевим

10:33 24.02.2019

УПЦ – це священики РПЦ.

До місцевим

10:37 24.02.2019

РПЦ – це опора Путіна. УПЦ – це опора РПЦ. УПЦ – це опора Путіна

До ДО місцевим

10:43 24.02.2019

Путін захищає УПЦ. Путін = УПЦ

свобода слова

10:55 24.02.2019

Путін захищає священиків УПЦ від українців. Священики УПЦ ♥ Путіна

Місцевий

10:59 24.02.2019

На другий круг пішов, математик? УПЦ - це Українська Православна Церква. Крапка

Місцевий

11:01 24.02.2019

Всі хто проти неї - від лукавого

Місцевий

11:05 24.02.2019

Турція - мусульманська держава. Варфоломій громадянин і капітан збройних сил Турції, який давав присягу на вірність турецькому народу. Варфоломій дав томос ПЦУ. Далі самі продовжіть, бо набридло)

свобода слова

11:08 24.02.2019

УПЦ – це не-українська православна церква. УПЦ – це філія РПЦ, тому Путін любить УПЦ

Місцевий

11:09 24.02.2019

Відкрию вам очі - Константинополя, як і Візантійської імперії, НЕ ІСНУЄ

місцевому

11:11 24.02.2019

Турція – це Туреччина. Місцевий не знає української мови. Місцевий любить Путіна, бо Путін любить УПЦ

місцевому

11:15 24.02.2019

Відкрию вам чакри. Християнство прийшло в Київ з Візантії, з Константинополя. Якщо не існує Константинополь, то не існує християнство в Україні

Місцевий

11:16 24.02.2019

Ок) Туреччина - мусульманська держава. Варфоломій громадянин і капітан збройних сил Турції, який давав присягу на вірність турецькому народу. Варфоломій дав томос ПЦУ. Далі самі продовжіть, бо набридло)

Місцевий

11:18 24.02.2019

Коли прийшло - тоді існував. І взагалі, Апостол Андрій не просто так сюди приходив

Місцевий

11:28 24.02.2019

Коментарі не закриють. Буську це непотрібно. Доречі, коли будуть судити мажорчика?

місцевому

11:29 24.02.2019

Yes) Росія - частково православна держава. Кіріл – частково є православним священиком, більшу частину свого життя прожив в протестантській Естонії. Нині - громадянин і полковник ФСБ Росії, який давав присягу на вірність Росії. Кіріл патронує УПЦ, затвердив Онуфрія на посаді очильника УПЦ-МП. Апостол Андрій прийшов і пішов. Де докази, що він не забрав з собою те, що приніс???

коли будуть судити мажорчика?

11:31 24.02.2019

не туди попав

місцевому

11:31 24.02.2019

Чому місцевий почав відходити від теми?

свобода слова

11:33 24.02.2019

Нафанаїл ♥ Ануфрія. Ануфрій ♥ Кіріла. Кіріл ♥ Путіна. Путін ♥ Нафанаїла. Нафанаїл = УПЦ

місцевому

11:40 24.02.2019

Сталін вбивав православних священиків. Путін любить Сталіна. Кирил любить Путіна. Онуфрій любить Кирила. Онуфрій любить Сталіна, який вбивав православних священиків.

Житель с.Раків Ліс

11:58 24.02.2019

Шановний "житель району" ,бо ви не маєте сміливості чесно назвати своє ім'я, навіщо ви пишете брехню?Вами вказана родина Сельвесюків стояли мирно і тихо і слово " сєпар" з їхніх вуст я не чув.Одні з їх стояли на території церкви на молебені,інші мирно розмовляли біля воріт з прес.секр.Нафанаїла б.Олегом.Навіщо брехати ?І до речі люди із нашого села їздять на заробітків не тільки в Росію а й в Польщу,Німеччину,Італію... тоді до чого тут заробітки і віра? Люди схаменіться та не обливайте брехнею та брудом один одного

Навіщо іти до Ляшка, якщо є місцевий???

12:03 24.02.2019

Радий за вас, але не забувай, що це содомський гріх - прийдеться відповідати

З району

13:07 24.02.2019

Чому не закриють коментарі? Про аварію,яку зробив син Буська швидко закрили (ну звичайно заплатили),а тут видно подобається ,що люди лаються

Володя

13:13 24.02.2019

Шо так швидко замнули аварію?

Володя

13:14 24.02.2019

За скільки?

До З району

13:18 24.02.2019

То не лайтесь

Місцевий

13:22 24.02.2019

Епіфаній молиться за Кирила - та сама фігня

До Володі

13:22 24.02.2019

Яке відношення ло аварії має Нафанаїл, якому не вдалос...?

Місцевий

13:24 24.02.2019

Володя, вгамуйся. Це не форум, коментарі

До до Володі

13:24 24.02.2019

Нафанаїлу не вдалось, бо він любить Сталіна

Санта-Барбара

13:26 24.02.2019

... Путін любить Сталіна. Кирил любить Путіна. Онуфрій любить Кирила. Онуфрій любить Сталіна, який вбивав православних священиків.

Хардкор

13:31 24.02.2019

Всі люблять Епіфанія

До Харлкор

13:40 24.02.2019

Епіфаній не любить Сталіна, тому не всі люблять Епіфанія

всім

13:46 24.02.2019

Епіфаній = Україна. Онуфрій = Україна ˂ Росія

всім

14:35 24.02.2019

Онуфрій = Україна. Епіфаній = Туреччина

Хардкор

14:44 24.02.2019

Ну добре, Сталін не любить Епіфанія, але всі інші люблять все сильніше

до всім

14:57 24.02.2019

Чому російський Кирил схвалив повноваження Онуфрія? І без цього схвалення, згідно статуту УПЦ та статуту РПЦ Онуфрій не мав права очолити УПЦ. А Варфоломій лише визнав Епіфанія митрополитом ПЦУ, як очильника автокефальної Православної Церкви України. Не затвердив своїм указом, а визнав як факт.

прихильникам упц-мп

15:01 24.02.2019

Дайте запит в москву. Повідомте, що у вас закінчились антиукраїнські аргументи

Прихильникам УПЦ

15:24 24.02.2019

Яких ти хочеш аргументів, яйцеголовий? Тобі воно треба? Пішо в ти .... в ПЦУ

До прихильникам ....

16:43 24.02.2019

Від бухнутого в другій частині неділі, так що аж від тексту несе сівухою, нічого не хочу. Спочивайте, насолоджуйтесь адепти руссского мира. Ваші дні підступно спливають. Амінь.

Яйцеголовому

17:14 24.02.2019

Кожного дні підступно спливають. Можливо у вас, перебіжчиків, буде шанс покаятись

До яйцеголовому

17:32 24.02.2019

Це не той шанс, яким варто скористатись

ДНР

17:35 24.02.2019

Ви ще досі,шановні раківці,не перебили один одного?тоді ми ідемо до вас!))

гість

18:04 24.02.2019

Навіщо сваритись.....комусь 50 років прожить кому 30,кому20.Ми тут тимчасово....Перед Богом будете розповідати.......

Раків

18:46 24.02.2019

Нехай прихожани УПЦ мп розкажуть,за що путін нагородив орденом їхнього Онуфрія?

гість

19:03 24.02.2019

Злі ви,напевно у вас велосипеда нема....)))

007

19:45 24.02.2019

Майте розум.

water closet

00:12 25.02.2019

Чому Стефан у кубанці? Він кубанський козак?

Андрій.

04:00 26.02.2019

???????

Андрій.

04:09 26.02.2019

Москалі вбивають на сході наших хлопців, патріотів України завдчки яким ви всі знаходитесь в своїх домівках в добрі!А ви в подяку церковні гроші відправляєте в Расєю!Молодці!Може Ніщикам і Сакидону гроші з Росіі передають на розвиток бізнесу!?Бо дуже вони активні проти України!

Андрію

11:08 26.02.2019

Просю пане,чому ви ще не на сході?Чи за маминою спідницею комфортніше любити Україну?

Камінь

13:34 26.02.2019

Сакидон ще той сєпар. Псевдоконтужений авганець.

ПАВЛО

01:03 27.02.2019

як тепер Микола Смолярчук буде називати свою паству? Раніше він говорив ;" Раковці із чорним піднібенням!" а сьогодні шапку вивернув....

ВОЛОДИМИР

01:13 27.02.2019

М СМОЛЯРЧУК на твоєму рахунку -30 срібреників...!

ПАВЛО

09:39 27.02.2019

Микола Смолярчук тепер уже не буде називати своіх прихожан "РАКОВЦІ З ЧОРНИМ ПІДНЕБІННЯМ" шапку то вивернув !

ВОЛОДИМИР

09:42 27.02.2019

тепер на рахунку Миколи Смолярчука і його пастви -30 срібреників

ПАВЛО

22:21 27.02.2019

М смоляпчук як тепер називатимеш прихожан? уже не будеш називати "Раковці з чорним піднебінням"

ПАВЛО

22:21 27.02.2019

М смоляпчук як тепер називатимеш прихожан? уже не будеш називати "Раковці з чорним піднебінням"

Віта

10:59 28.02.2019

Такого батюшку Миколая предали і проміняли ,а він молодець.

раків

18:49 28.02.2019

В отця Миколая на жаль не 30 срібренеків а всього лиш 5000 $ ціна зради вот і вся правда а сільський голова отримав 150 тис гривень і де правда а ви бийтесь далі лобами

Ракову

19:55 28.02.2019

Не смішіть людей такими заявами. Ми самі вибрали в селі ПЦУ а не голова чи о. Миколай. Більшість в селі проголосувала за ПЦУ. А от на рахунок певних то я не впевнений що їм ніхто не платив

раків

23:31 28.02.2019

Так за що вони получили такі гроші вони даже цього не скривають комусь смішно а мені цікаво може мені хто дасть ...............ні чомусь не дають відать не заслужив так що мені цікаво чому пцу платить за перехід до їх а московскі попи кажуть просіть і прощені будете і тільки просять молитися

оля

23:34 28.02.2019

І що правда що заплатили????

раків

23:36 28.02.2019

Так!!!!!!!ви запитайте отця Миколая за що він отримав таку суму грошей

Ракову

07:15 01.03.2019

Не бери гріх на душу, і не обманює людей

раків

08:24 01.03.2019

Який гріх як батюшка сам хвалився що ну якщо не вірете то запитайте в нього

18 липня
Вчора
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин