Хто спонсор ВО «Батьківщина» на Камінь-Каширщині

02 Березня 2019, 15:37
Хто спонсор ВО «Батьківщина» на Камінь-Каширщині 3905 Джерело: rian.com.ua
Хто спонсор ВО «Батьківщина» на Камінь-Каширщині

Із партійного звіту за 2018 рік, який оприлюднений на сайті ВО «Батьківщина», стало відомо, хто з волинян є спонсорами «Батьківщини».

Редакція ІА «Волинське агентство розслідувань» провела аналіз звіту та промоніторила, хто конкретно і які суми виділяє для «Батьківщини» з Волині.

Серед них є такі, що на партію перерахували більше ніж по 50 чи 100 тисяч гривень.

В числі спонсорів є і камінь-каширці, але їхня підтримка дещо скромніша.

Хто з жителів району став спонсором «Батьківщини»:

  • Олександр Миколайович Макарчук (м.Камінь-Каширський) – 20 тисяч гривень
  • Сергій Іванович Сидорчук (м.Камінь-Каширський) – 20тисяч гривень
  • Анатолій Федорович Бусько (м.Камінь-Каширський) – 10 тисяч гривень.

В оприлюдненому звіті є відомості про повернення та перерахування до Державного бюджету України грошових коштів, що надійшли помилково на рахунки політичної партії.

 

Коментарі
02 Березня 2019, 22:04
То коли вже ті «….юльчині діти» зречуться своєї «їхньої мамі»? А?
02 Березня 2019, 22:48
А хто ці люди ,можна дізнатися?
02 Березня 2019, 22:53
А ці люди знають, що є спонсорами ЗлодЮлі ???
02 Березня 2019, 23:30
Воно вам дуже треба? Ви шо! Не знаєте Юлю? То її люди
02 Березня 2019, 23:42
Ого вже скільки "каменів" тут розвелося.)))) Прямо як на Пассажі продавців. Шановні хіба Вам вже "Камінь" медом намазаний?
03 Березня 2019, 00:56
Я у шоке! Ніби й не тупий народ ці українці а знову наступають на ті самі граблі.політичну повію хочуть вибрати президентом.
03 Березня 2019, 09:41
Перші два багатші від буська. Значить вкрали ще більше.Оександр макарчук це не зав паспортним? А другий хто? Підкажіть де здобуває кошти цей благодійник?
03 Березня 2019, 10:05
А я думав для чого Макарчук бере по 400грн за кожен паспорт,а це він "благодійник" -заважав Сашку!
03 Березня 2019, 10:54
Бусько щось пожаднічав бабками,майбуть в Камені ліс скінчився .Підьїдь до нас в село -загрузим сосняком:700 за куб,сподняк дорожче
03 Березня 2019, 11:23
Кажуть, що при місцевих амбулаторіях мають розпочати роботу психологи, які допомагатимуть людям зняти психзалежність від Тимошенко або Зеленського. В ній і в ньому найбільша концентрація брехливості, підступності та злодійства. Рівень токсичності в сотні раз перевищує допустимі
03 Березня 2019, 13:42
ТО цей паспортник хоче зіскочити з паспортного столу до голови РДА, недаром його фірму вже перевели на другий поверх Білого дому. Ось так фінансується ЇЇ партія, Блін. Злодії в законі.
03 Березня 2019, 14:17
Що ви,як баби базарні пишете всяку єрун..у.Макарчук з міграційної служби по батькові АНДРІЙОВИЧ,а не Миколайович,як у статті.
03 Березня 2019, 14:47
"Макарчук з міграційної служби по батькові АНДРІЙОВИЧ,а не Миколайович,як у статті": фу, а я вже думав що матимо ще одного злодія в законі. Наступного Камінь не витримав би.
03 Березня 2019, 15:20
В мережі я знайшов трьох макарчуків в камінькаширському районі з такимиж ім'ям по батькові .а от сидорчук лише один . Так шо спитати в їх чи вони дійсно спонсорнули юлю не велика проблема.<br/>Думаю що насправді перші двоє отримують субсидію і спонсорувати сумнівних кандидатів немають можливості .а от третій спонсор реальний весь район знає тому і сума більш реалістична
03 Березня 2019, 15:22
Редакція в помилка в даті
03 Березня 2019, 22:43
Тупі порохоботи!!!
03 Березня 2019, 23:41
А скільки дав голова БЮТ району Роман Завадович, чи він тільки до кишені звик пхати?
04 Березня 2019, 00:22
ВІн не може дати він банкрот.
04 Березня 2019, 00:46
Кузьмич Людка наївно улибається ,читаючи про цей бютівський мізер...
04 Березня 2019, 00:57
Тут здається обговорюють спонсорів бюту.а любов до чинного президента мабуть на інших сторінках
04 Березня 2019, 08:52
Опублікуйте списки спонсорів інших кандидатів.
04 Березня 2019, 19:31
Кто этот Ромка Завадович?
05 Березня 2019, 01:09
Макарчук з паспортного скоро сяде.
05 Березня 2019, 11:10
Дивись чоб ти несів негодяй