Щебенем по камінь-каширському бездоріжжю

11 Вересня 2016, 13:35
1322

На вулиці Грушевського проведуть ремонт проїжджої частини.

Відповідне рішення прийняли депутати міської ради, розглянувши звернення тамтешніх жителів . 

Зробити дорогу із твердим покриттям на цій вулиці  міська рада поки що не в спромозі. Однак щоб покрити її щебенем, кошти у міській казні знайдуться.

Депутати проголосували за виділення 70 тисяч гривень на проведення ремонтних робіт на Грушевського.

Коментарі
11 Вересня 2016, 19:55
Ну зараз всюдисуща Балицька припреться туди , поставить пачку "Прилук", і виявить, що : 1. Щебінь хєрової якості 2. Товщина щебеневого покриття менша на міліметр від допустимого 3. Ще якусь фігню,через яку напише щось у своєму Фейсбукові...))
11 Вересня 2016, 20:48
Хорошу дорогу покриту щебенем зробили на Грушевського, краще ніж на моїй вулиці Щорса. Але, на мою думку, треба проводити ремонт доріг з асфальтованим покриттям. Білощебеневі дороги - хороший варіант для відмивання грошей.
12 Вересня 2016, 03:39
Ваша критика на нормальних людей діє нормально. Знаю, що вмієте і похвалити. Дякую за оцінку Грушевського, старались. На рахунок асфальту-не від нас залежить.
12 Вересня 2016, 10:51
А як же на рахунок урочища Дубецьке, де ваш свояк копає пісок на землі сільгосппризначення?
12 Вересня 2016, 15:01
Свояк - це Бодя бузацький, чи хтось інший?
12 Вересня 2016, 17:08
Так , саме він!!!))
12 Вересня 2016, 17:17
Одіозний такий бузацький. Чим він був відомий до 2014 року?
12 Вересня 2016, 17:20
Звуть його Богдан Пташник
12 Вересня 2016, 23:42
Вдаримо білощебеневим покриттям по камінському бездоріжжю і бондарєвському раз3,14здяйству!!))
13 Вересня 2016, 03:35
Голова колгоспу звітує: в минулому році ми посадили 10 га картоплі - з"їв колорадський жук... У цьому році посадили 20 га - з"їв колорадський жук. На той рік посадимо 50 га - най си гад вдавит!
14 Вересня 2016, 01:02
Коментарі &quot;До Балицької 07:51 12.09.2016&quot;, &quot;до 07:51 12:01 12.09.2016&quot;,&quot;Еге 14:08 12.09.2016&quot;,<br/>&quot;до еге 14:17 12.09.2016&quot;, &quot;Еге 14:20 12.09.2016&quot; написані з однієї ІР-адреси і однією людиною, відповідно. Оголошуєм вікторину &quot;Хто це?&quot;)))
14 Вересня 2016, 04:05
Патріот, що строїть політику на обк-уванні справжніх патріотів.
14 Вересня 2016, 11:37
не займайся розводом, бо і твій IP відомий
14 Вересня 2016, 15:32
&quot;Еге&quot;,&quot;До Балицької&quot;, та інші - невже такий йопитний??))