В УПЦ заборонили у служінні священику нуйнівського храму

07 Березня 2019, 13:55
В УПЦ заборонили у служінні священику нуйнівського храму 9655
В УПЦ заборонили у служінні священику нуйнівського храму

Отця Іоанна Фатича, який є настоятелем двох храмів села Нуйно – Преображенської та Свято-Покровської церков – УПЦ заборонила у служінні.

Про це повідомляють на сайті Волинської єпархії УПЦ.

В оприлюдненому Указі керуючого Волинською єпархією йдеться, зокрема, про те, що УПЦ забороняє у священослужінні Іоанна Фатича «за ухилення в розкол».

4

 

Нагадаємо, 24 лютого нуйнівська релігійна громада прийняла рішення про перехід у Православну церкву України таємним голосуванням бюлетенями.

Тоді 211 осіб проголосувало за перехід в ПЦУ. Проти такого рішення було 62 людини.

Читайте також: Нафанаїлу не вдалося втримати настоятеля раківліської парафії у Московському патріархаті

 

Коментарі
07 Березня 2019, 16:15
Слава УкраїніІ слава богу! Слава громаді с.Нуйно.молодці. молодець священник .він з громадою. а указ москви для нього не указ. і непотрібно такі укази публікувати.хто видав указ- чемодан,вокзал,росія.
07 Березня 2019, 17:00
Та для нього давно ніякий указ не указ - хто його знає, тому відомо, що то за "священик". Давно вже у барах совість пропив
07 Березня 2019, 17:17
От і воно,що у вам церковні канони і правила до лампочки. То повісьте собі фоточки героя порошенко,епіфана ,бандери і моліться до них,тільки не розказуйте що це православ'я.
07 Березня 2019, 17:32
А паству села чому не заборонили ?слабаки!
07 Березня 2019, 18:38
Для чого новини , які не мають жодного сенсу виділяти жирним шрифтом?Священник був у РПЦ , перейшов до ПЦУ, природньо що його мають звільнити з попереднього місця служби. Ото на йшли сенсацію , треба було ще через каплок великими буквами настрочити. До речі вітаю раківлісців з офіційною перереєстрацією громади і затвердженням нової редакції статуту. В добру путь!!!
07 Березня 2019, 18:41
Воно не Законне для отця оскільки заборона написана неканонічною для українських православних церквою. Як може так звана українська православна церква московського патріархату на території України забороняти служити, адже за канонами православія маємо висновок; одна держава - одна церква. Тому ця заборона є фікцією для українських православних. Вони можуть забороняти тільки на території Російської Федерації, з усієї поваги з великої букви. Треба вже зрозуміти що Томос це право українським православних мати свою канонічну церкву. Вони свою мають і їхній центр у Москві й тому до Нас ніякої справи не можуть мати.
07 Березня 2019, 18:43
Між іншим чому Вони раніше не забороняли наприклад отцю Володимиру, незрозуміло причини.))))
07 Березня 2019, 19:24
Ви далекі до релігієзнавства,скільки незалежних держав,а скільки помісних церков? Держава і церква незалежні одна від одної,але вам цього не зрозуміти. Далі свого довгого носа не бачите,а всім намагаєтесь нав'язати свою думку,ви напевно підстаркуватий учитель,який так і не зумів самореалізуватись.
07 Березня 2019, 20:25
КАМІНЬ ти вже скрізь дістав.Під кожною новиною твій коментар твоя критика.Як людина ти мабуть і не людина.Нема в тобі людяного нічого
07 Березня 2019, 20:31
Геть кацапів разом з їх церквою кацапською з України!
07 Березня 2019, 21:37
Цікаво, а Нафанаіл всі свої укази так рекламує в інтернеті? Теж мені сенсація. Таке враження, що ця публікація чиєсь замовлення... Раніше, 4 березня, був указ про призначення Фатича настоятелем парафії наших церков виданий управлінням Волинської єпархії Православної Церкви України. У нашого батюшки добре серце, за це ми його і поважаємо. А ті, що ллють бруд на нього та на нашу громаду, хай краще слідкують за собою.
07 Березня 2019, 21:43
Геть здурів народ,чи то вже Бог вас розуму лишив чи що?Вам той Путін уже на кожному кроці ввижається,вже томосом наїлися?Чи то Путін кишені набиває на українцях більше ніж наші патріоти,які на крові дорвались до корита ?Чим ви кращі за москалів? У вас нічого святого не лишилось,життя вас не навчило.Бігайте і далі від церкви до церкви в білій гарячці,ловіть москалів,путіних,але не плачне потім що вам біди на голову падають,бо ви на це заслужили.
07 Березня 2019, 22:54
Ми не плачем, в нас радість велика стала. В нас все прекрасно, як і завжди. Плачете ви, бо нема у вас нічого, і нічого не буде. Україна назавжди українцям.
07 Березня 2019, 23:20
"17:24 07.03.2019 Ви далекі до релігієзнавства": такому. Ні шановний, раніше усім нам говорили, що розкольники ще й не канонічні. Приїхали. Ось Вам і об"єднання православних і канонічність. То деж Ви шановні з Вашим вічним про "неканонічність та про розкольників". Хіба що канонічність та з"єднання мало бути тільки з Москвою Дурисвіти. Вам про канонічність та розкольництво говорять більше як чотириста років і Вас весь час вбивають, калічать, морять голодом з Москви і Ви ще за канонічність та разом з Москвою до знесення. Придурки.
07 Березня 2019, 23:40
Ви шановна,вчителько молодчих класів,як усі наші чесні депутати ще та популістка. Так кортить до корита по ближче,що як і всі вам подібні ,під гаслами патріотизму готові по головах пройтись.Не змішуйте грішне з праведним. Не позортесь,хочете бути другою Юлькою Тимошенко в Нуйнівських маштабах.
07 Березня 2019, 23:52
Чого мені радіти,зарплата нищенська,комуналка захмарна,ціни космічні,перспектив для дітей ніяких,все кругом корумповане,лікуватись нереально дорого та й вмерти розкіш. Ті кому повірили,набили кармани і все просирають,щастя нереальне. Що ви курите чи п'єте,що у вас така ейфорія?Чи ви в іншій Україні живете? Вам реально подобається таке життя?Мені від томосу не жарко,ні холодно. Та от дивно читати далеких від реальності коментаторів,які або проплачені порошенківські боти,які займаються окозамилюваннням,або душевнохворі люди.
08 Березня 2019, 00:54
Шановні коментатори, хоч підписуйтесь власним іменем, а не чужим. і не міряйте когось по своїх мірках. Може хто і сидів біля "корита". Мені вас жаль, бо злості у вас більше, ніж людського. Тільки думаєте як когось укусити. Не старайтесь, ви ж такі "набожні"? За останні дні ви самі показали людям своє істинне лице, ви ж готові стріляти в людей. То яка то церква вчить такого! І не треба звинувачувати когось, я лише одна із громади, яка підтримала перехід. Якби підтримали більшість МП, ми такої війни вам не робили б. Дійсно "не позортесь"!!!
08 Березня 2019, 01:12
Не виправдовуйтесь,ваші амбіції видно далеко...
08 Березня 2019, 01:25
Далекоглядні ви? Поливати когось брудом та обзивати людей ви мастаки. Це ми знаємо. Перехід церков масовий, факт! Мабуть і через таке ваше відношення до людей.
08 Березня 2019, 02:08
Українці не скиглять. Чого в тебе зарплата мала, бо нитік. Їдь в Васильків, там продавця квітів на зарплату 17тис.грн знайти не можуть.
08 Березня 2019, 10:26
Да нічого недоказуйте розкольниками, бо вони думають що ідуть в українську церкву, а насправді їх ніхто невизнає крім їх самих... Тут нічого недокажеш... Хто жив побожно тому все ясно, а їм одне давай...
08 Березня 2019, 11:43
Жаль тих "праведних", які вірять в московський патріархат, а не в Бога! І ведуть себе і не по-людськи, і не по-Божому...
08 Березня 2019, 11:52
Одні ЗА інші ПРОТИ переходу з однієї церкви до іншої - це природньо. Але, яка то може бути віра в Бога, коли, одні прихожани ховають ключі від церкви, не дозволяють взяти хрест, хоругви, аби по-християнськи поховати молодого чоловіка. Відмовляються відспівувати, коли десятки років ходили до церкви і співали в церковному хорі? Знайшлися добрі люди, які не залишили наодинці з бідою родину і разом з нашим батюшкою провели в останню путь чоловіка, батька, сусіда, однокласника, односельчанина. Хай земля йому буде пухом і Царство Небесне. Та як зрозуміти, коли не встигли насипати могилу, а біля церкви на святому місці на кладовищі!!! де поховані наші діди-прадіди які своїми руками будували ті церкви, зібрались півчі з Благочинним Личинського Благочиння та батюшками із с.Залісся, Запруддя, Клітицька аби розділити нашу церкву. Дуже довго і багато писати аби все розказати, тому коротко: один із батюшок є двоюрідним братом померлого і замість того, щоб благословити жолобний обід, попробувати коливо, стояв на порозі нашої церкви разом з іншими заїжджими батюшками в "ТАКИЙ ДЕНЬ", не давали закрити церкву і тихо-мирно розійтися, провокуючи на розбрат. Громада в який раз проявила себе розумом, мудрістю і єдністю в церкву не заходили, бійки не було, розійшлися після тривалих дискусій з думками про те, як можуть святі отці не впускати на поріг своєї церкви священника, який відновив храм після радянської заборони, вірою і правдою майже тридцять років служив громаді, знає кожного малого й старого поіменно і тепер пішов за більшістю, яка його підтримує і іншого нам не треба.
08 Березня 2019, 12:54
Чи то по-Божому зректися віри і піти в розкол? Де мудрість священника,де його віра ?Він все життя служив в цій церкві,хрестив,вінчав і відспівував ,а сьогодні він живе по-новому? Не обманюйте людей.
08 Березня 2019, 13:11
Вельмишановна!Щиро вітаємо Вас з новою,здобутою Вами,посадою церковного прессекретаря!
08 Березня 2019, 13:47
До Українця Шановний! Вивчіть спочатку історію України, української церкви, а тоді звинувачуйте когось в зреченні та в розколі.
08 Березня 2019, 14:08
Велика патріотко! Розкажи як твій чоловік перший втік в Москву,як почув що прийшли повістки у воєнкомат. Розкажи всім за які кошти ти збагатіла. За російські рублі?!...
08 Березня 2019, 14:09
Велика патріотко! Розкажи як твій чоловік перший втік в Москву,як почув що прийшли повістки у воєнкомат. Розкажи всім за які кошти ти збагатіла. За російські рублі?!... З 8 березня!
08 Березня 2019, 15:45
І не стидно ображати паніі Галину дудчик. Вона українка.патріот. а москалям дорога в Кремль до Путіна окупанта
08 Березня 2019, 15:54
Щоб розказувать про чужих чоловіків ,розкажи спочатку про свого.
08 Березня 2019, 18:18
Ну рекламує оголошення не тільки Нафанаіл він просто доводить до відома вірян що цей батюшка не має права причащати в УПЦ а до нової вона ще не зарегістрована а він давав клятау служити Богу і молитися за людей. А як до нього зараз іти до ісповіді чи за причастям. Він не батюшка і не має на це права. Подумайте про це істинно віруючі люди. А пр те що він у гріхах по житті знає і бачив весь район просто мовчали а не потрібно було...
08 Березня 2019, 18:33
А ті що кричать про перехід самі більше часу проводять в Росії на заробітках ба з себе роблять патріотів, і ще не потрібно було влазити в це голові якби не він все було б мирно. У нас дві церкви і кожен змігби помолитись але годова зробив наперекір людям хоч прхожани у його кабінеті плакали і молили не забирати храм щей залякує людей...не знаю для чого воно йому і в чому причина...
08 Березня 2019, 18:47
До туалету сходіть з тим папірцем. Нафанаїл просто виконує інструкції кадебістського покидька кирюши
08 Березня 2019, 19:08
Папірець для простих вірян а для служителів церкви - клятва пере Богом. І ми всі не МП і не КП а просто християни...
08 Березня 2019, 19:25
Іван Васильович,мабуть,щось конкретне має проти Церкви Христової!!? Ну-ну ,скильки таких було... Нерозумно... Кожен має вибір...Іудеї роспинали Іисуса Христа і недумали що це Бог.,а ці розпинають Його Церкву і думають що роблять добро.,,
08 Березня 2019, 21:05
Так молилися і будемо молитися Богу, ті ж молитви, обряди, свята, тільки рідною мовою, до одного Бога!Вставайте з колін, украінці!
08 Березня 2019, 21:12
Ви не в Церкві Христовій,а в розколі...Почитай Св.прп.Лаврентія Черніговського,який ще в 50-х роках попереджав про вашу лжецеркву,і про пагубу для душі там бути...
08 Березня 2019, 21:13
Без паперу ні туди і ні сюди.
08 Березня 2019, 22:07
Мало того що в селі продав голова всейкий пісок з кар'єру куда і кому непонятно,дозволив продовжити працювати барові у клубі де наші діти привчаються до спиртного медленно но увєрєно,то ще взявся за церкви. Голова подивись на людей простими очима Віті Хенца а не зажерливими Віталія Івановича. Дивись на людей коли піднімаєшся вгору бо буде стидно дивитися в очі коли будеш падати вниз. Дай можливість людям молитися а не гризти і проклинати одне одного. А люди не підписуються своїм іменем тому що бояться бо приб'ють або посадять. Ось до чого ми дожились...
08 Березня 2019, 22:07
Мало того що в селі продав голова всейкий пісок з кар'єру куда і кому непонятно,дозволив продовжити працювати барові у клубі де наші діти привчаються до спиртного медленно но увєрєно,то ще взявся за церкви. Голова подивись на людей простими очима Віті Хенца а не зажерливими Віталія Івановича. Дивись на людей коли піднімаєшся вгору бо буде стидно дивитися в очі коли будеш падати вниз. Дай можливість людям молитися а не гризти і проклинати одне одного. А люди не підписуються своїм іменем тому що бояться бо приб'ють або посадять. Ось до чого ми дожились...
08 Березня 2019, 22:45
Дурня якась.. приб'ють, посадять.. <br/>Не підписуються своїм іменем, бо в очі ніколи б не сказали, того що тут пишуть. Хоча більшість наших селян і так розуміють хто ці аноніми.
08 Березня 2019, 23:26
Як може бути стільки злості і ненависті у людей??? Мій чоловік був у воєнкоматі, пройшов комісію, а ваш? У Москві він заробляв гроші своїми руками у таких самих людей як ми, у нас і друзі там є, скрізь є хороші люди, вони на Україну не їдуть з війною. Лицеміри, ви поливаєте брудом людей, а потім нагло дивитесь у очі. Вас видає манера спілкування, так можете не маскуватися, розумне таких дурниць писати не буде. Подивіться кожен на себе, проаналізуйте своє життя та вчинки. Та почніть вже готуватись до посту, НЕ ЇЖТЕ ЛЮДЕЙ, БО НАС БАГАТО, АЛЕ МИ НІКОГО НЕ ПАПЛЮЖИМО.
08 Березня 2019, 23:36
А хіба ми паплюжимо ми пишемо правду...
08 Березня 2019, 23:37
Гарна, успішна жінка, яка не боїться мати свою думку, що ж тут такого? На жаль, є такі заздрісні люди, які цього досягнути не можуть, все що можуть - це поливати брудом позаочі.. Галина Павлівна, не звертайте на них уваги, вони того не варті. З 8 Березня Вас!
08 Березня 2019, 23:41
Про себе правду напишіть!!!
09 Березня 2019, 00:03
Я так розумію протестують ті хто любить ля срср,чому ви такі тупі ,господь один ,кожен просить як уміє нимі по своєму,сліпі також,сонячні по другому а ми Українці повинні на своїй Українській ( Солов'їній) просити у Господа за дітей!!!!!
09 Березня 2019, 01:20
Ви краще про себе пишіть: як гроші відмиваєте, чорнобильські групи собі виробляєте, пільги всіляки та соціальні допомоги маєте і т.д. саме від України. А хіба &quot;попєрєдніки&quot; для села щось доброго зробили за десятки років при владі? Тоді як за останні роки: і дороги ремонтуються, і вулиці освітлюються і багато чого ще є позитивного. А голосування було неминучим, не сьогодні - завтра всі пройдуть цей шлях. І Віталій Іванович все зробив правильно для того, щоб зберегти спокій і мир в громаді.
09 Березня 2019, 01:35
Ви краще проясніть ситуацію, відколи це жінці можна заходити в АЛТАР, з якого дива священник має падати перед нею на коліна?... І проклинають саме противники переходу, що були так би мовити найближчі до батюшки. Якщо не помиляюсь, то прокльони є одним із найтяжчих гріхів. За кожен свій вчинок і сказане слово ми відповідатимемо на Божому суді кожен сам за себе. Схаменіться люди, і просіть прощення в Отця Небесного в неділю прощення на порозі Великого Посту і хай допоможе нам БОГ.
09 Березня 2019, 01:58
Ви що вже забули як до нас неодноразово хотіли прислати іншого священника в другу церкву? Ви ж тоді перші стояли за тим, що у нас одна релігійна громада, один батюшка і другого нам не треба. То що тоді означає ваше: &quot;годова зробив наперекір людям хоч прхожани у його кабінеті плакали і молили не забирати храм щей залякує людей...не знаю для чого воно йому і в чому причина...&quot; ? І тепер так само більшість вирішила, що у нас ОДНА ЄДИНА ГРОМАДА І ОДИН СВЯЩЕННИК!!!! Слава Україні!
09 Березня 2019, 08:32
Будьте уважні при читанні не перекручуйте нихто не каже що голова ничого не робить але шо є то є...
09 Березня 2019, 09:16
Як можна так поливати брудом нашого шановного Батюшку, він Молодець що з громадою, патріот української мови та України!!!
09 Березня 2019, 09:59
Заблудший народ не плутайте патріотизм і служіння Богу...
09 Березня 2019, 10:39
Сам ти заблудша вівця російського царя.
09 Березня 2019, 10:58
Неможна так поливати брудом Віталія Івановича. Це хороший господар як дома, так і в селі,а ллють цей бруд ті, хто нічого хорошого для села не зробив. А Батюшка також молодець! Тримайтеся, з Вами всі небайдужі нашого майбутнього.
09 Березня 2019, 11:42
Тільки не потрібно тут Віталію Івановичу ЗЛОДЮЗІ тут ордена розвішати!!! Ще той КРЕПКИЙ АФЕРИСТ! Це перед вами він піариця, насправді відмиває гроші із дербюджету.
09 Березня 2019, 11:42
Тільки не потрібно тут Віталію Івановичу ЗЛОДЮЗІ тут ордена розвішати!!! Ще той КРЕПКИЙ АФЕРИСТ! Це перед вами він піариця, насправді відмиває гроші із дербюджету.
09 Березня 2019, 11:49
Да зробили освітлення, дорогу... АЛЕ Ж ЦЕ ЗРОБЛЕНЕ ЗА ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ, ДЕРЖАВНІ ГРОШІ!!! В яких він просто крутився як ШУЛЕР.... Все це зроблене в усіх селах району і області. Це буденна робота кожного голови і для чого тут роздавати ордена.
09 Березня 2019, 11:51
Якщо він зробить за свої кошти, тоді можна було би говорити про якісь заслуги....
09 Березня 2019, 11:54
І ЩЕ!!! Він вам показував що робить дорогу за держбюджет а із цих коштів ще зробив весілля дочці в Ковелі на 200 осіб
09 Березня 2019, 11:54
І ЩЕ!!! Він вам показував що робить дорогу за держбюджет а із цих коштів ще зробив весілля дочці в Ковелі на 200 осіб
09 Березня 2019, 11:56
Як говорили люди, його округи, 300 тис. гривень відмив, на дорозі, легенько
09 Березня 2019, 11:56
09 Березня 2019, 11:57
09 Березня 2019, 12:04
Я вже писав і пишу ніхто не пише що голова поганий господар не переплутуйте...
09 Березня 2019, 12:41
Навчись користуватись клавіатурою, хвора на голову істота. А тоді поширюй чутки . Маєш факти , то чого тут їх викладаєш, а не в прокуратурі. ? Бо я також чула наприклад , що московським попам , які будуть вірні РПЦ ,великі гроші платять. І в цьому більше правди , ніж в тому що ти там стопятдесят раз писав. І заповіді згадай, православний, не лукав, не бреши , не суди.
09 Березня 2019, 13:12
Це не московські попи а Української Православної Церкви , Томос 1990 роеу визнаний всіма країнами...
09 Березня 2019, 13:31
Не Томос , а грамота на надання автономії .Твого Онуфрія хто згадує в крім Росії з 15 православних церков? УПЦ МП визнають лише як частину РПЦ. В диптиху нема УПЦ МП , а є РПЦ. Але тобі , істота з хворими російськими мозгами, нічого не варт доказувати. Бо ти або повний бовдур, або відпрацювуєш московські гроші. Причому другий варіант більш ймовірний. Так що печатай далі, може доплатять кривавими грошима премію. Оревуар
09 Березня 2019, 13:34
І запам’ятай , може цього в методичні московській не вказали , Томос визнається не країнами ,а Помісними церквами.Хоча вашу грамоту 1990 може якесь Зімбабве чи Конго і визнало , хто там ваші грамоти московські знає
09 Березня 2019, 13:35
Кожен судить сам по собі...
09 Березня 2019, 14:06
Не Томос , а грамота на надання автономії .Твого Онуфрія хто згадує в крім Росії з 15 православних церков? УПЦ МП визнають лише як частину РПЦ. В диптиху нема УПЦ МП , а є РПЦ. Але тобі , істота з хворими російськими мозгами, нічого не варт доказувати. Бо ти або повний бовдур, або відпрацювуєш московські гроші. Причому другий варіант більш ймовірний. Так що печатай далі, може доплатять кривавими грошима премію. Оревуар
09 Березня 2019, 15:51
Жах!!!! Я думав у нас люди. Дякую московитам, що розкрили очі на справжню вашу віру. Жах!!!!!
09 Березня 2019, 16:32
А то ще треба питати чи робити дочці весілля?! Чи один він весілля зробив? Вже не знаєте за що зачепитися. Вас та заздрість з'їсть зсередини.. заспокойтеся! Напишіть-но про себе праведних. Плітки збирати і розповсюджувати добре вмієте. Це низько!!!
09 Березня 2019, 20:14
Ось витоки Російської православної церкви:<br/>Промова Святійшого патріарха Московського і всія Русі Алєксія перед паніхідою по Й.В.Сталіну, мовлена у патріаршому соборі у день його поховання<br/>(9 березня 1953 р.)<br/>РЕЧЬ СВЯТЕЙШЕГО ПАТРИАРХА МОСКОВСКОГО И ВСЕЯ РУСИ<br/>АЛЕКСИЯ ПЕРЕД ПАНИХИДОЙ ПО И.В.СТАЛИНЕ, СКАЗАННАЯ<br/>В ПАТРИАРШЕМ СОБОРЕ В ДЕНЬ ЕГО ПОХОРОН (9.03.1953 г.)<br/>Великого Вождя нашего народа, Иосифа Виссарионовича Сталина, не стало. Упразднилась сила великая, нравственная, общественная: сила, в которой народ наш ощущал собственную силу, которою он руководился в своих созидательных трудах и предприятиях, которою он утешался в течение многих лет. Нет области, куда бы не проникал глубокий взор великого Вождя. Люди науки изумлялись его глубокой научной осведомленности в самых разнообразных областях, его гениальным научным обобщениям; военные - его военному гению; люди самого различного труда неизменно получали от него мощную поддержку и ценные указания. Как человек гениальный, он в каждом деле открывал то, что было невидимо и недоступно для обыкновенного ума.<br/>Об его напряженных заботах и подвигах во время Великой Отечественной войны, об его гениальном руководстве военными действиями, давшими нам победу над сильным врагом и вообще над фашизмом; об его многогранных необъятных повседневных трудах по управлению, по руководству государственными делами - пространно и убедительно говорили и в печати, и, особенно, при последнем прощании сегодня, в день его похорон, его ближайшие соработники. Его имя, как поборника мира во всем мире, и его славные деяния будут жить в веках.<br/>Мы же, собравшись для молитвы о нем, не можем пройти молчанием его всегда благожелательного, участливого отношения к нашим церковным нуждам. Ни один вопрос, с которым бы мы к нему ни обращались, не был им отвергнут; он удовлетворял все наши просьбы. И много доброго и полезного, благодаря его высокому авторитету, сделано для нашей Церкви нашим Правительством.<br/>Память о нем для нас незабвенна, и наша Русская Православная Церковь, оплакивая его уход от нас, провожает его в последний путь, &quot;в путь всея земли&quot;, горячей молитвой.<br/>В эти печальные для нас дни со всех сторон нашего Отечества от архиереев, духовенства и верующих, и из-за границы от Глав и представителей Церквей, как православных, так и инославных, я получаю множество телеграмм, в которых сообщается о молитвах о нем и выражается нам соболезнование по случаю этой печальной для нас утраты.<br/>Мы молились о нем, когда пришла весть об его тяжкой болезни. И теперь, когда его не стало, мы молимся о мире его бессмертной души.<br/>Вчера наша особая делегация в составе Высокопреосвященного митрополита Николая; представителя епископата, духовенства и верующих Сибири архиепископа Палладия; представителя епископата, духовенства и верующих Украины архиепископа Никона и протопресвитера о. Николая, возложила венок к его гробу и поклонилась от лица Русской Православной Церкви его дорогому праху.<br/>Молитва, преисполненная любви христианской, доходит до Бога. Мы веруем, что и наша молитва о почившем будет услышана Господом. И нашему возлюбленному и незабвенному Иосифу Виссарионовичу мы молитвенно, с глубокой, горячей любовью возглашаем вечную память.
09 Березня 2019, 20:43
&lt;img src=&quot;https://mtdata.ru/u1/photo4B4F/20144850634-0/original.jpeg&quot;&gt;
09 Березня 2019, 21:14
Завдяки ТОМОСу всі показали своє істине обличчя. <br/> «Дайте мне средства массовой информации, и я из любого народа сделаю стадо свиней» рейхсминистр народного просвещения и пропаганды Германии Пауль Йозеф Геббельс.
09 Березня 2019, 21:47
Всі голови відмивають гроші з бюджету_ сошично залісся качин
09 Березня 2019, 22:00
Всі крім Сидорук Свєти яка спить і бачить себе головою ОТГ з центром У Сошично .Не перестаючи засівати коштами на виборах під своїх укропівців по всьому району .
09 Березня 2019, 22:38
Який жах! Який сором! Ми ж українці! Люди, схаменіться! Дячихо, « пєвчі»! Де ж віра ваша? Ще ніколи в нашій історії жодна дячиха( з маленької букви) не ставила на коліна священника!!! Гидотно! Геть з нашої церкви! Г. Дудчик честь і хвала! Бог з нами.
09 Березня 2019, 22:47
Слава отцю Івану! Низький уклін Вам! А дячиху простіть і нехай йде куди захоче безбожниця.
09 Березня 2019, 23:30
Не звертайте уваги, вони не вартують того. Задихаються від злоби. Ви на правильному шляху.
09 Березня 2019, 23:31
І ще!!!! А знаєте що колишнього дяка Кривоша в аварії бусом збив родич голови сільського Руслан!!!! А Ярощук Віталій Іванович був тоді в авто!!!
10 Березня 2019, 00:14
Якщо ви справжня вчителька, то розуму і мудрості у вас нуль ! Івану Кривошу( добре його знала, сама з Нуйно) і на тому світі прикро із- за таких « прихожан» нуйнівських. Хай спочиває , Царство Небесне! А « вчительці» так званій на курси пора! В дорогу, шановна!
10 Березня 2019, 00:18
Гризетесь як собаки,позорніки...
10 Березня 2019, 00:19
Образу те свою цю « дячиху» краще! Ще такого сраму в цьому образі наша церква не бачила! А може дячиха привласнила нашу церкву?!
10 Березня 2019, 00:26
Образумте!!!!!!!!!!
10 Березня 2019, 00:38
А коли з Московії «розумаха» прибули? Що гундяй наказав?
10 Березня 2019, 01:25
А чи знає вся наша округа, що гроші із &quot;походу з Щедрівками&quot; наша &quot;дячиха&quot; віруюча в Бога, досі тримає в себе і за минулий рік і за теперішній? Про це людям розкажіть, а не про розтрату держбюджету.
10 Березня 2019, 03:00
Т.Г.Шевченко: &quot; І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм в Украйні моє дружнєє посланіє&quot;<br/>... Схаменіться! будьте люди, <br/>Бо лихо вам буде, <br/>Розкуються незабаром<br/>Заковані люде, <br/>Настане суд, заговорять<br/>І Дніпро, і гори!<br/>І потече сторіками <br/>Кров у синє море<br/>Дітей ваших... і не буде<br/>Кому помагати.<br/>Одцурається брат брата<br/>І дитини мати.<br/>І дим хмарою заступить<br/>Сонце перед вами,<br/>І навіки прокленетесь<br/>Своїми синами!<br/>Умийтеся! Образ Божий<br/>Багном не скверніте.<br/>Не дуріте дітей ваших, <br/>Що вони на світі<br/>На те тілько, щоб панувать...<br/>Бо невчене око<br/>Загляне їм в саму душу<br/>Глибоко! Глибоко!<br/>Дознаються небожата, <br/>Чия на вас шкура, <br/>Та й засудять, і премудрих<br/>Немудрі одурять!<br/>Якби ви вчились так, як треба,<br/>То й мудрість би була своя.<br/>А то залізете на небо:<br/>&quot; І ми не ми, і я не я&quot;...<br/><br/>... Доборолась Україна<br/>До самого краю.<br/>Гірше ляха свої діти<br/>ЇЇ розпинають...<br/><br/>...Учітесь, читайте, <br/>І чужому научайтесь,<br/>Й свого не цурайтесь.<br/>Бо хто матір забуває,<br/>Того Бог карає, <br/>Того діти цураються, <br/>В хату не пускають.<br/>Чужі люди проганяють, <br/>І немає злому<br/>На всій землі безконечній<br/>Веселого дому.<br/>Я ридаю, як згадаю<br/>Діла незабуті<br/>Дідів наших. Тяжкі діла!<br/>Якби їх забути, <br/>Я оддав би веселого<br/> Віку половину.<br/>Отака-то наша слава, <br/>Слава України.<br/>Отак і ви прочитайте, <br/>Щоб не сонним снились<br/>Всі неправди, щоб розкрились<br/>Високі могили<br/>Перед вашими очима,<br/>Щоб ви розпитали<br/> Мучеників: кого, коли, <br/>За що розпинали!<br/>Обніміте ж, брати мої,<br/>Найменшого брата, - <br/>Нехай мати усміхнеться,<br/>Заплакана мати.<br/>Благословить дітей своїх<br/>Твердими руками<br/>І діточок поцілує<br/>Вольними устами.<br/>І забудеться срамотня<br/>Давняя година,<br/>І оживе добра слава, <br/>Слава України,<br/>І світ ясний, невечірній<br/>Тихо засіяє...<br/>Обніміться ж, брати мої,<br/>Молю вас, благаю!<br/>14 грудня 1845
10 Березня 2019, 08:56
Ці віршовані рядки варто « дячисі» вручити, щоб вранці та ввечері їх читала, як молитву. Людина- грішниця , стидовисько!
10 Березня 2019, 10:16
І сільський Ярощук В.І. також нехай перечитує, дуже грішний
10 Березня 2019, 10:16
І сільський Ярощук В.І. також нехай перечитує, дуже грішний
10 Березня 2019, 11:15
Люди добрі! Наша колишня дячиха чудовисько!!! Нехай на колінах просить пробачення у Батюшки і прощення у Бога! Сьогодні у неї ще є шанс. Аж гидко, що така ходить рядом з нами в селі.
10 Березня 2019, 12:55
УКРАЇНА - для УКРАЇНЦІВ! Все! Точка! А заторможені московськими попами всі у свою улюблену московію відправляйтесь! ГЕТЬ! І не забудьте прихопити своїх попів разом! Слава громадам Раків-Лісу та Нуйна! Молодці!
10 Березня 2019, 13:00
Сьогодні той день, коли ваша колишня дячиха із ротатою « карасинкою» повинні перед всією громадою села стояти на колінах і просити пробачення, прощення! Цурайтеся їх, поки не покаятися!!!
10 Березня 2019, 13:53
Хто буде слідуючий? Осудили всіх, зачепили навіть дітей. Люди зупиніться! Попросімо прощення одне в одного. Простіть мене і вам хай Бог прощає.
10 Березня 2019, 15:05
Люди що ви пишете що родите таж дячиха і карасинка співали як жіток вінчали хресттли відспівували померлих вони мають право молитися так як молились вониж нікого не заставляють іти разом з ними що з вами сталось. Нехай кожен отримає благодать від тої молитви яку він промовляє. Спасі вас Господі. Простіть мене грішну і я всіх прощаю. Будьмо людьми змилуйтесь...
10 Березня 2019, 15:20
Яких дітей, про що ви? Карасинка не дитина, але але в гріхах перед всім селом разом з лєнінихою нехай покається, ротата і на
10 Березня 2019, 15:33
Мені вас шкода що у вас скільки злості і ненависті ви нещасна людина...
10 Березня 2019, 15:43
Швидше родичів захищаєте, розумію, як людина земна і не більше. Ніхто ніколи так роти не відкривав і на коліна священника не ставив , як лєніниха і карасинка ротата. Хай гундяю, наївнаілу, онуфріям своїм нині моляться. Але перед селом мали б просити сьогодні прощення!
10 Березня 2019, 15:49
Відчуваю всім єством , яка ви нині « щаслива» людина!
10 Березня 2019, 15:53
А чому не в Храмі» щаслива»? Все Нуйно позитивне в Церкві, а ви на проводі небо рака!.. Печалька... набирайте гундяйчиків своїх!
10 Березня 2019, 16:28
Так я щаслива людина і в церквочці була,а яка там проповідь звучала ....і не треба насміхатися не втрачаймо людського обліку...
10 Березня 2019, 16:31
Чому ви закриваєте коментарі про ДТП Бузька,а смакуєте усю цю гидоту неврівноважених людей ?
10 Березня 2019, 16:37
Шановна! Не в церквочці, а в Церкві, в Храмі! Не відчутно,,що в Храмі були. Може розвідку для лєніних, карасинок робили?!
10 Березня 2019, 16:54
Шановна, вчителька! Не чіпайте мого батька, він давно спочиває. Не пишіть про Руслана та його родича, якщо ви це знали то чому ви мовчали? Мій батько любив церкву, він тут нідочого. Чому саме зараз ви згадали про нього? І чи боїтеся такого гріха? Мені боляче про це читати через 3 роки!
10 Березня 2019, 16:54
Ви здорові на голову?! Про яке ДТП ?! Вирішується питання ( слава Ісусу ! Вирішилось) Єдиної Помісної Церкви!!! Куди вас несе?! Не тривожте спочилих!!!
10 Березня 2019, 17:09
Дитино, дівчинко, доню! Не зважай на цих жорстоких, бездушних людей! Ваш батько залишив хороший слід в Нуйні після себе. Швидше нинішня дячиха лєніниха провокує всі ці болі, згадуючипопереднього дяка, а саме вашого батька. Нехай спочиває, Царство Небесне!
10 Березня 2019, 18:00
Мені всеодно, плачу я. НЕХАЙ Галя-лєніниха робить що хоче. ВИ ЗВИНУВАТИЛИ ЛЮДЕЙ ЧЕРЕЗ ТРИ РОКИ. Зупини мої сльози, я люблю свого батька, бо в мені його кров.
10 Березня 2019, 18:00
Мені всеодно, плачу я. НЕХАЙ Галя-лєніниха робить що хоче. ВИ ЗВИНУВАТИЛИ ЛЮДЕЙ ЧЕРЕЗ ТРИ РОКИ. Зупини мої сльози, я люблю свого батька, бо в мені його кров.
10 Березня 2019, 18:00
Мені всеодно, плачу я. НЕХАЙ Галя-лєніниха робить що хоче. ВИ ЗВИНУВАТИЛИ ЛЮДЕЙ ЧЕРЕЗ ТРИ РОКИ. Зупини мої сльози, я люблю свого батька, бо в мені його кров.
10 Березня 2019, 18:14
Та це не я, а якась вчителька ворушить вашу рану. Мені самій боляче це читати, відчуваю вашу біль , тому втішаю. А це ту вчительку варто запитати навіщо вона це робить, що їй з цього? Якісь страшні люди!..
10 Березня 2019, 18:17
Ну я хочу сказати що в церкву ходять молитися а не на розвідку ще й таку неділю прощену і таке думати про людей...
10 Березня 2019, 18:30
Інтєрєсно!!! А Хєнц один чи другий хоть трохи кається в скоєному?
10 Березня 2019, 18:36
В гомонись, янивко! Прощення проси і своїй сусідці лєнінисі перекажи! Безбожники!
10 Березня 2019, 18:37
Цікаво читати, даже незнаю яка церква вас помирить!
10 Березня 2019, 18:45
))) чого вскипів? Мучить на душі скоєне? Мовчки сосеш того і думаєш що тобі нічого небуде!
10 Березня 2019, 18:45
Вам такого Божого благословіння щоб служити у храмі нікому не дано як лєнінеси хоч як її їжте і кусайте ...
10 Березня 2019, 19:02
Та кому ваша нещасна лєніниха треба?! Верне від неї! Самі смакуйте нею. А ще їй перекажіть( адже вона своєю макітрою напевно не у ФБ) , що ввійшла в історію Нуйно іі персона, як сама безбожна, невігласна, хамувата, бездарна, тупа дячиха і людина!!!!!!!!крапка.
10 Березня 2019, 19:08
А ще: ніхто тій лєнінисі Божого благословіння не давав, щоб вона батюшці тикала і на коліна ставила. Сьогодні той день, коли ще встигне покаятись безбожниця!
10 Березня 2019, 19:19
Ти троль диванний. А ти тільки те і умієш що своєю тупою, бездарною , я не можу назвати це рило макітрою, сидіти в фб. От і всі твої можливості.
10 Березня 2019, 19:19
Ух!!! Скільки у вас жовчі... не дотягтися вам до неї хоч як скачіть ось так!
10 Березня 2019, 19:20
Яка ж янивка нарвана, жах! Та у мене нема « того», що ти мала на увазі... може не закусила бідолаха ? Але тобі точно буде, якщо не покаєшся!
10 Березня 2019, 19:24
Скачуть ті, в кого в черепку порожньо, ось і скачи, бо там ніц нема!
10 Березня 2019, 19:28
Кожен судить по собі ось так!!!
10 Березня 2019, 19:32
Заспокойтесь, Людоньки!!! не їжте один одного і себе цією злістю, ненавистю.... Нам ще разом усім жити і жити... Пробачте один одного, сьогодні такий день, а ви...
10 Березня 2019, 19:46
Я згідна...
10 Березня 2019, 19:55
Так давайте залишимо ці сварки, образи, <br/> звинувачення, ми усі грішні, у кожного свій гріх... Давайте будемо поважати та любити ближнього, хай БОГ нам допомагає.
10 Березня 2019, 19:58
https://m.facebook.com/patriots.ukr/videos/210378859890782/<br/>На мові чудовій, моїй українській молитва до Бога звучить ...
10 Березня 2019, 19:58
https://m.facebook.com/patriots.ukr/videos/210378859890782/<br/>На мові чудовій, моїй українській молитва до Бога звучить ...
10 Березня 2019, 20:06
Люди перестаньте поливати всіх підряд брудом. Ми ідемо в церкву молитися.зрозумійте що цей фас для знищення православної віри.не поливайте оде одного брудом за свої гріхи кожен відповідатиме сам. Слава повинна бути одному . Богу. ми всі любимо своє село.свою країну ми тут народилися але протистояти запущеному фасу не можемо.давайте молитись а не суди.
10 Березня 2019, 21:27
Перебрали всіх живих, вже й до покійного Івана добралися. Немає нічого святого. А як хитро написано: підписали &quot;вчителька&quot; - посваряться вчителі, зачеплю дві великі родини- теж посваряться. Та не вийде! Бо не знаю з якого звіринця та &quot;вчителька&quot; , бо в нашій школі такої немає; та й з родинами теж не вийде, бо це повний абсурд. А Івана в церкві за життя не знали як укусити, щоб скоріше місце зайняти, тепер ще й в могилі повертаєте. Божого гніву не боїтеся???? Прости, Боже, нас всіх грішних!!!
11 Березня 2019, 00:39
Та невже не зрозуміло хтось спеціально првокує жителів села на сварку це вже перебор сплртти одне а звинувачувати інше не потрібно вестись на таке. Людоньки зупиніться!!!
11 Березня 2019, 00:45
Цікаво чи всі наші екс-хористи похавали свої партійні білети комуністичної партії, чи він у них під подушкою в дома лежить? Сором