У районі побувала народний депутат Ірина Констанкевич

13 Вересня 2016, 18:45
2378 Джерело: kamadm.gov.ua

Сьогодні, 13 вересня, у Камінь-Каширському районі, з робочим візитом побувала народний депутат Ірина Констанкевич.

Вона зустрілася з керівниками та посадовцями місцевих органів влади, установ та організацій району. Зокрема поспілкувлаася із головою районної державної адміністрації Валерієм Дунайчуком, міським головою Василем Бондарем, начальником відділу освіти Віктором Пасем, начальником відділу культури Євгенією Сидорчук, начальником відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Володимиром Сінчуком, в. о. головного лікаря центральної районної лікарні Іваном Долюком, головним лікарем Камінь-Каширського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігорем Солов’єм, директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації Петром Новосадом.

Розмова тривала у форматі обговорення питань, які стосуються соціально-економічного розвитку Камінь-Каширщини, зокрема перспектив реалізації значущих проектів, будівництва та реконструкції соціально важливих об’єктів для району.     

Коментарі
13 Вересня 2016, 22:22
Ой, а що ж тут робить "меценат" Віктор Пась?? Невже на освіту прийшов грошенят просити?То хай помеценатствує, скинеться із своєї зарплати...
13 Вересня 2016, 22:22
Пась думає:"Валєра ,в тебе ліцо скучноє, тєбє ніхто дєнєг не дасть!"
14 Вересня 2016, 02:06
Дуже вдале і промовисте фото підібрала редакція сайту з цієї зустрічі. Похилені і засмучені голови новоспеченого нардепа, очільників район. що вели передвиборні тоги і сватання її на Поліссі немовби промовляють слова Каменяра:"Одне молоти язиком, а інше - перти плуга!" Іншими словами - передвиборні обіцянки-цяцянки язиком теліпати легше, аніж втілювати їх у життя...
14 Вересня 2016, 11:39
А, що то за вибіркове видаляння постів:? Це дикунство.
14 Вересня 2016, 13:00
<p>зате хоч дісталось по 200 грн!!</p>
14 Вересня 2016, 13:05
Шановні читачі! Деякі ваші коментарі були промодеровані та видалені, бо в них порушувалися правила КОМЕНТУВАННЯ МАТЕРІАЛІВ ВИДАННЯ «РАЙОН.КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ». Так, коментувати публікації розміщені на сайті «Район.Камінь-Каширський» має право кожен користувач сайту. Але у коментарях заборонено ображати людей, вживати матюки… Більш детально про це – у правилах користування. Коментарі користувачів, де допущені порушення цих правил, адміністрація видалятиме.
14 Вересня 2016, 13:11
А відділ агропромисловості та інвестицій не запросили... Що вирішили?
14 Вересня 2016, 16:37
Слова "чихуахуа", "фейс" не є матюками, бо перше-це порода собак, а друге обличчя. (Для принципового редактора на замітку. Будь правдиві і не обмовляйте дописувачів).
14 Вересня 2016, 17:04
Ці слова дійсно не є "матюками", як ви висловлюєтесь. Але зверніть увагу: "у коментарях заборонено ображати людей"
15 Вересня 2016, 02:14
А та особа з числа достойників? (Для "справедливого совкового" редактора).
19 Вересня 2016, 18:25
Це все про Констанкевич, спочатку Пася використала наймаючи вчительок для агітації, а тепер??????
20 Вересня 2016, 10:43
<p>Ваших вчительок НІХТО не наймав, тим більше через Пася . Вони самі  за тисячу гривень бігли агітувати по селі.. А щоб отримати по 800 грн за голос - записували своїх родичів і знайомих агітаторами у фонд Палиці..Ще й за це пересварились по селах...<br /> А Пась просто отримав від Палиці пару тисяч ...</p>
20 Вересня 2016, 13:25
СмієМОСЯ САМІ ІЗ СЕБЕ. сПОЧАТКУ ПРОДАЛИСЯ, А ПОТІМ ПОЖИНАЄМО ПЛОДИ. яКИЙ СТАТУС В ПАНІ ДЕПУТАТА, ЯКЩО ВОНА ДО СВОЄЇ МЕТИ ПРИЙШЛА НЕЧЕСНИМ ШЛЯХОМ. я ВЖЕ НЕ РАЗ ПИСАВ ЗА ПАНІ БАЛИЦЬКУ - ЧЕСНА, СПРАВЕДЛИВА І САМА СЕБЕ МОЖЕ ПРЕДСТАВИТИ. а ТАК ХТО ТАКА КОНСТАНКЕВИЧ, ЯК ОСОБИСТІСТЬ??? пІД ЧАС ПЕРЕДВИБОРЧОЇ АГІТАЦІЇ НІКОГО ДОСТОЙНІШОГО НІЖ ЛЮБОВ БАЛИЦЬКА Я НЕ БАЧИВ, АЛЕ ГРОШІ РОБЛЯТЬ СВОЄ НЕЧИСТЕ ДІЛО.