Камінь-Каширський лісгосп висадив 1,5 мільйона сіянців лісових культур

12 Березня 2019, 13:21
Працівники школи села Полиці разом з лісівниками висаджують молодий ліс на території місцевого лісництва 4863
Працівники школи села Полиці разом з лісівниками висаджують молодий ліс на території місцевого лісництва

Працівники державного підприємства «Камінь-Каширськагроліс» вчасно приступили до весняної посадкової кампанії.

Інформує прес-служба ДП «Камінь-Каширськагроліс».

Головне, кажуть лісівники, щоб погода сприяла. А цими днями, як прогнозують синоптики, утримуватиметься дощова погода, що сприяє насиченню грунту необхідною вологою.

В усіх лісництвах лісгоспу активно працюють на майбутнє лісу.

1

 

Загалом при плані 130 га лісових культур вже посадили на 70 гектарах.

Сприяння природному поновленню провели на 95 гектарах (при плані 286 га).

Завершили посадку лісових культур у Кримнівському лісництві на 13,7 гектара та провели сприяння природному поновленню на 48 гектарах.

Посадковий матеріал лісівники використовують власний, вирощений у тимчасових розсадниках лісництв. Втім за потреби привозять з Ратнівського лісорозсадника та лісового селекційно-насінневого центру в селі Гаразджа.


 

Серед сіянців основних лісоутворюючих порід в нашій місцевості – сосна і береза. На деяких площах окрім цих культур лісівники додатково висаджують ще й ялину – для створення захисних ремізів. Сіянцями яблунь і груш створюють кормові ремізи.

На сьогодні вже висаджено 1 мільйон 400 штук сіянців сосни, півмільйона штук сіянців берези, 1,8 тисячі штук сіянців ялини, 8 тисяч штук сіянців яблуні та 2,2 тисячі штук сіянців груші.

Лісокультурні роботи тривають. І лісівники запрошують до участі в них усіх охочих жителів району.

Працівники загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Полиці разом із лісівниками висаджують молодий ліс на території місцевого лісництва
Працівники загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Полиці разом із лісівниками висаджують молодий ліс на території місцевого лісництва

1


 

 

 

Коментарі
12 Березня 2019, 15:28
Чомусь тільки майже монокультури. Береза, сосна, ялина.
12 Березня 2019, 18:26
пів мільйона сіяців берези хахахахаха було б добре щоб фото цих сіянців показали як вони виглядають.скоріш всьго вони самі їх не бачили<br/>березу ніхто не садить. вона сама насівається<br/>хоча б нікому не розказували про свої приписки , тепер прийдеться тісніше дружити з прокуратурою хахаха
12 Березня 2019, 20:23
Останній абзац класний, лісівники запрошують усіх охочих. Напевно &quot;Бусь&quot; не в тємі, рас його там немає. А ви раби садіть, напевно вже їхні дітям буде, що піляти. І взагалі хто рахує ті тисячи насінин. Така фігня, що аж верне від того ссср.
12 Березня 2019, 20:46
Доцих пір висаджують мечами колєсова?? Дикуни!! Давно вже можна було купити 10 лісопосаджувальних машин за ті гроші , що отримали продавши ліс на палети!! <br/>Чомусь ніхто з лісників на старих &quot;Жигулях&quot; чи &quot;Волгах&quot; не їздить , усі - на іномарках !!
12 Березня 2019, 21:17
Меч Колєсова -це 19 століття. Є два терміни: сіянці, саджанці. Ті, що в шкілках -це сіянці, а на вирубці-саджанці. Чи не так?
12 Березня 2019, 21:18
підіть волонтерами посадіть та подивіться як висаджується ліс, замість того щоб тут таке писати
12 Березня 2019, 23:28
&quot;підіть волонтерами посадіть та подивіться як висаджується ліс, &quot; - ага , щас... Волонтери будуть бесплатно садити ліс, а кузьмич та його жінка будуть купувати білі &quot;Лексуси&quot; та їздити відпочивати на Кіпр! <br/>Зашибісь!!!
12 Березня 2019, 23:47
Ну ви і загнули ,ви краще запросіть нас на оглядини ваших маєтків,квартир ,гектарів землі ,а то як красти ліс ви волонтерів не запрошуєте а до безоплатної роботи, будьте люб&quot;язні.
13 Березня 2019, 01:25
Жах як зрізали ліс одні пеньки.
14 Березня 2019, 09:51
З тою лісною мафією потрібно нам простим людям навести лад, нинішня влада і правоохороні структури ними займатись не будуть,бо вони самі там кормляться !!!
16 Березня 2019, 09:21
Шановний дядя , а моглиб оприлюднити повний список тої мафії -щоб могли знати в лице них. Завчасно вдячний