Які дороги на Камінь-Каширщині відремонтують у 2019 році

12 Березня 2019, 13:00
Які дороги на Камінь-Каширщині відремонтують у 2019 році 5375
Які дороги на Камінь-Каширщині відремонтують у 2019 році

На апаратній нараді в голови Камінь-Каширської РДА розповіли відрізки яких доріг будуть ремонтувати та скільки коштів на це виділили.

Інформує прес-служба Камінь-Каширської РДА.

Під час доповіді начальник управління регіонального розвитку та інвестицій райдержадміністрації Олександр Нікітчук повідомив про фінансування ремонту. Згідно з розподілом субвенції на дороги комунальної власності у 2019 році до відповідного обласного переліку об’єктів по Камінь-Каширському району пропонується включити 6,5 кілометра доріг комунальної власності загальною вартістю 8,7 мільйона гривень.

До їх складу входить:

  • капітальний ремонт вулиці Шевченка в селі Осівці протяжністю 2,7 кілометра (4536,8 тисяч гривень);
  • поточний середній ремонт вулиці Гагаріна в м. Камені-Каширському протяжністю 1,3 кілометра (3024,6 тисяч гривень);
  •  поточний ремонт вулиці Острів у селі Гута-Боровенська протяжністю 0,8 кілометра (106,5 тисяч гривень);
  • поточний ремонт вулиці Вижар у селі Гута-Боровенська протяжністю 0,7 кілометра (100 тисяч гривень);
  • поточний ремонт вулиці Майдан у селі Житнівка протяжністю 1 кілометра (309,7 тисяч гривень).

Читайте також: Які об‘єкти Камінь-Каширського району фінансуватиме Державний фонд регіонального розвитку

 

Коментарі
12 Березня 2019, 16:06
Відремонтують аж 6,5км дороги за РІК.А як же НОРВЕГІЯ в районі, за 5років не встигнемо з такими "темпами"???
12 Березня 2019, 16:49
Ще би до Осівців нормальну дорогу зробили. Їдеш тих нещасних 4 км аж 40 хв.
12 Березня 2019, 16:51
Податки спочату заплати, а вже потім дороги вимагай будувати!
12 Березня 2019, 16:56
З таким ставленням до доріг як у нас, то через рік ці дороги будуть такі ж як і були. Дорогу як на Грудки чуть залатали, а не пройшло і двох місяців там знову те саме. Плюс десятки нових вибоїн. А про дорогу на пряму до Осівців взагалі мовчу.
12 Березня 2019, 16:59
Цікаво чи все ж буде дорога Камінь-Осівці-Острівок-Черче-«Підборочча»
12 Березня 2019, 18:31
Транспортний податок плачу регулярно більше 27років,паливо купляю на АЗС (сплачую акциз),ні однієї "бляхи" ніколи не мав. ДЕ ДОРОГИ???????????????????
12 Березня 2019, 22:28
Бачу там шось виділяють та будуватимуть таке чуство шо дорога Бузаки Черче ідеальна платим ті налоги а дороги як не було так і нема
13 Березня 2019, 00:58
Біля української церкви,лебської зупинки,поворот від кладовища до кольца.від каміня до седлища,біля мавекса... коли дощ і ям не видно,то просто 3,14здєц.
13 Березня 2019, 01:49
Найгірше, що і ту краплю в морі почнуть будувати за нашими традиціями у листопаді - грудні. Влітку нам же дороги не потрібні!!!
13 Березня 2019, 09:42
А де мали ремонтувати Камінь-КаширськКаширськЩо вже все зробили???????
30 Березня 2019, 23:52
... а від центра до автостанції????
01 Квітня 2019, 12:22
Ми не бачимо ніякої користі від преси , яка була в тому році на ділянці дороги Пнівне К- Каширський. Будем перекривати трасу і не пускати фури із щебнем . Може тоді хоть хтось підійде свою сраку від стільця і почнуть щось робити а нерозкритих державні гроші.....