Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Визначили склад дільничих виборчних комісій у місті

16:20 14.03.2019
1653

У місті Камені-Каширському працюватиме шість виборчих дільниць.

Згідно з постановою окружної виборчої комісії територіального виборчого округу номер 23 від 12 березня 2019 року визначили склад цих комісій.

Так, у Камені-Каширському працюватимуть такі виборчі дільниці:

Дільнична виборча комісія № 070206 (пл.Культури, 1 (Будинок культури, актова зала))

Голова комісії – Сафонюк Наталія Вікторівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Заступник голови комісії – Безлєпкіна Надія Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Секретар комісії – Ольховик Юлія Леонідівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Базюкевич Марія Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

Білик Степан Степанович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Занюк Ірина Петрівна, 1884 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Кайда Сергій Ігорович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Кереб Андрій Миколайович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Лесик Катерина Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Леснік Ольга Якимівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Муц Світлана Адамівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Приймак Руслана Петрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Тихонюк Валентина Григорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Федчик Валентин Васильович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Федчик Катерина Захарівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Федчик Любов Степанівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Шумик Оксана Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 070207 (вул.Воля, 44 (Камінь-Каширське вище професійне училище, актова зала))

Голова комісії – Королюк Людмила Федорівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Заступник голови комісії – Стоцький Петро Адамович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Секретар комісії – Гарбарчук Лариса Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Члени комісії:

Гарбарчук Генадій Олегович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дуда Ольга Олексіївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Карпук Валентина Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Колошук Софія Йосипівна, 1945 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Кривдік Галина Олександрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Ліщук Лариса Степанівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Митчик Ярослав Васильович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Муц Леся Олександрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Парфелюк Людмила Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Приходько Віктор Климентійович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Цюрик Олександра Митрофанівна, 1939 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

Чикида Ігор Васильович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Чирко Сергій Миколайович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Шворак Світлана Степанівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Яцюра Надія Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 070208 (вул.Шевченка, 68 (школа №2, актова зала)

Голова комісії – Ющик Інна Олександрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісії – Дмитрук Наталія Анатоліївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Секретар комісії – Гут Галина Кіндратівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Бельський Іван Васильович, 1946 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дишко Віра Степанівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Калиновська- Лунгова Тетяна Вікторівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Карпік Ірина Борисівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Кашуба Любов Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Мирончук Наталія Павлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Михалик Наталія Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Повх Катерина Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Придатко Наталія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Самсонюк Тетяна Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Сидорчук Олена Дмитрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Склезь Галина Петрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Соловей Ліна Володимирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Ткачик Тарас Миколайович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Шваюк Алла Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 070209 (вул.Гагаріна, 3 (будинок дитячої юнацької творчості, актова зала)

Голова комісії – Газукіна Ніна Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Заступник голови комісії – Федік Михайло Ігорович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Секретар комісії – Краснюкевич Ніна Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Члени комісії:

Бегаль Раїса Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

Бойко Галина Петрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Газукіна Оксана Олександрівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Гель Світлана Панасівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Гребенюк Світлана Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Дмитрук Світлана Мірабівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Кадира Надія Петрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Конончук Ірина Яківна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Кошелюк Людмила Омелянівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Машевська Надія Петрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Михалик Любов Тихонівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Муц Світлана Валентинівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Степанець Наталія Юріївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Шевчук Сергій Володимирович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Якимів Наталія Володимирівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович

Дільнична виборча комісія № 071127 (НВК №1 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей", хол)

Голова комісіїДудік Мирослава Володимирівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Заступник голови комісіїМуц Олена Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Секретар комісіїАнтонюк Світлана Павлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Члени комісії:

Бідун Валентина Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Веремейчик Наталія Петрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Данилюк Анна Юріївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Данилюк Ольга Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Зеленко Оксана Григорівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Іваніцька Світлана Яківна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Калапуц Наталія Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Кашуба Марія Володимирівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Куцик Зоряна Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Малащук Тетяна Віталіївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Муц Інна Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Шуляр Галина Степанівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 070265 (Камінь-Каширська центральна районна лікарня)

Голова комісіїКузьмич Вадим Адамович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Секретар комісіїДмитрук Наталія Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Члени комісії:

Волчко Ганна Омелянівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Кривдік Володимир Вікторович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Ліпич Ірина Вікторівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Мельник Наталія Денисівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Монастирецька Наталія Борисівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Остапук Тетяна Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Степанюк Валентина Петрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Цьомах Світлана Леонтіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Коментарі

Камінь.

16:43 14.03.2019

Тобто усе Підцир"я піде голосувати у центр?

Спостережливий

23:43 14.03.2019

Цікаво , у кандидата Соловйова член комісії 1884 року народження Занюк І П, молодші що ніяк не хотіли в комісію від цього кандидата?Соловей Ліна також не 1974 року, а дещо пізніше народилася.Перевіряйте дані, є люди , які ще поки читають ваші новини.

999

19:05 15.03.2019

А в селах які ВБ,хто туди входить?

999

19:06 15.03.2019

ВД-виборчі дільниці

1111

22:18 17.03.2019

Ще в лікарні спецдільниця

19 червня
Сьогодні
Вчора
17.06.2019
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин