Як Камінь-Каширський святкує 820 річницю

18 Вересня 2016, 18:20
3096

Сьогодні особливий день у Камені-Каширському. Ми святкуємо його 820-річчя. Святкуємо без надмірного пафосу, як зазначає міський голова Василь Бондар, але у щирій любові.

Сьогодні у місті багато гостей. І серед них, зокрема, народний депутат Верховної Ради Ірина Констанкевич. Вона, а також голова районної державної адміністрації Валерій Дунайчук, голова районної ради Віктор Сус, міський голова Василь Бондар вітали з Днем народження древнього Каменя.

Пісні і танці зі сцени, український колорит з варениками, дитячі майстер-класи, спортивні показові виступи все це створює позитивний піднесений настрій.





















1

1





 

Коментарі
18 Вересня 2016, 22:00
Миру і щастя вам, земляки!
19 Вересня 2016, 03:37
Татова доця гарна на фото знизу
19 Вересня 2016, 20:04
Противно було слухати Констанкевич і в історії з Пасем повелася противно.
19 Вересня 2016, 20:36
Що сі стало з Пасем? Ніби він метикуватий.
20 Вересня 2016, 01:33
А що за історія з Пасем і Констанкевич?
20 Вересня 2016, 01:48
Пась рівня Видричі-Камінь, а І. Констанкевич державного рівня пані
20 Вересня 2016, 02:13
А чому ж тут балицької не видать? Вона ж тоже "державного рівня пані" - "юрістка і політик від природи"))
20 Вересня 2016, 03:26
Балицька все працює, не ходить на такі мєропріятіє.
20 Вересня 2016, 10:25
Знову під каналізаційні люки заглядає і шукає там совдепію?))
20 Вересня 2016, 13:17
нУ ЩО ПОБАЧИЛИ ПОЛІЩУКИ КОГО ВИБРАЛИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЇХ ВИБОРУ. сОРОМНО ЗА НАС. в НАС СПРАЦЬОВУЄ ІНСТИНКТ БУДЬ-КОГО, АЛЕ НЕ СВОГО. БАЛИЦЬКА БУЛА ІДЕАЛЬНА КАНДИДАТУРА, ПО ЧЕСНОСТІ І СПРАВЕДЛИВОСТІ КОНСТАКЕВИЧ ДО БАЛИЦЬКОЇ НІКОЛИ НЕ ЗРІВНЯТИСЯ. хОЧА В ДВА РАЗИ І МОЛОДША ЗА КОНСТАНКЕВИЧ, АЛЕ ТОЧНО КРАЩЕ ПІДХОДИЛА ДЛЯ ДЕПУТАТСТВА. ПАНІ ЛЮБОВ, НЕХАЙ ЩАСТИТЬ ВАМ НА НАСТУПНИХ ВИБОРАХ-ПОЩАСТИТЬ ВАМ, ТОДІ БУДЕ ДОБРЕ І НАМ.
20 Вересня 2016, 14:47
Кожна новина зводиться до пані Балицької. Тривожить душу вона, як прихильникам так і воргогам. А пані дійсно цікава -ХАРІЗМАТІЧЄСКАЯ.
20 Вересня 2016, 14:57
Народжений повзати-літати не може!
20 Вересня 2016, 16:39
Вам треба літати і Ви народжена вільною птахою. А тут всі повзають, і сама Констанкевич повзає під Палицею і правильно сказав Небайдужому.
21 Вересня 2016, 11:59
Дійсно соромно за поліщуків та їх вибір політиків. Який з Констанкевич політик?????
21 Вересня 2016, 15:12
А чому видаляєте нелєстниє коментарі про одну "юрістку і політика від природи" , про інших - ні??
21 Вересня 2016, 16:41
Видалили лише один комент з нецензурним виразом. Але тут є багато ваших думок, які не стосуються теми. У правилах коментування, зокрема, зазначено: у коментарях заборонено висловлюватися не по темі матеріалу, який коментуєш Тож будуть видалені й інші коментарі, тобто ті, які не стосуються теми. <br/>Зрештою, шановні читачі, вкотре нагадуємо - дотримуйтеся правил коментування
21 Вересня 2016, 21:46
13:41 скільки вам років і чи бачили ви життя поза силових структур? Складається враження, що ви заробили професійну хворобу в органах симптоми якої карати нестандартних.
21 Вересня 2016, 21:59
&quot;У правилах коментування, зокрема, зазначено: у коментарях заборонено висловлюватися не по темі матеріалу, який коментуєш&quot; - цікаво, невже в цьому матеріалі згадувалось про &quot;юрістку і політіка від природи&quot; ? Але хвалебні коменти про цю ХАРІЗМАТІЧЄСКУЮ пані не видалені..
21 Вересня 2016, 22:02
Пану редуктору треба перестати бути поліцаєм, бо є життя і поза поліцією (якщо пан редактор цього не знав).
22 Вересня 2016, 18:04
В першу чергу в коментарях має бути культура. Редактор молодчина, що не дозволяє сайту перетворюватись на слабеньке ЗМІ. Справжні
22 Вересня 2016, 18:05
В першу чергу в коментарях має бути культура. Редактор молодчина, що не дозволяє сайту перетворюватись на слабеньке ЗМІ. Справжній редактор, який старається тримати культуру у спілкуванні. Дякую
22 Вересня 2016, 18:05
З ДНЕМ МІСТА!!! ЗІ СВЯТОМ ВАС ЗЕМЛЯКИ!!!