Оголосили конкурс на посаду директора НВК №2 Каменя-Каширського

17 Березня 2019, 12:11
Оголосили конкурс на посаду директора НВК №2 Каменя-Каширського 9344
Оголосили конкурс на посаду директора НВК №2 Каменя-Каширського

Камінь-Каширська районна рада оголосила конкурс на посаду директора НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів – гімназія» №2.

Відповідне повідомлення розміщене на сайті Камінь-Каширської РДА.

Тож подати документи для участі у конкурсному відборі бажаючі мають можливість із 15 березня по 15 квітня.

Претенденти на посаду повинні бути педагогічними працівниками, мати вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо кваліфікаційного рівня спеціаліста та стаж роботи не менше трьох років за фахом.

А відбудеться конкурсний відбір 19 квітня.


 

 

Коментарі
17 Березня 2019, 14:20
пась піде чи боїться шо місце прокляте?
17 Березня 2019, 17:42
Він автобіографію напише з дванадцятьма помилками.
17 Березня 2019, 17:52
А хто визначатиме, комісія у складі кого, які фахівці прийматимуть? колектив школи, думку батьків врахують, і пояких критеріях визначатиметься фахова компетентність керівника, під чиїм керівництвом формуватиметься і виховуватиметься людський потенціал міста і країни???
17 Березня 2019, 21:07
Поставте Козік (нвк-1) він хоче влади.
17 Березня 2019, 21:29
Пилип, постав свічку, щоб Бог тобі розуму добавив)
17 Березня 2019, 21:39
Хатулю тобі вище вказали хто ти.
17 Березня 2019, 23:36
Хотілося б склад комісії знати і щоб в ній були представники піклувальної ради школи(батьки).
18 Березня 2019, 11:15
Директором буде ЛАЙДАК! Інакше у К-К не буває! Це стабільність по каширськи!
18 Березня 2019, 16:58
Хто такий Лайдак!????? Він вчитель в цій школі?
18 Березня 2019, 17:30
В комісії буде Монукалиха і Хитрик Тішкова і т.п.
18 Березня 2019, 19:53
Поставлять свого. Як Кузьмича в ракові монукалиха поставила.
18 Березня 2019, 22:31
Якщо Пась піде в директори то значить відділу освіти кінець.
18 Березня 2019, 23:59
Нехай пась іде керувати в рідні Видричі,в Камені і без нього розумних людей вистачає.
20 Березня 2019, 14:23
"щоб в ній були представники піклувальної ради школи(батьки).": від батьківського колективу може бути 3-громадян, від громадської організації так званого пул директорів району - три громадяни, від районної ради - три громадяни, від колективу школи - три громадяни. Всього 12 громадян.
22 Березня 2019, 07:57
і кожному треба дати. Реально такі гроші має пась, а можливо і кандидат від укропу.
23 Березня 2019, 01:38
А хто ж від укропу може,там ніби педагогів нема?