Держгеокадастр: виїзний прийом у Камені-Каширському

19 Вересня 2016, 10:20
1864 Джерело: rsc.kh.ua

У Камені-Каширському виїзний особистий прийом проведе заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Олена Михайлівна Ланевич.

Зустріч відбується у приміщенні райдержадміністрації (каб. № 401). І запланована вона на 27 вересня. Прийом триватиме з 14 до 16 год.

Коментарі
19 Вересня 2016, 17:07
Варто було б запитати Олену Михайлівну про казуси з розмежуванням, делімітацією та демаркацією кордону з Білорусією в районі Білого озера. Чому зчинився цей скандал з відведенням колись українського каналу сябрам, а місцеві мешканці та й їх сільський голова нічого про це не знали? Чи не продали наші "патрійоти" за сотку-другу баксів клапоть української території під час попередніх узгоджувальних нарад і остаточного підписання меж на картах? Ну, і насамкінець - Оленка не з Каменя родом, не біля стадіону мешкають її батьки?
19 Вересня 2016, 18:55
Також варто спитати ще про піщаний кар'єр на землях сіьгосппризначення на Дубецьку.. Їх вона Пташнику і виділяла..
19 Вересня 2016, 19:58
Котрому Пташнику? Ну не Богдану ж, надіюсь, він зі штахетиною ночами ходив з петеушниками по місту і боронив його від казнокрадів, вояка, патріот. То для чого йому славне Дубицько з тим поліським золотом- піском, якому нема ціни у скловиробників і знавцям кварцу...
19 Вересня 2016, 20:26
Саме він там і отримав земельну ділянку під сільгосппризначення...Точніше, аж 3 ділянки по 2 га кожна..І нас рать на штахети,казнокрадів і ..Дубецьке...<br/>Більше - тут : http://kamin.rayon.in.ua/topics/516-na-kamin-kashirshchini-spritni-dilki-rozkradaiut-ta-prodaiut-liudiam-pishchani-runti
19 Вересня 2016, 20:33
ви під кулями біля ставка на даунбасі не були, а жерли горілку на Озюрку та по ресторанах, тому не лізьте у пухир
20 Вересня 2016, 01:33
Дивно якось так виходить у районі, одні незаконно продають пісок, а влада, яка має забезпечувати законність на адміністративній території, тим часом збирає кошиком бульбу для райлікарні. А чому не прийняти рішення про офіційне відкриття піщаного кар'єру і продавати пісок за помірну плату для забудовників. Керівництво цим кар'єром можна доручити й атошникам, гріха у цьому нема. А гроші - цільово, скажімо, на ту ж лікарню через бюджет віддати для офіційної закупівлі продуктів харчування. За самовільне копання піску у промислових масштабах - штраф, який автоматично йде на ту ж лікарню. А так виходить, що майданівці колись підтримали Чиха при люстрації, а він, вочевидь, тепер мусить навзаєм небачити порушень з кар'єрами, тим більше, як він каже, ніхто письмово на це не скаржився. Публікація у ЗМІ - звичайно, до лампочки. Це свідчення відсутності громади, яка є носієм влади у районі, анархія і махновщина, яка веде до колапсу і втрати державності. Між піском, бурштином, лісом та іншими природними ресурсами, які розкрадають, великої різниці нема, хіба в масштабах прибутків від вкраденого. Ще трохи і люди почнуть ностальгувати за регіоналами, які самі крали, а іншим - зась...))) При них можна було хоча б грибів чи ягід у лісі назбирати, а тепер і того не буде!
20 Вересня 2016, 01:45
Чиха підтримали не майданівці і навіть не атошники , а Пташник+Бондар+Сус+Дунайчук - вони ж бо там поставили свої підписи і навіть печатки. А це якраз і є підтвердженням того,що всі вони &quot;в долі&quot; від реалізації цього піску...
20 Вересня 2016, 01:52
Поліська коза-ностра, яку запрягли в адміністративного плуга))). Було б смішно, якби не було так сумно з того всього...
20 Вересня 2016, 20:52
Дістали Бодю бузацького тим піском. Земля його? Його! То, кому яке діло, чи коксагиз він на ній вирощує, чи топінамбур, чи ріпу, чи площу нівелює грейдерами і скреперами?
20 Вересня 2016, 23:16
&lt;p&gt;та мені пох..р на того пташніка..але через його дєлішки в Камені і районі зараз нас ,атошніків, усі ледь не посилають..Прийшов оформляти земельну ділянку,а мені й кажуть :&amp;quot;Йди до пташніка,він вами атошнікамі кєрує - хай дасть!!&amp;quot;&lt;/p&gt;