Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Камінь-Каширському районі обговорили майбутнє громад
У Камінь-Каширському районі обговорили майбутнє громад

У Камінь-Каширському районі обговорили майбутнє громад

16:30 19.03.2019
1757

Нещодавно на Камінь-Каширщині відбувся круглий стіл «Формування перспективного плану Камінь-Каширського району».

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Участь у заході узяло 20 осіб та керівництво РДА і райради.

Представників сільських рад цікавила процедура внесення змін до перспективного плану формування територій громад Волинської області, об'єднання, можливості об’єднання поза перспективним планом.

Нині у Камінь-Каширському районі створено лише одну громаду. Вибори у ній відбулися 23 грудня і вона уже успішно функціонує. За словами радника Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксани Урбан, громада за два місяці роботи показала гарні показники, які мають стати гідним прикладом для об'єднання громад у цьому районі.

Також під час засідання круглого столу присутні обговорили перспективний план формування громад Волинської області, який був затверджений Кабміном 13 лютого 2019 року. Нині на Волині існує 50 об’єднаних територіальних громад, які вже увійшли у прямі міжбюджетні стосунки. Дискусійним під час засідання круглого столу виявилося питання щодо форматів об’єднання.

Читайте також: Міський голова відмовляється ініціювати створення Камінь-Каширської ОТГ

Загрузка...
Коментарі

Камінь.

16:48 19.03.2019

" Вибори у ній відбулися 23 грудня і вона уже успішно функціонує. ": ще рано говорити, ось як уряд спеціальним рішенням скаже про те що Гуто-Боровенська ОТГ є спроможною громадою ось тоді можна сказати що вони вже є успішними і то настільки що Їх просто не розпустили але поки вони є достатніми дотаційними навіть дорогу робитимуть за рахунок районного бюджету.

Камінь.

20:50 20.03.2019

Звичайно тут вже нікуди не подінешся або можливий варіант коли Гуту визнають неспроможною і підуть на другий круг у центрі в Піщаному тоді вже можливо Полиці приєднаються але не факт що так буде. Про те Піщане так чи так може приєднатися до Гути але Піщане звичайно будуть чекати, Їм вже однаково. Гірше звичайно з Полицями тому Полиці будуть у цій ситуації приєднуватися до К-Каширська. Можливий варіант як найбільшого організації ОТГ у центрі в К-Каширську але все-таки слід дати шанси іншим і в тому числі у напрямку Бузак - Бузаки мають поступитися Доброму, через те, що Добре будуть до останнього. Бузаки можуть на свою користь тільки через те, що в дохідливій формі переконають Добринців, що під час о"єднання вони можуть поступитися землями запасу на користь жителів Доброго, а так у тій частині і в тому числІ Хотешово залишиться до останнього, атим більше що Хотешово вже говорило про те, що планують до К-Каширського. Сошично потриматися вони організуються у свій ОТГ. Слід раз у раз приймати рішення на сільській сесії й пропонувати і пропонувати. Правда Нуйно не вельме бажає, оскільки тут звичайно є трохи від них доля правди оскільки Нуйно маючи такого свого сільського голову ніколи самостйно не виживало, а передусім користувалося центральною, з району допомогою ось вони й тягнуться до міста як завше, тому Нуйно із Заліссям також будуть до останнього але Сошично буде змушене йти в самостіне плавання. Пнівно, Брониця та Воєгоще можуть спробувати, якщо відмовлять то у цьому випадку напевно що Камінь-Каширський стане єдиним ОТГ для всіх крім Піщаного і Сошична, (Бузак?). Одна ремарка; пан Марчук поламав усі напрацювання районної влади, усіх громадян які так чи інакше надіялися на реформи ОТГ, поставив під удар цілий район, оскільки тепер село Полиці за 18км. від міста не захоче приєдувантися до Гути й тому показує усім іншим що можна таким чином і іншим які розташовані за 15 км від міста, мотивуючи тим що у них також немає бюджету. Тому таким чином можливий такий варіїант коли район об"єднається в одне ОТГ. якщо для нас не дадуть Повіт але МИ не знаємо що буде далі.

Ех

14:33 21.03.2019

..."пан Марчук поламав усі напрацювання районної влади, усіх громадян які так чи інакше надіялися на реформи ОТГ..." - і допоміг йому у цьому теперішній голова Г-Б ОТГ- М.Оліферчук.То мо їх притягти до відповідальності бо зборів про волевиявлення БІЛЬШОСТІ щоб обєднатись небуло в жодному селі новоствореної ОТГ,отож все було зроблено фіктивно.На що дивилась і дивиться влада ,як в районі так і вище?А тепер ми говоримо: "поставив під удар цілий район"!Все в нашому районі через одне місце!

14 жовтня
Вчора
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
08.10.2019
07.10.2019
06.10.2019
05.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин