У Камені-Каширському викрили підпільну АЗС

23 Березня 2019, 10:45
З підпільної АЗС у Камені-Каширському вилучили дизпаливо та обладнання 5100
З підпільної АЗС у Камені-Каширському вилучили дизпаливо та обладнання

Триває досудове розслідування щодо діяльності підпільної АЗС, яку викрили у Камені-Каширському.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Прокурори Маневицької місцевої прокуратури спільно з працівниками оперативного управління Головного управління Державної фіскальної служби в області в межах розслідування кримінального провадження про порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою викрили підпільну автозаправну станцію в Камені-Каширському.

У ході санкціонованого судом обшуку на АЗС виявили та вилучили майже 1,2 тонни дизельного палива та обладнання для його розливу.

Досудове розслідування триває.

Вирішується питання про накладення арешту на матеріальні цінності.


 

 

Коментарі
23 Березня 2019, 14:37
Кіт ,конкурента придавив. Ех Ростік, ну так не можна.
23 Березня 2019, 19:24
скоро и до кота добереться
23 Березня 2019, 21:17
Заплатить штраф 850 гривень і далі буде продавати.
23 Березня 2019, 21:26
А це що, не Кота взяли -Ростік конкурента позбавивив руками мєнтовськими?
23 Березня 2019, 22:01
Скоро тебе візьмуть чекай
23 Березня 2019, 22:17
Побачимо коли Кота з Чорним прокуратура прикрие
23 Березня 2019, 23:49
Говорять ті, хто в тих же і заправляються!
24 Березня 2019, 10:45
От де погані дороги, лікування,освіта, незбудовані школи,слабка армія. Замість того щоб заправлятися на заправці яка з кожного літра платить податок в бюджет ми збагачує окремих осіб, а потім говоримо малі зарплати, пенсії. Хлопчикі- податки треба платити щоб була багата, сильна і процвітаюча країна.
24 Березня 2019, 12:03
Сектанти - соціальні паразити, податки не сплачують, до армії - зась, а як до бюджетних грошиків або по соціальну допомогу, то аж піна з рота. Прикриваються книжками- побрехеньками, псевдомолитовними зібраннями, маскуючи свою антисоціальну поведінку. Посіваючи корупцію, руйнують державні устої, та суспільну мораль. Чому десяток років підпільні АЗС працюють безкарно - бо діляться з "правоохоронцями", треба не тільки котів та чорних карати, а й бл*дей міняти. Якщо органи про них не знають, то для чого вони. Звільнити всіх, та набрати нових.
24 Березня 2019, 12:04
Ти Іван тормоз- 95 відсотків заправляється на АЗС, і з кожного літра платять податок!!! Де дороги- Вань!!
24 Березня 2019, 14:00
Це відпровідь Меру міста де гроші бюджету та майбутньої Камінь-Каширської ОТГ. Якщо склавши руки сидіти й чекати з моря погоди то можна дочекатися натурального виходу на пенсію але не факт що громадяни дадуть знову кварт-ланш наступникам з тією самим шишленням що й тепер.
24 Березня 2019, 15:37
Ті Коти та їм подібні дрібні бариги труяться тетраетилсвинцем, толуолом та іншими шкідливими речовинами, які є в паливі, тому вони ризикують своїм здоров"ям, створюючи послуги, на які є попит. Борцям з паліями трави, що носять уніформу поліцаїв, треба розібратися передусім із джерелами дешевого палива, а котів та чорних тетраетилсвинець покарає.
24 Березня 2019, 17:34
Базарних бариг заставте платити податки. А де мені заправлятися, я і без вас вирішу. Платячи податки, збагачувати тимошонок, коломойських не маю наміру
24 Березня 2019, 22:54
Таких азс в кожному селі 2-3 штуки.І сільські голови там ЗАПРАВЛЯЄТЬСЯ ВАМ ВЛАДА.<br/>.
24 Березня 2019, 23:15
Таких азс в кожному селі 2-3 штуки.І сільські голови там ЗАПРАВЛЯЄТЬСЯ ВАМ ВЛАДА.<br/>.
24 Березня 2019, 23:17
Таких азс в кожному селі 2-3 штуки.І сільські голови там заправляється<br/>От ВАМ і ВЛАДА.<br/>.
25 Березня 2019, 00:30
де вентиль із газоліном?
25 Березня 2019, 09:34
Цей Кот Ростік щей депутат міської ради ,за безцінь міжрайбазу купив(з допомогою тогож Бондаря і Величка) і бензой як торгував нелегально і надалі буде торгувати - там все схвачено і проплачено !
25 Березня 2019, 10:53
Чому ви некупляли двадцять років розвалювалася база що жабка давить схаменітся
25 Березня 2019, 18:50
Що ти піздиш, а кого туда допустили!!!!Якщо такий розумний то розкажи як проходили торги, і хто про це знав!!!
25 Березня 2019, 19:46
нерозумію чому людей так жаба давить,хто кому мішає працювити,робіть,працюйте ,живіть ,чому така ненависть,чому таке зло один на одного,якщо якась біда то біжать до бізнесменів,а якщо все добре то можна і вилити,,вибачте,,на голову
25 Березня 2019, 19:52
а ти прийди і в лице таке скажи йому,шо слабо?тож в морду не дасть,а такіх сикунів читати можна без кінця,
25 Березня 2019, 21:32
Кіт і Бусько ніякого тут відношення не мають,і для чого них згадувати???
26 Березня 2019, 22:53
Я православна і з повагою відношусь до протестантів,Ростислава Кота поважаю,він хороша людина ,а соціальні паразити ті,хто пише дурниці і заздрить.
27 Березня 2019, 19:01
На рах.міжрайбази ніхто не знав що вона і продається.поставили на аукціоні своїх підставних і продали за безцінь.а Бондар тільки руки потер і гроші в кишеню.
27 Березня 2019, 21:01
Що на тій базі залишилося лікввдного?
27 Березня 2019, 22:32
Ото дають!Чого причепились до Кота,він відремонтує базу,буде людям робота,він господар,у нього всюди порядок.
31 Березня 2019, 19:22
В котовому бизнеси гроши роми калитчиного а вин головний податкивець от звидки руки ростуть ......