Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Де голосувати виборцям та який склад дільничних виборчих комісій у Камінь-Каширському районі

14:00 24.03.2019
1655

У Камінь-Каширському районі всього 62 виборчі дільниці. Шість із них розташовані у місті.

Згідно з постановою окружної виборчої комісії територіального виборчого округу номер 23 від 12 березня 2019 року визначили склад цих комісій.

Читайте також: Визначили склад дільничних виборчних комісій у місті

Так, у Камінь-Каширському районі працюватимуть такі виборчі дільниці:

Село Підцир’я, вулиця Савчука, 7 (школа, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070210

Голова комісіїАнтонюк Олена Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісіїБазильчук Оксана Леонідівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Секретар комісіїЧосік Людмила Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Андрусь Галина Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Гарбарчук Анатолій Михайлович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Дмитрук Наталія Лук’янівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Жураківська Світлана Яківна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Каденчук Юрій Якович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Кузьмич Тетяна Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Лазарєва Вікторія Сергіївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Лесик Олег Іванович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Марчак Віктор Семенович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Приймак Галина Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Серебрякова Людмила Вікторівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Снопік Лариса Мусіївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Соловей Людмила Федорівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

Шевчук Наталія Авксентіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Яцик Світлана Пафнютіївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

с.Боровне, с.Надрічне, вул.Центральна, 93А, (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070211

Голова комісіїВовк Микола Васильович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Заступник голови комісіїОліферчук Людмила Григорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Секретар комісіїВахарик Людмила Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Члени комісії:

Баран Іван Павлович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Босак Валентина Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Босак Тамара Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Кадира Галина Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Каширець Людмила Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Клімчук Валентина Андріївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Коширець Віта Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Кузьмич Алла Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Ліщук Наталія Дмитріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Марчук Володимир Федорович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Мороз Тетяна Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Смаль Наталія Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Соловянчук Віра Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Тарасюк Наталія Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

с.Житнівка, вул.Шкільна, 2А, (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070212

Голова комісіїУсік Олена Іванівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісіїМазурок Валерій Володимирович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Секретар комісіїУстимук Наталія Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Члени комісії:

Кадира Людмила Семенівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Кадира Микола Семенович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Коширець Ганна Сергіївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Кузьмич Жанна Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Кузьмич Тетяна Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Ліщук Роман Іванович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Оліферчук Микола Володимирович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Пилипчук Віктор Васильович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Сидорук Людмила Володимирівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Федік Юрій Степанович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

с.Брониця, с.Кримне, вул.Шевченка, 1, (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070213

Голова комісіїКошелюк Ніна Юхимівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Заступник голови комісіїХаймик Ольга Андронівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Секретар комісіїФедчик Надія Андріївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

Члени комісії:

Демидюк Лариса Андріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Демидюк Світлана Пилипівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Логвинюк Галина Федорівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Мазур Ігор Володимирович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Мартинюк Раїса Костянтинівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Мартинюк Тетяна Анатоліївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Рудчик Світлана Федорівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Сай Ольга Федорівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Сидорчук Алла Степанівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Сидорчук Лариса Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Сидорчук Наталія Степанівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Федчик Юрій Ілларіонович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Ходаковська Олександра Сергіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Шуляр Валентина Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Шуляр Наталія Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

с.Бузаки, вул.Лесі Українки, 4,(сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070214

Голова комісіїДеркач Інна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісіїОстапук Тетяна Яківна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Секретар комісіїПонєдєльнік Людмила Михайлівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Герасимець Галина Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Деркач Марія Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Ліпич Олена Ростиславівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Мажула Вікторія Романівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Макарчук Василь Іванович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Мальчук Валентина Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Мальчук Людмила Ростиславівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Мальчук Марина Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Мальчук Софія Адамівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Триндюк Галина Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Хмелик Галина Антонівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Чоп Руслана Романівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Чоп Тетяна Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Шелест Валентина Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

с.Краснилівка, вул.Івана Франка, 43, (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070215

Голова комісіїПитель Олена Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісіїЧипенюк Ганна Василівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Секретар комісіїОстапук Ольга Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Члени комісії:

Балик Оксана Миколаївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Герасимець Тетяна Гнатівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Деркач Віта Вячеславівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Каган Людмила Вікторівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Какалюк Наталія Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Карпук Ніна Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Мись Тетяна Володимирівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Остапук Наталія Русланівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Остапук Тетяна Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Правдіна Галина Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Чепенюк Артур Русланович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Чепенюк Ольга Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Чипенюк Катерина Петрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

с.Великий Обзир, с.Малий Обзир,вул.Партизанська, 17,(сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070216

Голова комісіїЗаєць Ірина Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Заступник голови комісіїБурко Алла Володимирівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Секретар комісіїДоля Ольга Федорівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Більчук Василь Мусійович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Більчук Тетяна Петрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Бурко Ніна Григорівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Глущук Наталія Олексіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Гримбовська Галина Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Дрипа Катерина Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Макарук Інна Олесандрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Малецький Сергій Миколайович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Сидонець Ніна Гнатівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Сидонець Юлія Володимирівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Смолярчук Ганна Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Смолярчук Зінаїда Олександрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Чабан Оксана Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Швець Надія Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

с.Стобихва, вул.Центральна, 1, (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет медпрацівника)

Дільнична виборча комісія № 070217

Голова комісіїКистенюк Галина Костянтинівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Секретар комісіїЛогвінська Ірина Валеріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Члени комісії:

Бурко Віктор Васильович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Зуб Ніна Олександрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Ковач Василь Федорович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Мартинюк Марія Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Мартинюк Роман Миколайович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Савонюк Віктор Петрович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Ус Сергій Миколайович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

с.Верхи, вул.Центральна, 5А, (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070218

Голова комісіїУсік Олена Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Заступник голови комісіїУлітич Микола Йосипович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Секретар комісіїМарчук Наталія Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Члени комісії:

Віліщук Михайло Васильович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Давидюк Володимир Васильович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Давидюк Людмила Йосипівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Давидюк Ольга Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Деркач Валентина Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Заєць Тетяна Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Здрок Наталія Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Корніяшик Наталія Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Купчик Надія Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Кухарик Тетяна Володимирівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Марчак Олександр Георгійович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Марчук Олександр Петрович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Семенюк Василь Володимирович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Шворак Оксана Миронівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

с.Видерта, вул.Ковельська, 143, (сільська рада, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070219

Голова комісіїАнтонюк Володимир Серафимович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Заступник голови комісіїЦепух Галина Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Секретар комісіїПавляшик Людмила Олексіївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Бондарчук Тетяна Гнатівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Грищук Катерина Вікторівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Зімич Надія Гнатівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Кіпень Світлана Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Малащук Мирослава Василівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Назарчук Валентин Іванович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Назарчук Ніна Павлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

Наумик Галина Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Наумик Людмила Петрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Наумик Михайло Іванович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Нестерук Микола Олександрович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Рудь Валентина Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Свирида Людмила Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Сидорук Віктор Петрович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Шапка Світлана Остапівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

с.Видричі, вул.Центральна, 59, (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070220

Голова комісіїМартинюк Лідія Олександрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Заступник голови комісіїСорока Катерина Віталіївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Секретар комісіїЦарик Оксана Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Члени комісії:

Білашук Валентина Петрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Білашук Олена Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Деркач Галина Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Калюх Ольга Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Карпук Олена Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Касянчук Любов Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Мартинюк Валентина Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Мартинюк Варвара Володимирівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Мартинюк Людмила Петрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Мартинюк Ніна Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Марчук Олександр Володимирович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Омелянчук Катерина Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Савчук Володимир Григорович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Царик Ніна Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

с.Дубровиця, вул.Центральна, 11,(сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070221

Голова комісіїПонєдєльнік Лідія Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісіїНивчик Віталій Романович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Секретар комісіїЗахарчук Наталія Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Члени комісії:

Бабула Тамара Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Бігун Валентина Юріївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Деркач Світлана Станіславівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Зубок Людмила Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Зубок Петро Григорович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Калачинський Віктор Володимирович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Мажула Галина Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Решетовська Алла Юріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Романюк Наталія Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Романюк Світлана Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Уєвич Надія Гнатівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Хомич Оксана Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

с.Теклине, вул.Шевченка, 30, (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070222

Голова комісіїКаштелян Ольга Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Заступник голови комісіїЛівчук Оксана Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Секретар комісіїЯтчук Марія Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Батура Віта Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Батура Надія Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Какалюк Ганна Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Коб Надія Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

М’якота Оксана Сергіївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Нивчик Руслана Олександрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Озірський Сергій Миколайович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Савчук Наталія Миколаївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Трендюк Валентина Григорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Царик Наталія Каністратівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Юрчик Надія Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Юрчик Олена Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Ятчук Катерина Миколаївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Ятчук Ніна Максимівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

с.Воєгоща, вул.Центральна, 3, (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070223

Голова комісіїШевчук Тамара Йосипівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Заступник голови комісіїГапонюк Марія Іванівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Секретар комісіїГапонюк Галина Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Члени комісії:

Банзерук Оксана Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Ковальчук Людмила Станіславівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Ковальчук Оксана Сергіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Ковальчук Оксана Юріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Ковальчук Світлана Максимівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Ковальчук Тетяна Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Колодій Валентина Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Колодій Володимир Павлович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

Колодій Ірина Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Лукашик Оксана Анатоліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Неофітна Ніна Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Олійник Віталій Олексійович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Романович Марія Федорівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Чмух Юлія Валеріївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Шпак Галина Якимівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

с.Ворокомле, вул.Центральна, 60, (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070224

Голова комісіїКіналь Надія Олексіївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Заступник голови комісіїНазарчук Валентина Петрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Секретар комісіїШумік Надія Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Члени комісії:

Бідун Валентина Степанівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Губчик Іван Васильович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Денисюк Марія Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Звонюк Наталія Олександрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Звонюк Тетяна Петрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Зубач Надія Артемівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Козак Валентина Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Краглік Анастасія Павлівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Крук Валентина Олексіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Кунделяс Світлана Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Наливайко Наталія Вікторівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Процик Світлана Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Шевчик Людмила Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Шевчик Марія Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

Шумик Василь Павлович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

с.Грудки, пл.Соціальна, 6, (сільська рада, зал засідань)

Дільнична виборча комісія № 070225

Голова комісіїКозік Оксана Степанівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Заступник голови комісіїЦюрик Наталія Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Секретар комісіїДудчик Тамара Андріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Члени комісії:

Бродовська Любов Степанівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Бродовська Наталія Олексіївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Гудемчук Юлія Леонідівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Демяник Олег Вікторович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Дем’яник Світлана Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Должко Людмила Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Луцик Володимир Павлович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Луцик Юлія Вікторівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Найдич Марія Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Оласюк Сергій Павлович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Пасік Людмила Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Подворчанська Наталія Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

Смолярчук Ольга Герасимівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Солонінко Лідія Григорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Цюрик Галина Валеріанівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

с.Гута-Боровенська, вул.Довга Нива, 13,(сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070226

Голова комісіїБосак Оксана Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Заступник голови комісіїКальчик Наталія Ростиславівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Секретар комісіїБасюк Тетяна Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Члени комісії:

Балик Лідія Митрофанівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Грисюк Марія Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Кузьмич Галина Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Кузьмич Наталія Вікторівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Кузьмич Наталія Павлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Кузьмич Таїсія Володимирівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Мороз Валентина Юріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Олексюк Сергій Васильович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Приймак Наталія Петрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Сидорук Тетяна Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Сидорчук Людмила Віталіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Сидорчук Тетяна Миколаївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Філюк Людмила Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Філюк Марія Степанівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

с.Малі Голоби, вул.Хутір, 1, (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2)

Дільнична виборча комісія № 070227

Голова комісіїГрисюк Галина Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Заступник голови комісіїВласюк Альона Григорівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Секретар комісіїКузьмич Оксана Петрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Войчук Зоя Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Грисюк Іван Батломейович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Макаревич Петро Васильович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Макаревич Тарас Петрович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Маліцька Лариса Павлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Мишко Оксана Никонівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Приймак Микола Сергійович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Тороканець Ольга Петрівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Філюк Людмила Пилипівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Ярошик Ольга Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

с.Добре,вул.Набережна, 28, (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070228

Голова комісіїМатвійчук Тетяна Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Заступник голови комісіїЛіпич Юлія Григорівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Секретар комісіїДуда Дмитро Іванович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Члени комісії:

Андрощук Володимир Мефодійович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Бегаль Надія Адамівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Вакуліч Віра Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Голянська Юлія Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Калапуц Валерій Адамович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Коваль Наталія Степанівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Корінчук Світлана Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Маковецька Олеся Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Птачик Лариса Омелянівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Птачик Наталія Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Романюк Людмила Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Стеренчук Людмила Федорівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Царук Надія Олександрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Царук Оксана Петрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

с.Залісся, вул.Соборності, 81, (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070229

Голова комісіїЦапік Марія Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Заступник голови комісіїСіжук Світлана Станіславівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Секретар комісіїСеменюк Валентина Віталіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Члени комісії:

Бурило Петро Павлович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Глущик Віталій Петрович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Гордійчук Віктор Васильович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Гордійчук Наталія Миронівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Кравчук Інна Григорівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Матронік Володимир Миколайович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Матронік Сергій Володимирович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Парфелюк Віта Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Парфелюк Галина Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Раковець Світлана Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Самсонюк Галина Григорівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Теребейчик Петро Федорович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Шумік Дмитро Валентинович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Шумік Тетяна Павлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

с.Карасин, вул.Молодіжна, 26, (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070230

Голова комісіїБортнюк Наталія Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Заступник голови комісіїГоцик Анатолій Остапович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Секретар комісіїШворак Світлана Вікторівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Члени комісії:

Виндюк Ніна Адамівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Виндюк Олена Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Дембицький Руслан Миколайович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дрипа Ольга Степанівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Заболоцька Лідія Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Ладан Марія Степанівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Литвінчук Наталія Адамівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Монюк Тетяна Степанівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Пасічко Анастасія Павлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Сухацька Катерина Юріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Трохимчук Олена Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Шворак Надія Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Шворак Тетяна Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Шворак Федір Степанович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

с.Карпилівка, вул.Незалежності, 4, (лісництво, зал засідань)

Дільнична виборча комісія № 070231

Голова комісіїДеречей Олена Олександрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Заступник голови комісіїБаран Марія Василівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Секретар комісіїГоцик Світлана Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Члени комісії:

Гоцик Людмила Степанівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Гоцик Марія Леонівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Дмитрук Галина Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дмитрук Наталія Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Кашудський Руслан Віталійович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Логвінська Людмила Федорівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Мілінчук Галина Антонівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Мілінчук Ніна Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Смаль Галина Степанівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Сущ Людмила Володимирівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Улітич Ольга Анатоліївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Федорук Сергій Лукич, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Шворак Валентина Петрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Шворак Василь Якович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

с.Качин, вул.Центральна, 40, (школа, спортзал)

Дільнична виборча комісія № 070232

Голова комісіїЛук’янчук Іван Миколайович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Заступник голови комісіїЛюбчук Ольга Яківна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Секретар комісіїКостюшко Олеся Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Члени комісії:

Войтюк Олег Іванович, 2000 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Войтюк Таїса Вікторівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Данилюк Надія Федорівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Каменчук Інна Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Кубишкін Віктор Олександр, 1989 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Любчук Валентин Дмитрович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Любчук Мирослава Вікторівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Мельничук Майя Вікторівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Мишей Наталія Степанівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Примачук Марія Панасівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Пшонюк Іван Всеволодович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Пшонюк Тетяна Олексіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Романюк Галина Панасівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Шудра Ніна Сергіївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

с.Ставище, вул.Центральна, 13, (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.3)

Дільнична виборча комісія № 070233

Голова комісіїБуднік Василь Максимович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Заступник голови комісіїБуднік Галина Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Секретар комісіїСачик Марія Павлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Буднік Ганна Юріївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Ващук Варвара Яківна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Грицак Ангеліна Олександрівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Грицак Людмила Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Кобук Надія Павлівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Костюшко Віталій Степанович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Наконечний Віктор Сергійович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Ратнюк Надія Іовна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Савчук Юрій Григорович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Сачик Мар’яна Сергіївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Сачик Роман Степанович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Серветник Марія Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Цимбалюк Галина Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

с.Олександрія, вул.Шевченка, 57, (школа, кл.3)

Дільнична виборча комісія № 070234

Голова комісіїКовальчук Микола Петрович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Заступник голови комісіїЦимерман Людмила Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Секретар комісіїПавляшик Юлія Вікторівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Бортнюк Наталія Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дрегель Світлана Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Ковальчук Світлана Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Мульчак Леся Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Палюх Іван Петрович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Романюк Микола Миколайович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Сидун Василь Андрійович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Сидун Марія Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Філюк Марія Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

с.Клітицьк, с.Яловацьк, вул.8 Березня, 2, (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070235

Голова комісіїКривдік Яна Миколаївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Заступник голови комісіїКінчак Ніла Степанівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Секретар комісіїБащук Тарас Юрійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Члени комісії:

Багнюк Тетяна Юріївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Бащук Надія Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Бащук Олена Степаніввна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Кереб Олександр Іванович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Кузьмич Володимир Павлович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Литвин Тетяна Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Мельник Наталія Кузьмівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Островський Борис Степанович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Пугач Наталія Олександрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Радецький Олег Вікторович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Смітюх Катерина Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Тихонюк Іванна Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Швай Тетяна Віталіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Шиліпук Світлана Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

с.Гута-Камінська, вул.Перемоги, 8, (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070236

Голова комісіїМаліцька Лариса Петрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Заступник голови комісіїДмитрук Оксана Павлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Секретар комісіїЧирук Наталія Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Члени комісії:

Бащук Світлана Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Буднічук Валентин Олександрович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Гончарук Тетяна Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Ізвук Людмила Олександрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Кошелюк Сергій Володимирович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Кривдик Наталія Степанівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Кузьмич Надія Лазарівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Маріцька Олена Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Петрик Світлана Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Підвисоцька Ольга Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Подвисоцька Тетяна Степанівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Савюк Олег Петрович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Чирук Ірина Петрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Шворак Олена Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

с.Личини, вул.Незалежності, 1Б, (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070237

Голова комісіїШепшелей Валентина Яківна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Заступник голови комісіїБирук Сергій Володимирович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Секретар комісіїБирук Катерина Василівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Члени комісії:

Бирук Галина Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Бирук Галина Маркіянівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Богдан Михайло Миколайович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Богдан Тамара Григорівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Власюк Оксана Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Дзеблюк Ольга Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Ілюшик Наталія Федорівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Кисляк Ніна Петрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Кіндер Ольга Степанівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Павляшик Валентина Григорівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Раковець Оксана Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Смичук Віктор Петрович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Фіц Наталія Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Ярута Наталія Яківна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

с.Мельники-Мостище, вул.Ладана, 3, (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070238

Голова комісіїЛадан Надія Володимирівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Заступник голови комісіїБегаль Оксана Володимирівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Секретар комісіїМатвійчук Віталій Миколайович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Члени комісії:

Березнюк Надія Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Березнюк Оксана Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Ільчук Галина Тимофіївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Моцюк Наталія Йосипівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Олісейчик Петро Адамович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Олісецчик Людмила Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Понєдєльнік Руслана Степанівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Рудчик Віта Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Рудчик Галина Йосипівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Рудчик Тетяна Григорівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Рудчик Тетяна Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Семенюк Людмила Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Солонінко Оксана Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Тарасюк Олександр Ярославович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

с.Мостище, вул.Нова, 4, (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070239

Голова комісіїПась Валентина Віталіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Заступник голови комісіїЛіпич Олена Анатоліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Секретар комісіїЛадан Надія Пантеліївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Члени комісії:

Бегаль Іван Васильович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Вавдіюк Василь Степанович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Глодік Тетяна Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Калюх Надія Петрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Карпук Галина Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Карпук Тетяна Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Кошель Любов Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Левчук Тетяна Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Несторик Катерина Адамівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Понєдєльнік Валерій Андрійович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Приймачук Катерина Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Решетовська Галина Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Рудчик Надія Яківна, 1877 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Юрчук Юрій Миколайович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Про склад інших дільничних виборчих комісій читайте у наступних матеріалах.

Коментарі

Камінь.

14:05 24.03.2019

Як для мене то найголовніше для цих та інших громадян Полісся Камінь-Каширського району це те в якому місті Ми будемо жити найближчі сорок років. Якщо у Нас не буде Повіту то різні політичні сили незалежно від прапорів будуть визискувати Поліссян і далі як й до цього було. Яка різниця БЮТ. Укроп, БПП чи інші якщо у Нас в Камінь-Каширську не буде Повіту? Ви усі будете виконувати волю свого гаранта і не інакше. Я проголосую за того гаранта, політична сила якого тут в Камінь-Каширську надасть можливості для Нас організуватися в Повіт. БЮТ точно не дасть, оскільки БЮТ представлений в Маневичах. БПП представлений в Любешові., Укроп цим тільки набити власні кишені але якщо вони педелюють як виявляється до Манневич то вони проти Камінь-Каширська. Єдині хто представляють у майбутньому більш-менш Камінь-Каширський район у центральних органах влади це партія Громадянська Позиція та кандидат Гриценко. Усі інші для Нас це пройдений варіант які ні на що не впливатимуть тут в К-Каширську і вони для Нас просто не по дорозі.

???

18:25 24.03.2019

А де решета дільниць - Полиці,Оленине,Піщане,.....????

Камінь.

21:54 24.03.2019

Вже сьогодні можна завести щоденник виборів та час від часу опубліковувати рішення ЦВК, ОВК та рекомендації для голів ДВК.

Сайту

08:44 25.03.2019

В Личинах голову ДВК вже замінили ,секретар ДВК теж відмовилась ,бо їде на екзамени . Питання до районних порошенкових штабістів технічного кандидата Шевченка Ігоря Анатолійовича - на хера ставите таку людину, що потім їде здавати екзамени і "валить" всю роботу???

Каменю Каденчуку

08:47 25.03.2019

Юра , ти задовбав із тим нікому не потрібним повітом та своїм сцикливим палковніком Гриценком !

Камінь.

09:03 25.03.2019

"із тим нікому не потрібним повітом": "Я буду хвалити Тебе, бо озвався до мене, і став Ти спасінням мені! Камінь, що його будівничі відкинули, той наріжним став каменем, від Господа сталося це, і дивне воно в очах наших". Ото ж бо, шановні якщо Ви не розумієте що таке Повіт то хоч би не відкидайте його від себе. Принаймі Ваші сусіди давно сплять й бажають мати його але поки не можуть через те, що Камінь-Каширський у цій ситуації є тим наріжним Каменем у Північному Поліссі але якщо Ви його відкинете то інші з задоволенням його піднімуть але тоді Ви не пеняйте самі на себе.

20 травня
Сьогодні
Вчора
18.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
15.05.2019
14.05.2019
13.05.2019
12.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин