У Камінь-Каширському районі трапилася жахлива ДТП

25 Березня 2019, 08:03
У Камінь-Каширському районі трапилася жахлива ДТП 10018
У Камінь-Каширському районі трапилася жахлива ДТП

Поблизу села Воєгоща Камінь-Каширського району зіткнулися два автомобілі.

Про це інформує Камінь-Каширський РВ УДСНС України у Волинській області.

23 березня о 23 годині до служби порятунку надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду поблизу села Воєгоща на трасі «Камінь-Каширський - Любешів». Зіткнулися два легкових автомобіля Opel Omega та Opel Astra.

Рятувальники 8 ДПРЧ Каменя-Каширського від'єднали акумуляторні батареї та, за допомогою лебідки, витягли легкові автомобілі на дорожнє покриття.

Внаслідок ДТП постраждали чотири особи, троє з яких забрала карета швидкої допомоги, інший відмовився від госпіталізації.




 

Коментарі
25 Березня 2019, 12:48
Рівень свідомості цього народу такий, що дозволяє йому їздити лишень на тій техніці, яку вони здатні виготовити, а це - фіра на гумовому ходу!
25 Березня 2019, 13:34
За кермом були діти! Чому на це не звернули уваги?
25 Березня 2019, 14:33
А я думаю так їм і потрібно. Таких дибілів багато. Добре що не збили нікого.
25 Березня 2019, 15:36
Якраз збили. Червоний на великій швидкості наздогнав і збив зеленого.
25 Березня 2019, 15:54
Боже, які дураки!
25 Березня 2019, 15:59
Узагальнення від причинно-наслідкових відношень доволі просте - переважно в руки наслідних ідіотів потрапляє те, чого вони не заробили своєю працею! А природний добір - штука доволі жорстка. Он днями в Одесі двоє молодих дітей віком трохи більше 20 років крупного місцевого бізнесмена та їх подруга - донька пластичного хірурга на нічних перегонах загинули, новісінький БМВ 6 розірвало на шматки. Двоє діток мажорки лишилися сиротами. І хіба це перша ДТП чи остання? Буська син - сам заробив на мерина? Не сам, плюс - відсутність належного виховання. Батьки - перці, діти - мажори! От і всі причинно-наслідкові відносини.
25 Березня 2019, 16:37
Головне всі вциліли,то ж можливо зроблять висновки,як учасники так і батьки.
25 Березня 2019, 17:05
Думаю батьки не в силі нічого зробити бо діти дуже розумні нині.
25 Березня 2019, 17:05
Думаю батьки не в силі нічого зробити бо діти дуже розумні нині.
25 Березня 2019, 17:07
А відомо хто був за кермом?
25 Березня 2019, 17:17
Червоний на великій швидкості наздогнав зелену машину і намагався обігнати ПРАВОЮ стороною без поворота + за кермом був неповнолітній в алкогольному стані.В машині було 6 чоловік.Всі дуже п'яні.
25 Березня 2019, 17:18
Винний з каменя
25 Березня 2019, 17:20
Через таких ідіотів страждають невинні люди.Як таких тільки земля носить.Це ще їм пощастило що всі живі хоча і в реанімації.
25 Березня 2019, 18:08
Даааа, попали хлопці з волі. Не перший раз неповнолітні беруть чужі машини і катають своїх дівок. Їх і колонія вже не змінить.
26 Березня 2019, 00:45
123, хто на Волі такий крутий? Це ті хлопці, що в хаті шестипалого живуть (гробокопачі), чи інші?
26 Березня 2019, 03:32
Так звані фурси.
27 Березня 2019, 00:43
По моїй вулиці вони вже в двох дворах машини виганяли,люди прощали.А тепер -результат...
29 Березня 2019, 15:51
Як би знав де впадеш ,то подушку підклав би!в такій ситуації може побувати кожен малолітній і кожен з батьків малолітнього!на рахунок алкоголю-на це є лікарня і міліція яка зафіксувала п'яний чи ні! А людські рти не позакриваєш! НЕ ВСТИГ ПЕРДНУТИ ,ЯК СКАЖУТЬ ОБІСРАВСЯ!!!!!ще не було такого щоб когось да колись не обсудили і не преплили лишнього!!!!
29 Березня 2019, 15:51
Як би знав де впадеш ,то подушку підклав би!в такій ситуації може побувати кожен малолітній і кожен з батьків малолітнього!на рахунок алкоголю-на це є лікарня і міліція яка зафіксувала п'яний чи ні! А людські рти не позакриваєш! НЕ ВСТИГ ПЕРДНУТИ ,ЯК СКАЖУТЬ ОБІСРАВСЯ!!!!!ще не було такого щоб когось да колись не обсудили і не преплили лишнього!!!!
30 Березня 2019, 13:59
Але візьміть до уваги,що дітям по 16 років.Куди дивляться їх батьки? Звичайно в такій ситуації може бути кожен.Не дай Боже таке пережити комусь.І візьміть до уваги,що через цих "дибілів"малолітніх могли загинути 8 людей, дякувати Богу,що всі живі.І таких треба наказати,бо вже геть нічого не бояться.Я був на місці аварії і я бачив чи були вони п'яні.І 225 якщо ви так захищаєте то ви також знаєте відповідальність за все це.Можу поспорити що це хтось із родичів.
30 Березня 2019, 14:36
Нііі!В такій ситуації не може бути кожен.Не кожен може собі дозволити в 16 років їздити на машині в алкогольному стані, так би мовити "катати дівчат".Які також вже не перший раз в міліції (в 16 років) В мене просто шок.Навіщо дітям батьки?Куди ви дивилися????
30 Березня 2019, 16:01
Ні я не родич!я просто сам був в аварії!і сплетні мене також пару років тому не оминули!слава богу що всі живі!!!!!на мою думку їм і так зараз важко пережити це а тут ще і коментарів куча!не дай Боже комусь з таким в будущем зіткнутися
30 Березня 2019, 16:06
Не зарікайтеся що не кожен може бути?!в когось є діти які підростають а в когось і онуки ,життя така штука що не знаєшь в яку сторону вона повернеться!І що чекає нас попереду!!!!
30 Березня 2019, 16:13
Ви зрозумійте,що якщо в 16 років вони мало не вгробили людей і якщо їм це так просто пробачити чи штраф,то до добра це не приведе.І їх треба наказувати і наказувати за законом!
30 Березня 2019, 16:23
Шкода тих людей які були в першій машині.
30 Березня 2019, 18:29
Так шкода!!!!
30 Березня 2019, 18:47
Нехай відповідають за свої вчинки!!!!
30 Березня 2019, 19:53
В одного сопливого ліхача прізвище Дзенік , в другого - Мельник . Їм по 16 років, ніякі вони не мажори .І за одним ,і за іншим зона аж ридає вже ..і ніякі вони не мажори , а типова камінська гопота ! Батьки вже замучились їх від поліції відкупляти !<br/>шкода тільки тих дівчат , які по дурості поїхали із цими малолітніми долбодятлами!
30 Березня 2019, 20:43
А третій Солонцов
30 Березня 2019, 20:48
Дівчат ні фіга не шкода.Вони не перший раз, їх вже на приймальні вивчили з ніг до голови.Її не раз вже відкачували,не раз вже при смерті від алкоголю були.Аня, Катя,Віка
30 Березня 2019, 20:52
То не діти,то малі виродки! Якісь валющі дівки.Пропиті і спиті хлопці.Фуууу соромно за вас діти))))
30 Березня 2019, 21:01
А хто був за кермом машин???
31 Березня 2019, 21:27
Які валющі батькі такі і їхні діти.
31 Березня 2019, 21:27
Які валющі батькі такі і їхні діти.