Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Який склад дільничних виборчих комісій у селах Камінь-Каширського району

09:15 27.03.2019
1933

У Камінь-Каширському районі всього 62 виборчі дільниці. Шість із них розташовані у місті.

Згідно з постановою окружної виборчої комісії територіального виборчого округу номер 23 від 12 березня 2019 року визначили склад цих комісій.

Читайте також: Де голосувати виборцям та який склад дільничних виборчих комісій у Камінь-Каширському районі

Так, окрім вже згаданих у Камінь-Каширському районі працюватимуть такі виборчі дільниці:

с.Нові Червища, вул.Центральна, 20 (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070240

Голова комісіїНевар Віра Вереміївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Заступник голови комісіїКуприянчик Віталія Віталіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Секретар комісіїБерезнюк Людмила Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Балашук Тетяна Марківна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Березнюк Анатолій Адамович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Василюк Ірина Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Кузьмич Людмила Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Куницька Людмила Павлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Куницька Світлана Анатоліївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Матюк Василь Іванович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Мороз Ольга Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Невар Наталія Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Невар Олена Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Парфенюк Катерина Анатоліївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Салівончик Олена Федотівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Хейлик Юлія Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

с.Рудка-Червинська, вул.Центральна, 52 (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070241

Голова комісіїЦьопич Оксана Федорівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Заступник голови комісіїМіщук Надія Омелянівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Секретар комісіїСацик Любов Олександрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Давидюк Ганна Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Давидюк Людмила Степанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Іванова Любов Гаврилівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Куприянчик Ніна Адамівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Мазурик Світлана Степанівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Приходько Оксана Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Пугач Ніна Степанівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Цьопич Валентина Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Юневич Надія Михайлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Яцук Галина Марківна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Яцук Сергій Володимирович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

с.Нуйно, вул.Лесі Українки, 76 (школа, спортзал)

Дільнична виборча комісія № 070242

Голова комісіїДенейчук Сергій Валентинович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Заступник голови комісіїПарфелюк Тетяна Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Секретар комісіїКосій Тетяна Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Члени комісії:

Андрусь Оксана Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Костюк Алеся Вікторівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Леснік Леся Валеріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Мокійчук Катерина Миколаївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Мокійчук Наталія Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Мосійчук Ірина Вікторівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Раковець Леся Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Савчук Юлія Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Сільчук Тамара Олександрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Теребейчик Оксана Григорівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Ткачук Іван Васильович, 1944 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Ханейчук Анатолій Микитович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

Шумік Віталій Михайлович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Шумік Оксана Анатоліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

с.Оленине, вул.Торгова, 98А (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070243

Голова комісіїПащук Наталія Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Заступник голови комісіїЛіщук Наталія Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Секретар комісіїПриходько Світлана Адамівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Карпук Віра Сергіївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Карпук Тетяна Анатоліївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Каширець Валентина Павлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Кондрацька Світлана Миколаївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Ліщук Іванна Степанівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Мельник Людмила Панасівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Мельник Наталія Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Мельник Тетяна Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Приходько Анатолій Миколайович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Приходько Людмила Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Сидорук Ірина Леонідівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Тарасюк Сергій Миколайович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Шпанчук Ольга Анатоліївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

с.Осівці, с.Залазько, с.Ольшани, вул.Центральна, 35 (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070244

Голова комісіїГончарук Наталія Петрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Заступник голови комісіїЮщик Марія Степанівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Секретар комісіїХанейчук Ліна Григорівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Березнюк Тетяна Степанівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Власюк Галина Петрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Дем’яник Степан Андрійович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Іщик Інна Сергіївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Лесик Людмила Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Митчик Неля Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Митчик Олександр Іванович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Михалик Іван Касіянович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

Моцюк Марія Єлисеївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Салінська Світлана Адамівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Сотник Лариса Степанівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Хлистік Валентина Степанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Шептур Тамара Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Шептур Тетяна Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

с.Піщане, вул.Центральна, 90(сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070245

Голова комісіїШумік Микола Павлович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісіїБурко Сергій Ярославович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Секретар комісіїФедік Зоряна Панасівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Члени комісії:

Войчук Ольга Філаретівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Заєць Наталія Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Ковч Валентина Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Кузьмич Жанна Степанівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Кузьмич Наталія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Кузьмич Олена Михайлівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Пікуль Лариса Павлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Пікуль Юлія Павлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Смаль Людмила Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Смаль Ольга Платонівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Усік Ганна Семенівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Федік Тетяна Федорівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Федік Юлія Степанівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

с.Пнівне, с.Городок, вул.Центральна(сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070246

Голова комісіїЗоріна Олена Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Заступник голови комісіїЗоріна Зоряна Петрівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Секретар комісіїЯрошик Анатолій Володимирович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Члени комісії:

Багнюк Оксана Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Багнюк Тетяна Семенівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Бігун Руслана Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Гупалик Марія Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Гупалик Надія Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Жалай Марія Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Ковальчук Галина Андріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Лагода Наталія Петрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Пилипчук Людмила Григорівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Приходько Надія Хомівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Процик Сергій Васильович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Пугач Тетяна Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Фарина Світлана Павлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Ярошик Інна Василівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

с.Волиця, вул.Травнева, 11 (школа, вестибюль)

Дільнична виборча комісія № 070247

Голова комісіїКовальчук Світлана Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Заступник голови комісіїПась Валентина Степанівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Секретар комісіїФедік Наталія Анатоліївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Багнюк Надія Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Бігун Олександра Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Лисиця Тетяна Степанівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Мисковець Олена Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Пилипчук Олена Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Романюк Олена Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Шевчик Галина Іларіонівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Шеметюк Наталія Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Шеметюк Світлана Федорівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Шилік Тетяна Сельвестрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Шостак Тетяна Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Ющик Наталія Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Ющик Ніна Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

с.Винімок, с.Соснівка, вул.1- ше Травня, 29 (школа, спортзал)

Дільнична виборча комісія № 070248

Голова комісіїБагнюк Валентина Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Заступник голови комісіїШевчик Микола Анатолійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Секретар комісіїЛебіч Людмила Семенівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Величко Людмила Степанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Лебіч Володимир Васильович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Лебіч Олександр Миколайович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Пігулко Ірина Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Пігулко Раїса Валеріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Пугач Анастасія Іванівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Пугач Іван Іванович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Пугач Людмила Михайлівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Пугач Ніна Федорівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

П’явка Лідія Савівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Солов’янчик Валентина Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Шевчик Валентина Петрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Ющик Оксана Геннадіївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

с.Фаринки, вул.Миру, 20 (школа, вестибюль)

Дільнична виборча комісія № 070249

Голова комісіїРешетовська Валентина Петрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Заступник голови комісіїБартошик Валентина Панасівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Секретар комісіїВеличко Алла Володимирівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Члени комісії:

Багнюк Галина Федорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Величко Тетяна Петрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Лебич Анатолій Дмитрович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Лебич Валентина Андріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Лебіч Людмила Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Наумчик Оксана Калениківна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Приходько Тетяна Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Семенюк Катерина Никифорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Снопик Лариса Йосипівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Тарарай Лідія Володимирівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Фарина Володимир Михайлович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Фарина Світлана Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Ющик Галина Романівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

с.Полиці, вул.Шкільна, 4А (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070250

Голова комісіїПелих Марія Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісіїМельник Федір Платонович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Секретар комісіїКлодчик Олена Йосипівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Базильчук Віта Євгеніївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Базильчук Оксана Федорівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Балик Віра Зіновіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Бусько Тетяна Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Варчук Катерина Максимівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Войчук Олена Анатоліївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Зрум Наталія Степанівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Іщик Володимир Микитович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Кручик Оксана Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Оліферчук Ніна Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Пасічко Надія Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Помалін Сергій Іванович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Тороканець Надія Зіновіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

с.Іваномисль, вул.Селищна, 36А (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070251

Голова комісіїПриймак Марія Віталіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Заступник голови комісіїПасічко Катерина Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Секретар комісіїШафарчук Валентина Степанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Члени комісії:

Агоста Марія Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Гергель Галина Трохимівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Денисюк Наталія Степанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Зрум Наталія Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Качан Людмила Євгеніївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Качан Марія Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Качан Юлія Валентинівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Кошелюк Юлія Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Ляшенко Наталія Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Мельник Валентина Степанівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Павленко Катерина Вікторівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Шумік Михайло Миколайович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Шумік Світлана Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

с.Раків Ліс – ( голосують: вул.Вербична, вул.Ветеранів: 70–70Д, 76, 78, 80–80А, 84, 86–127; вул.Воля, вул.Гайова, вул.Горбаха, вул.Довга-Нива, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Кринична, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Мохова, вул.Набережна, вул.Низька, вул.Озерська, вул.Павла Совальського, вул.Польова, вул.Федори Денисюк, вул.8 Березня, пров.Зарічний, пров.Миру) – вул.Ветеранів, 109 (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070252

Голова комісіїКонік Микола Пилипович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Заступник голови комісіїПитель Леся Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Секретар комісіїТютях Людмила Адамівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Андрусик Ігор Васильович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Баюк Ірина Петрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Гут Марина Анатоліївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Євчинська Наталія Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Карпік Олеся Михайлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Лавренюк Раїса Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Ліщук Галина Йосипівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Підгурська Ольга Ростиславівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Приймак Лідія Володимирівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

Романюк Людмила Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Сікорська Юлія Володимирівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Сус Ольга Анатоліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Тимошик Надія Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Фещук Юлія Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Шумік Людмила Станіславівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

с.Підріччя, вул.Миру, 1 (школа, вестибюль)

Дільнична виборча комісія № 070253

Голова комісіїСидорук Валентина Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Заступник голови комісіїДунайчук Любов Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Секретар комісіїСич Надія Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Глива Марія Адамівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Грищук Марія Володимирівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Грищук Оксана Геннадіївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Гут Ольга Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Карпік Надія Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Карпік Оксана Леонідівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Карпік Тетяна Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Муц Марія Ростиславівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Пась Михайло Андрійович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Приймак Валентина Вікторівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Приймак Лідія Кузьмівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Савчук Катерина Петрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Цьомах Наталія Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

с.Сошичне, вул.Ковельська, 98 (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070254

Голова комісіїШворак Людмила Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісіїФіц Степан Гнатович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Секретар комісіїФесь Любов Олексіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Бортнюк Світлана Степанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Дарчик Валентина Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Заводюк Наталія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Зайцева Валентина Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Каменчук Олена Олександрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Мельничук Оксана Федорівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Павляшик Світлана Олександрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Пашкевич Любов Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Романюк Володимир Микитович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Ханейчук Ніна Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

Харчук Валентина Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Шворак Інна Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Шворак Надія Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Шворак Наталія Володимирівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Шептур Валентина Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

с.Запруддя, вул.Лесі Українки, 44, (школа, кл.2)

Дільнична виборча комісія № 070255

Голова комісіїЛитвин Лариса Адамівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Заступник голови комісіїАбрамчук Наталія Григорівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Секретар комісіїСмидюк Юрій Костянтинович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Члени комісії:

Ковалюк Зоя Віталіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Мельник Надія Анатоліївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Приймачук Ірина Федорівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Халанчук Іванна Олексіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Харчук Галина Степанівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Хомич Василь Григорович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Шворак Богдан Іванович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Шворак Марія Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Шворак Марія Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Шворак Наталія Степанівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

с.Стобихівка, вул.Незалежності, 89А (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070256

Голова комісіїШворак Любов Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Заступник голови комісіїСухацька Марія Анатоліївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Секретар комісіїНечипорук Іван Володимирович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Члени комісії:

Балецька Леся Сергіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Гоцик Людмила Анатоліївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Лавренчук Аліна Валентинівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Мартинюк Валентина Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Мороз Людмила Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Сухацька Галина Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Сухацька Тетяна Сергіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Сухацький Іван Пилипович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Шворак Людмила Володимирівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Якимчук Володимир Лаврінович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Якимчук Володимир Миколайович, 1068 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Яренчук Федір Іванович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Ярощук Зоряна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

с.Радошинка, вул.Миру, 21А (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070257

Голова комісіїШворак Надія Володимирівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Заступник голови комісіїОсадчук Надія Григорівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Секретар комісіїШворак Катерина Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Члени комісії:

Гурик Юрій Іванович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Карпушкіна Галина Володимирівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Несторик Микола Семенович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Нивчик Оксана Степанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Осадчук Сергій Петрович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Осадчук Тетяна Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Степанчук Вікторія Аркадіївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Хомич Олександр Григорович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Шворак Анатолій Васильович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Шворак Валентина Петрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Шворак Василь Степанович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Шворак Олена Петрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

с.Тоболи, вул.Миру, 10 (сільський будинок культури, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070258

Голова комісіїКратік Маріанна Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Заступник голови комісіїБурдак Степан Іванович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Секретар комісіїНевар Ольга Костянтинівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Члени комісії:

Клімчук Інна Сергіївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Куприянчик Людмила Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Купріянчик Тетяна Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Лавренчук Любов Адамівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Лосюк Юлія Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Мирончук Анатолій Миколайович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Невар Валентина Степанівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Приходько Тамара Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Приходько Тетяна Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Савчук Жанна Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Теплова Марина Степанівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Шпанчук Людмила Павлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Яцук Олена Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

с.Старі Червища, вул.Жовтнева, 39 (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070259

Голова комісіїСацик Олександр Мусійович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Заступник голови комісіїСацик Ольга Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Секретар комісіїМазурик Марія Віталіївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Войчук Юлія Анатоліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Давидюк Оксана Іванівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Данилюк Любов Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Данилюк Світлана Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Мазурик Ірина Миколаївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Мазурик Оксана Сергіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Матюк Валентина Вікторівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Парфенюк Світлана Платонівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Сацик Віталіна Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Солов’янчик Іванна Богданівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Солов’янчик Людмила Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

с.Хотешів, вул.Глинянка, 2 (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070260

Голова комісіїКозак Оксана Олександрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Заступник голови комісіїСавосюк Галина Денисівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Секретар комісіїБаліковська Марина Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Члени комісії:

Дейнека Валентина Вікторівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Королік Андрій Адамович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Королік Наталія Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Куява Наталія Яківна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Куява Оксана Яківна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

Литвин Людмила Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Маковецька Наталія Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Романюк Юлія Михайлівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Свистун Мирослава Петрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Солонінка Стефанія Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Степанюк Наталія Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Херло Оксана Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

с.Котуш, вул.Шкільна, 2 (сільський клуб, актова зала)

Дільнична виборча комісія № 070261

Голова комісіїКошель Галина Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісіїПарфесюк Ганна Андріївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Секретар комісіїСвиридюк Наталія Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Баран Наталія Сергіївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Калюх Яна Геннадіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Коваль Єва Калениківна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Коваль Людмила Степанівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Куцик Галина Адамівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Куява Олена Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Семенюк Іванна Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Сидорук Тетяна Іванівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

с.Черче, вул.Шкільна, 4 (сільський клуб, фойє)

Дільнична виборча комісія № 070262

Голова комісіїДзенік Анатолій Васильович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Заступник голови комісіїТкачик Сергій Іванович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Секретар комісіїЧипенюк Зінаїда Василівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Члени комісії:

Велимчаниця Василь Семенович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Вознюк Галина Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дудік Руслана Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович.

Козак Ганна Юріївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Корольчук Віктор Іванович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Корольчук Галина Степанівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Лесик Галина Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Максимець Інна Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Романюк Людмила Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Романюк Наталія Семенівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Савчук Наталія Григорівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Токарчук Лідія Степанівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Хлистік Володимир Іванович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Хомич Ніна Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

с.Острівок, вул.Вишнева, 23 (школа, кл.2А)

Дільнична виборча комісія № 070263

Голова комісіїСеменюк Тетяна Федорівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Заступник голови комісіїБерезнюк Євгенія Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Секретар комісіїГайбун Юлія Миколаївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Березнюк Наталія Анатоліївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Березнюк Наталія Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Коваль Світлана Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Левицька Любов Трохимівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Левицька Людмила Петрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Лесик Петро Григорович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Лесік Василь Володимирович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Лесік Марія Олександрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Лесік Надія Григорівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Рудчик Лариса Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Свистун Наталія Олександрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Семенюк Людмила Вікторівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Шелест Любов Костянтинівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

с.Підбороччя, вул.Шкільна, 14 (школа, кл.2)

Дільнична виборча комісія № 070264

Голова комісіїЛіпич Олександр Вікторович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Заступник голови комісіїКозак Яна Геннадіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Секретар комісіїХомік Галина Григорівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Дрейчан Ганна Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Романюк Ніна Адамівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Солоненчик Людмила Адамівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Солоненчик Ольга Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Токарчук Валентина Григорівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Токарчук Надія Михайлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Хлистік Володимир Васильович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Хлистік Наталія Анатоліївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Хлистік Наталія Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

с.Раків Ліс(голосують: вул.Бригадна, вул.Вереснева, вул.Ветеранів: 1–69, 71–75, 77, 79, 81–83, 85; вул.Відродження, вул.Гагаріна, вул.Груднева, вул.Грушеського, вул.Залісся, вул.Зимник, вул.Леоніда Каденюка, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Поліська, вул.Приміська, вул.Світла, вул.Солов’їна, вул.Східна, вул.Тиха, вул.Травнева, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Гагаріна, пров.Залісся, пров.Квітневий, пров.Молодіжний, пров.Тихий)вул.Шкільна, 4 (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Раків Ліс, спортивний зал)

Дільнична виборча комісія № 071129

Голова комісіїКарпік Оксана Валеріївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Заступник голови комісіїГальом Людмила Павлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович.

Секретар комісіїГальом Наталія Володимирівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Члени комісії:

Гальом Оксана Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Кабак Наталія Вікторівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Какалюк Надія Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Карпік Анатолій Віталійович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Козік Юлія Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Кузьмич Олександр Павлович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович.

Сус Катерина Григорівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Тимошик Йосип Федорович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Ткач Світлана Володимирівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Федорук Руслана Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Шумік Людмила Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Читайте також: Визначили склад дільничних виборчних комісій у місті

Коментарі

Камінь.

10:52 27.03.2019

Нові Червища як будь-то вже не наш район в зв"язку із їхнім переходом до Прилісненської ОТТ але все-таки рішення про те, кому до якого району має прийняти Верховна рада тому що це рішення було напочатку їхнього створення.

18 червня
Вчора
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
10.06.2019
09.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин