Який склад дільничних виборчих комісій у селах Камінь-Каширського району
У Камінь-Каширському районі всього 62 виборчі дільниці. Шість із них розташовані у місті.
Згідно з постановою окружної виборчої комісії територіального виборчого округу номер 23 від 12 березня 2019 року визначили склад цих комісій.
Читайте також: Де голосувати виборцям та який склад дільничних виборчих комісій у Камінь-Каширському районі
Так, окрім вже згаданих у Камінь-Каширському районі працюватимуть такі виборчі дільниці:
с.Нові Червища, вул.Центральна, 20 (сільський клуб, актова зала)
Дільнична виборча комісія № 070240 |
Голова комісії – Невар Віра Вереміївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Заступник голови комісії – Куприянчик Віталія Віталіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Секретар комісії – Березнюк Людмила Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Члени комісії: |
Балашук Тетяна Марківна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Березнюк Анатолій Адамович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Василюк Ірина Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Кузьмич Людмила Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Куницька Людмила Павлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Куницька Світлана Анатоліївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Матюк Василь Іванович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Мороз Ольга Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Невар Наталія Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Невар Олена Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Парфенюк Катерина Анатоліївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Салівончик Олена Федотівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Хейлик Юлія Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
с.Рудка-Червинська, вул.Центральна, 52 (сільський клуб, актова зала)
Дільнична виборча комісія № 070241 |
Голова комісії – Цьопич Оксана Федорівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Заступник голови комісії – Міщук Надія Омелянівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Секретар комісії – Сацик Любов Олександрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Члени комісії: |
Давидюк Ганна Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Давидюк Людмила Степанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Іванова Любов Гаврилівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Куприянчик Ніна Адамівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Мазурик Світлана Степанівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Приходько Оксана Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Пугач Ніна Степанівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Цьопич Валентина Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Юневич Надія Михайлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Яцук Галина Марківна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Яцук Сергій Володимирович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович. |
с.Нуйно, вул.Лесі Українки, 76 (школа, спортзал)
Дільнична виборча комісія № 070242 |
Голова комісії – Денейчук Сергій Валентинович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Заступник голови комісії – Парфелюк Тетяна Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Секретар комісії – Косій Тетяна Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Члени комісії: |
Андрусь Оксана Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Костюк Алеся Вікторівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Леснік Леся Валеріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Мокійчук Катерина Миколаївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Мокійчук Наталія Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Мосійчук Ірина Вікторівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Раковець Леся Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Савчук Юлія Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Сільчук Тамара Олександрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Теребейчик Оксана Григорівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Ткачук Іван Васильович, 1944 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Ханейчук Анатолій Микитович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович. |
Шумік Віталій Михайлович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Шумік Оксана Анатоліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
с.Оленине, вул.Торгова, 98А (сільський клуб, актова зала)
Дільнична виборча комісія № 070243 |
Голова комісії – Пащук Наталія Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Заступник голови комісії – Ліщук Наталія Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Секретар комісії – Приходько Світлана Адамівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Члени комісії: |
Карпук Віра Сергіївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Карпук Тетяна Анатоліївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Каширець Валентина Павлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Кондрацька Світлана Миколаївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Ліщук Іванна Степанівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Мельник Людмила Панасівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Мельник Наталія Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Мельник Тетяна Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Приходько Анатолій Миколайович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Приходько Людмила Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Сидорук Ірина Леонідівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Тарасюк Сергій Миколайович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Шпанчук Ольга Анатоліївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
с.Осівці, с.Залазько, с.Ольшани, вул.Центральна, 35 (сільський клуб, фойє)
Дільнична виборча комісія № 070244 |
Голова комісії – Гончарук Наталія Петрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Заступник голови комісії – Ющик Марія Степанівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Секретар комісії – Ханейчук Ліна Григорівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Члени комісії: |
Березнюк Тетяна Степанівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Власюк Галина Петрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Дем’яник Степан Андрійович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Іщик Інна Сергіївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Лесик Людмила Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Митчик Неля Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Митчик Олександр Іванович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Михалик Іван Касіянович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович. |
Моцюк Марія Єлисеївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Салінська Світлана Адамівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Сотник Лариса Степанівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Хлистік Валентина Степанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Шептур Тамара Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Шептур Тетяна Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
с.Піщане, вул.Центральна, 90(сільський клуб, актова зала)
Дільнична виборча комісія № 070245 |
Голова комісії – Шумік Микола Павлович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Заступник голови комісії – Бурко Сергій Ярославович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Секретар комісії – Федік Зоряна Панасівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Члени комісії: |
Войчук Ольга Філаретівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Заєць Наталія Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Ковч Валентина Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Кузьмич Жанна Степанівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Кузьмич Наталія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Кузьмич Олена Михайлівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Пікуль Лариса Павлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Пікуль Юлія Павлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Смаль Людмила Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Смаль Ольга Платонівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Усік Ганна Семенівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Федік Тетяна Федорівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Федік Юлія Степанівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
с.Пнівне, с.Городок, вул.Центральна(сільський клуб, актова зала)
Дільнична виборча комісія № 070246 |
Голова комісії – Зоріна Олена Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Заступник голови комісії – Зоріна Зоряна Петрівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Секретар комісії – Ярошик Анатолій Володимирович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Члени комісії: |
Багнюк Оксана Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Багнюк Тетяна Семенівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Бігун Руслана Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович. |
Гупалик Марія Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Гупалик Надія Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Жалай Марія Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Ковальчук Галина Андріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Лагода Наталія Петрівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Пилипчук Людмила Григорівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Приходько Надія Хомівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Процик Сергій Васильович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Пугач Тетяна Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Фарина Світлана Павлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Ярошик Інна Василівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
с.Волиця, вул.Травнева, 11 (школа, вестибюль)
Дільнична виборча комісія № 070247 |
Голова комісії – Ковальчук Світлана Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Заступник голови комісії – Пась Валентина Степанівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Секретар комісії – Федік Наталія Анатоліївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Члени комісії: |
Багнюк Надія Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Бігун Олександра Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Лисиця Тетяна Степанівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Мисковець Олена Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Пилипчук Олена Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Романюк Олена Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Шевчик Галина Іларіонівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Шеметюк Наталія Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Шеметюк Світлана Федорівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Шилік Тетяна Сельвестрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Шостак Тетяна Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Ющик Наталія Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Ющик Ніна Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
с.Винімок, с.Соснівка, вул.1- ше Травня, 29 (школа, спортзал)
Дільнична виборча комісія № 070248 |
Голова комісії – Багнюк Валентина Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Заступник голови комісії – Шевчик Микола Анатолійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Секретар комісії – Лебіч Людмила Семенівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Члени комісії: |
Величко Людмила Степанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Лебіч Володимир Васильович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Лебіч Олександр Миколайович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Пігулко Ірина Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Пігулко Раїса Валеріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Пугач Анастасія Іванівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Пугач Іван Іванович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Пугач Людмила Михайлівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Пугач Ніна Федорівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
П’явка Лідія Савівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Солов’янчик Валентина Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Шевчик Валентина Петрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Ющик Оксана Геннадіївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
с.Фаринки, вул.Миру, 20 (школа, вестибюль)
Дільнична виборча комісія № 070249 |
Голова комісії – Решетовська Валентина Петрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Заступник голови комісії – Бартошик Валентина Панасівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Секретар комісії – Величко Алла Володимирівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Члени комісії: |
Багнюк Галина Федорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Величко Тетяна Петрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Лебич Анатолій Дмитрович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Лебич Валентина Андріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Лебіч Людмила Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Наумчик Оксана Калениківна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Приходько Тетяна Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Семенюк Катерина Никифорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Снопик Лариса Йосипівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Тарарай Лідія Володимирівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Фарина Володимир Михайлович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Фарина Світлана Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Ющик Галина Романівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
с.Полиці, вул.Шкільна, 4А (сільський клуб, актова зала)
Дільнична виборча комісія № 070250 |
Голова комісії – Пелих Марія Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Заступник голови комісії – Мельник Федір Платонович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Секретар комісії – Клодчик Олена Йосипівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Члени комісії: |
Базильчук Віта Євгеніївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Базильчук Оксана Федорівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Балик Віра Зіновіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Бусько Тетяна Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Варчук Катерина Максимівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Войчук Олена Анатоліївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Зрум Наталія Степанівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Іщик Володимир Микитович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Кручик Оксана Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Оліферчук Ніна Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Пасічко Надія Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Помалін Сергій Іванович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Тороканець Надія Зіновіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
с.Іваномисль, вул.Селищна, 36А (сільський клуб, актова зала)
Дільнична виборча комісія № 070251 |
Голова комісії – Приймак Марія Віталіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Заступник голови комісії – Пасічко Катерина Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Секретар комісії – Шафарчук Валентина Степанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Члени комісії: |
Агоста Марія Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Гергель Галина Трохимівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Денисюк Наталія Степанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Зрум Наталія Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Качан Людмила Євгеніївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Качан Марія Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Качан Юлія Валентинівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Кошелюк Юлія Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Ляшенко Наталія Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Мельник Валентина Степанівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Павленко Катерина Вікторівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Шумік Михайло Миколайович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Шумік Світлана Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
с.Раків Ліс – ( голосують: вул.Вербична, вул.Ветеранів: 70–70Д, 76, 78, 80–80А, 84, 86–127; вул.Воля, вул.Гайова, вул.Горбаха, вул.Довга-Нива, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Кринична, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Мохова, вул.Набережна, вул.Низька, вул.Озерська, вул.Павла Совальського, вул.Польова, вул.Федори Денисюк, вул.8 Березня, пров.Зарічний, пров.Миру) – вул.Ветеранів, 109 (сільський клуб, актова зала)
Дільнична виборча комісія № 070252 |
Голова комісії – Конік Микола Пилипович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Заступник голови комісії – Питель Леся Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Секретар комісії – Тютях Людмила Адамівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Члени комісії: |
Андрусик Ігор Васильович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Баюк Ірина Петрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Гут Марина Анатоліївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Євчинська Наталія Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович. |
Карпік Олеся Михайлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Лавренюк Раїса Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Ліщук Галина Йосипівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Підгурська Ольга Ростиславівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Приймак Лідія Володимирівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович. |
Романюк Людмила Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Сікорська Юлія Володимирівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Сус Ольга Анатоліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Тимошик Надія Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Фещук Юлія Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Шумік Людмила Станіславівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
с.Підріччя, вул.Миру, 1 (школа, вестибюль)
Дільнична виборча комісія № 070253 |
Голова комісії – Сидорук Валентина Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Заступник голови комісії – Дунайчук Любов Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Секретар комісії – Сич Надія Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Члени комісії: |
Глива Марія Адамівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Грищук Марія Володимирівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Грищук Оксана Геннадіївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Гут Ольга Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Карпік Надія Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Карпік Оксана Леонідівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Карпік Тетяна Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Муц Марія Ростиславівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Пась Михайло Андрійович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Приймак Валентина Вікторівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Приймак Лідія Кузьмівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Савчук Катерина Петрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Цьомах Наталія Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
с.Сошичне, вул.Ковельська, 98 (сільський клуб, фойє)
Дільнична виборча комісія № 070254 |
Голова комісії – Шворак Людмила Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Заступник голови комісії – Фіц Степан Гнатович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Секретар комісії – Фесь Любов Олексіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Члени комісії: |
Бортнюк Світлана Степанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Дарчик Валентина Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Заводюк Наталія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Зайцева Валентина Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Каменчук Олена Олександрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Мельничук Оксана Федорівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович. |
Павляшик Світлана Олександрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Пашкевич Любов Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Романюк Володимир Микитович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Ханейчук Ніна Володимирівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович. |
Харчук Валентина Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Шворак Інна Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Шворак Надія Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Шворак Наталія Володимирівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Шептур Валентина Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
с.Запруддя, вул.Лесі Українки, 44, (школа, кл.2)
Дільнична виборча комісія № 070255 |
Голова комісії – Литвин Лариса Адамівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Заступник голови комісії – Абрамчук Наталія Григорівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Секретар комісії – Смидюк Юрій Костянтинович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Члени комісії: |
Ковалюк Зоя Віталіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Мельник Надія Анатоліївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Приймачук Ірина Федорівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Халанчук Іванна Олексіївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович. |
Харчук Галина Степанівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Хомич Василь Григорович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Шворак Богдан Іванович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Шворак Марія Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Шворак Марія Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Шворак Наталія Степанівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
с.Стобихівка, вул.Незалежності, 89А (сільський клуб, фойє)
Дільнична виборча комісія № 070256 |
Голова комісії – Шворак Любов Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Заступник голови комісії – Сухацька Марія Анатоліївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Секретар комісії – Нечипорук Іван Володимирович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Члени комісії: |
Балецька Леся Сергіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Гоцик Людмила Анатоліївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Лавренчук Аліна Валентинівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Мартинюк Валентина Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Мороз Людмила Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Сухацька Галина Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Сухацька Тетяна Сергіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Сухацький Іван Пилипович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Шворак Людмила Володимирівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Якимчук Володимир Лаврінович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Якимчук Володимир Миколайович, 1068 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Яренчук Федір Іванович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Ярощук Зоряна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
с.Радошинка, вул.Миру, 21А (сільський клуб, фойє)
Дільнична виборча комісія № 070257 |
Голова комісії – Шворак Надія Володимирівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Заступник голови комісії – Осадчук Надія Григорівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Секретар комісії – Шворак Катерина Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Члени комісії: |
Гурик Юрій Іванович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Карпушкіна Галина Володимирівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Несторик Микола Семенович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Нивчик Оксана Степанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Осадчук Сергій Петрович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Осадчук Тетяна Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Степанчук Вікторія Аркадіївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Хомич Олександр Григорович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Шворак Анатолій Васильович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Шворак Валентина Петрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Шворак Василь Степанович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Шворак Олена Петрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
с.Тоболи, вул.Миру, 10 (сільський будинок культури, фойє)
Дільнична виборча комісія № 070258 |
Голова комісії – Кратік Маріанна Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Заступник голови комісії – Бурдак Степан Іванович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Секретар комісії – Невар Ольга Костянтинівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Члени комісії: |
Клімчук Інна Сергіївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Куприянчик Людмила Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Купріянчик Тетяна Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Лавренчук Любов Адамівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Лосюк Юлія Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Мирончук Анатолій Миколайович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Невар Валентина Степанівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Приходько Тамара Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Приходько Тетяна Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Савчук Жанна Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Теплова Марина Степанівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Шпанчук Людмила Павлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Яцук Олена Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
с.Старі Червища, вул.Жовтнева, 39 (сільський клуб, фойє)
Дільнична виборча комісія № 070259 |
Голова комісії – Сацик Олександр Мусійович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Заступник голови комісії – Сацик Ольга Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Секретар комісії – Мазурик Марія Віталіївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Члени комісії: |
Войчук Юлія Анатоліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Давидюк Оксана Іванівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Данилюк Любов Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Данилюк Світлана Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Мазурик Ірина Миколаївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Мазурик Оксана Сергіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Матюк Валентина Вікторівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Парфенюк Світлана Платонівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Сацик Віталіна Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Солов’янчик Іванна Богданівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Солов’янчик Людмила Володимирівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
с.Хотешів, вул.Глинянка, 2 (сільський клуб, актова зала) |
Дільнична виборча комісія № 070260 |
Голова комісії – Козак Оксана Олександрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Заступник голови комісії – Савосюк Галина Денисівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Секретар комісії – Баліковська Марина Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Члени комісії: |
Дейнека Валентина Вікторівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Королік Андрій Адамович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Королік Наталія Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Куява Наталія Яківна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Куява Оксана Яківна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович. |
Литвин Людмила Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Маковецька Наталія Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Романюк Юлія Михайлівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Свистун Мирослава Петрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Солонінка Стефанія Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Степанюк Наталія Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Херло Оксана Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
с.Котуш, вул.Шкільна, 2 (сільський клуб, актова зала)
Дільнична виборча комісія № 070261 |
Голова комісії – Кошель Галина Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Заступник голови комісії – Парфесюк Ганна Андріївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Секретар комісії – Свиридюк Наталія Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Члени комісії: |
Баран Наталія Сергіївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Калюх Яна Геннадіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Коваль Єва Калениківна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Коваль Людмила Степанівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Куцик Галина Адамівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Куява Олена Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Семенюк Іванна Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Сидорук Тетяна Іванівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
с.Черче, вул.Шкільна, 4 (сільський клуб, фойє)
Дільнична виборча комісія № 070262 |
Голова комісії – Дзенік Анатолій Васильович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Заступник голови комісії – Ткачик Сергій Іванович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Секретар комісії – Чипенюк Зінаїда Василівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Члени комісії: |
Велимчаниця Василь Семенович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Вознюк Галина Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Дудік Руслана Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Купрій Віталій Миколайович. |
Козак Ганна Юріївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Корольчук Віктор Іванович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Корольчук Галина Степанівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Лесик Галина Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Максимець Інна Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Романюк Людмила Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Романюк Наталія Семенівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Савчук Наталія Григорівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Токарчук Лідія Степанівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Хлистік Володимир Іванович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Хомич Ніна Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
с.Острівок, вул.Вишнева, 23 (школа, кл.2А)
Дільнична виборча комісія № 070263 |
Голова комісії – Семенюк Тетяна Федорівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Заступник голови комісії – Березнюк Євгенія Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Секретар комісії – Гайбун Юлія Миколаївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Члени комісії: |
Березнюк Наталія Анатоліївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Березнюк Наталія Миколаївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Коваль Світлана Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Левицька Любов Трохимівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Левицька Людмила Петрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Лесик Петро Григорович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Лесік Василь Володимирович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Лесік Марія Олександрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Лесік Надія Григорівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Рудчик Лариса Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Свистун Наталія Олександрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Семенюк Людмила Вікторівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Шелест Любов Костянтинівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
с.Підбороччя, вул.Шкільна, 14 (школа, кл.2) |
Дільнична виборча комісія № 070264 |
Голова комісії – Ліпич Олександр Вікторович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Заступник голови комісії – Козак Яна Геннадіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Секретар комісії – Хомік Галина Григорівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Члени комісії: |
Дрейчан Ганна Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Романюк Ніна Адамівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Солоненчик Людмила Адамівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Солоненчик Ольга Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Токарчук Валентина Григорівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Токарчук Надія Михайлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович. |
Хлистік Володимир Васильович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович. |
Хлистік Наталія Анатоліївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Хлистік Наталія Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
с.Раків Ліс – (голосують: вул.Бригадна, вул.Вереснева, вул.Ветеранів: 1–69, 71–75, 77, 79, 81–83, 85; вул.Відродження, вул.Гагаріна, вул.Груднева, вул.Грушеського, вул.Залісся, вул.Зимник, вул.Леоніда Каденюка, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Поліська, вул.Приміська, вул.Світла, вул.Солов’їна, вул.Східна, вул.Тиха, вул.Травнева, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Гагаріна, пров.Залісся, пров.Квітневий, пров.Молодіжний, пров.Тихий) – вул.Шкільна, 4 (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Раків Ліс, спортивний зал)
Дільнична виборча комісія № 071129 |
Голова комісії – Карпік Оксана Валеріївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович. |
Заступник голови комісії – Гальом Людмила Павлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Ігор Анатолійович. |
Секретар комісії – Гальом Наталія Володимирівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович. |
Члени комісії: |
Гальом Оксана Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович. |
Кабак Наталія Вікторівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович. |
Какалюк Надія Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович. |
Карпік Анатолій Віталійович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович. |
Козік Юлія Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна. |
Кузьмич Олександр Павлович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Петров Володимир Володимирович. |
Сус Катерина Григорівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович. |
Тимошик Йосип Федорович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович. |
Ткач Світлана Володимирівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович. |
Федорук Руслана Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович. |
Шумік Людмила Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович. |
Читайте також: Визначили склад дільничних виборчних комісій у місті
Коментарі