Відомі попередні результати голосування у Камінь-Каширському районі

01 Квітня 2019, 18:37
За попереднім підрахунком голосів на Камінь-Каширщині лідирує Юлія Тимошенко 5840
За попереднім підрахунком голосів на Камінь-Каширщині лідирує Юлія Тимошенко

ЦВК опрацювала ще не всі протоколи виборчих дільниць Камінь-Каширщини. Тож, хто є фаворитом краян, достеменно сказати ще не можна.

Але за попереднім підрахунком голосів у районі лідирує Юлія Тимошенко. Їй віддали свої голоси 22,68% виборців (6520).

На другому місці Петро Порошенко. Він набрав 5134 голосів. А це – 17,86%.

Володимир Зеленський – третій. За нього проголосувало 4854 жителі району, тобто 16,89%.

Далі симпатії виборців розподілилися наступним чином:

Ляшко – 15,95%

Бойко – 5,39%

Гриценко – 4,76%

Смешко – 4,07%

Шевченко – 2,89%

 

 

Коментарі
01 Квітня 2019, 22:14
За Шевченка отпад.
01 Квітня 2019, 23:26
Ше є порохоботів на районі тупорилих.
01 Квітня 2019, 23:42
Це дійсно з днр що так обзиваєш людей то давно пора туди і сиди і рота закрий
01 Квітня 2019, 23:55
Вже розуму не має , хто голосував за пороха. А може він вас в іспанію 3абере на свою вілу , у кілька мільонів євро?
02 Квітня 2019, 01:15
Тільки свині можуть голосувати за ХРЯКА!!!
02 Квітня 2019, 01:19
Усього пучком
02 Квітня 2019, 01:26
Що свині голосують за хряка це зрозуміло на те вони і свині . А от як назвати тих що голосують за клоуна ???
02 Квітня 2019, 01:30
Більш ніж впевнений що за зе голосували ті що в 2010 році за овоща
02 Квітня 2019, 01:47
Якраз навпаки,хто за янучару в 10му,той тепер за хряка,вони всі в чоколаді останні десять років
02 Квітня 2019, 13:19
Я можу зрозуміти тих хто голосував за Зеленського. Це ті люди які розчарувались в політичній еліті і хочуть бачити нові обличчя. Я можу зрозуміти виборців які проголосували за Порошенка. Бути президентом в час війни фізичної, інформаційної, економічної це як мінімум не просто. Але як можна вестись на Юліні обіцянки. Я вражений.
02 Квітня 2019, 16:41
Сергій жиє десь у Чикаго? Биття визначає свідомість-штамп з совкового діамату все пояснює, чи не так?
03 Квітня 2019, 23:32
Село неначе погоріло,<br/>Неначе люди подуріли... <br/>Сумно...дуже сумно...
03 Квітня 2019, 23:32
Село неначе погоріло,<br/>Неначе люди подуріли... <br/>Сумно...дуже сумно...
04 Квітня 2019, 01:07
Тебе звідки випустили, валянок ?
06 Квітня 2019, 11:38
Якби за пороха не платили по1000 і того результату не булоб