У Камені-Каширському обговорюватимуть створення ОТГ з центром у місті

12 Квітня 2019, 08:10
У Камені-Каширському обговорюватимуть створення ОТГ з центром у місті 3430
У Камені-Каширському обговорюватимуть створення ОТГ з центром у місті

У Камені-Каширському відбудеться круглий стіл з питань децентралізації та створення об’єднаної територіальної громади з центром у місті.

Захід планують провести 15 квітня о 12 годині у Малому залі Камінь-Каширської районної ради.

Участь у ньому візьме експерт з розвитку місцевого самоврядування, радник із питань децентралізації Волинського центру розвитку самоврядування Оксана Урбан.

Читайте також:Обговорили подальші кроки децентралізації Камінь-Каширщини

Коментарі
12 Квітня 2019, 11:28
Значить скоро вибори і укроп роздаватиме гроші. Дякую Світлані наперед.
12 Квітня 2019, 13:38
"скоро вибори і укроп роздаватиме гроші": НЕ варто записуватися в адвокати, без Вас розберемося.
12 Квітня 2019, 21:44
Після 21 квітня Укропу не буде , а буде "Слуга народу"
12 Квітня 2019, 22:58
Після 21 квітня клоун буде переховуватися у коломойші
12 Квітня 2019, 23:06
Після виборів Пєтя буде там,де Вітя!
13 Квітня 2019, 00:52
Думаю, сил у вас для цього забракне !
13 Квітня 2019, 01:31
Україні потрібен нормальний президент не наркоман
13 Квітня 2019, 01:57
Клоун гірше наркомана !
13 Квітня 2019, 02:18
порохоботи,риг...анальна ви сволота,лозунги із Зе типу,"хто небудь аби не юлька не пройдуть".петька всім остогид
13 Квітня 2019, 10:16
А Пєтя тіпа не наркот?І не крав він нічого?І збагатів за зарплату президента?Скиньте рожеві окуляри,якщо хочете щось поміняти в цій країні.Не можна допускати в Україні повторного Кучми чи Януковича!
13 Квітня 2019, 10:17
Якось пусто і образливо на душі... Не за кандидатів, за НАС...
13 Квітня 2019, 12:37
Ви в дзеркало дивитеся? Розумієте суцільний феномен невизнання алкоголезалежним своєї залежності і не більше цього.
13 Квітня 2019, 20:46
Після того, як оберемо клоуна, в цій країні ніколи нічого не буде. Можливо, як і самої країни. Прийде коломойша, і покаже, як дійсно можна красти. Так, що тимошенко буде відпочивати. На рахунок Кучми - так Кучма кращий Президент України, якщо не згідні, назвіть кращого.
14 Квітня 2019, 00:02
Якщо хтось собі уявляє Зе, як він присягає на Пересопницькому Євангелії берегти Україну і її традиції, мову, культуру, гідність та історію, то він неодмінно є жертвою сучасних інформаційних технологій, котрі розлого описані сучасними авторами в Британії та відомим професором Єльського університету (США), публіцистом Тімоті Снайдером. Зе, як технологія - це відвертий, цинічний та зухвалий реванш регіоналів та Путіна в Україні. Телевізор проник у мізки і саме тому віртуальний &quot;Голобородько&quot; живе у наших головах, а реальний актор, шоумен ховається від людей, від його імені говорять речники, а ми хаваємо.... <br/>Порох потрібен для перемог, а вазелін для тих, хто перед грізнішими стає на коліна! Гірше не буде, казали на Донбасі! Буде - сказала реальність!<br/> Ми варті того, аби доля нас вчила тяжко і довго!
14 Квітня 2019, 00:36
Збирай речі. Петро уже на валізах.
14 Квітня 2019, 01:14
&quot;Круглий стіл&quot;! Та сядьте вже , нарешті, за кантовий стіл, але щось робіть! Від вашого того совкового &quot;круглий стіл&quot; вже нудить! Та де вам від нього відірватись! Зе не дасть!
14 Квітня 2019, 01:28
Шляхта. Як я з вами згідна! Невже і тут є адекватні люди, які можуть мислити, тому, що справді освічені!? Слухаю те своє оточення і не можу зрозуміти чи люди срравді такі тупі, чи прикидаюиься? Не навчив їх приклад ні з Януковичем, ні з Кучмою, ні з чим! Це ж очевидні речі куди потягне блазень! Даунбас їх не навчив! Може й справді це не нація, а якась суміш? Плює само на себе, принижує себе, радіє з того, що над ним глумились блазні 20 років, називаючи недонацією і хохлами! Воно з того реготало, а тепер радіє, що це слиняве проросійське лайно буде ним керувати!!! Де ще є такий народ, який так низько врав?
14 Квітня 2019, 01:30
Шляхта. Як я з вами згідна! Невже і тут є адекватні люди, які можуть мислити, тому, що справді освічені!? Слухаю те своє оточення і не можу зрозуміти чи люди срравді такі тупі, чи прикидаюиься? Не навчив їх приклад ні з Януковичем, ні з Кучмою, ні з чим! Це ж очевидні речі куди потягне блазень! Даунбас їх не навчив! Може й справді це не нація, а якась суміш? Плює само на себе, принижує себе, радіє з того, що над ним глумились блазні 20 років, називаючи недонацією і хохлами! Воно з того реготало, а тепер радіє, що це слиняве проросійське лайно буде ним керувати!!! Де ще є такий народ, який так низько впав?
14 Квітня 2019, 11:35
Укроп вже формує комісії для кандидата Коломойського. Сама брудна партія, пригадайте, як роздавали гроші при пропихуванні Констанкевич. Витратили на округ біля 25 мільйонів гривень (це тільки на підкуп виборців) і таки просунули свого депутата. Масштаби підкупу вражали, а наші доблесні органи, як води в рот набрали - висновок такий: грошей хватило і для них. Чому б ще й зараз не встановити осіб, що підкупали виборців і розкрутити справу? Але всі куплені -органи отримали свою пайку від хазяїв і команду &quot;сідєть&quot;.
14 Квітня 2019, 13:01
Представники етнічної меншості в Україні добре знають національну яловість, інертність, байдужість та й обмеженість певної частини поліщуків, саме тут вони за дрібні гроші вирішують свої злободенні політичні питання. І дехто з наших земляків, що раніше рвав куфайку за укропівців, не виключено, що у такий спосіб й підлатав свій сімейний бюджет на копійчину-другу, тепер розказує про інші новації на політичному одрі...
14 Квітня 2019, 23:34
справа не в іноваціях,люди міняються,час проходить і всі хочуть жити в достатку,і більшості плювати на те за кого,лишень би в кишені шелестіло.це по перше, а по друге ви знаєте Зеленського з екрана телевізора і судите його, а хто його знає як людину,як патріота?Отож-бо!Про вас можна судити так само,може ви наркомани якщо пишите такі несенітниці!
15 Квітня 2019, 02:37
Якби то були &quot;нісенітниці&quot;,то не було б страшно! А це промосковське лайно судимо за його справами! Треба бути або розумово відсталим, або просто тупоголовим, щоб не бачити і не розуміти того, що тупий блазень, до того ще й залежний від когось не може бути Президентом! Кожному до вподоби йому подібні! Що поробиш, якщо за 30 років московські попи та 95 квартали недолугі наплодили в Україні бидла, нездатного поважати себе, як людину і пишатись своєю країною!
15 Квітня 2019, 18:48
Всі мізки виїхали за кордон. Залишилися одні клоуни...
16 Квітня 2019, 01:35
Зеленський наш президент.геть порох з країни.
16 Квітня 2019, 10:13
Члени виборчих комісій такого народного &quot;прєзідєнта&quot; Олєга Ляшка , що працювали в першому турі , скаржаться, що їм від кандідата не було винагороди ))<br/>Так їм і нада ,ЛОХАМ! )))
16 Квітня 2019, 16:24
Зеленського в президенти. Пороха до Віті.
16 Квітня 2019, 21:54
Поставимо галочку і коломойші з клоуном закриємо лавочку!!!!