Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Волинським незрячим вручили грамоти шрифтом Брайля
Волинським незрячим вручили грамоти шрифтом Брайля

Камінь-каширським незрячим вручили грамоти шрифтом Брайля

09:00 12.04.2019
1375

Голова Волинської ОДА вручив камінь-каширцям Почесні грамоти, надруковані шрифтом Брайля, аби незрячі змогли самостійно прочитати адресовані їм щирі слова.

Урочистості відбулися у рамках святкування 25-річчя від дня створення та 60-річчя Ліги сліпих на Волині Волинською обласною організацією Українського товариства сліпих на чолі з Юрієм Симончуком, – повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

На захід з нагоди пам`ятних дат незрячі запросили представників влади та духовенства, друзів, партнерів, ветеранів організації, колег з інших областей тощо. Був серед них й очільник найвищої виконавчої гілки влади на Волині Олександр Савченко.

Голова обласної державної адміністрації зауважив, що історія обласного УТОСу – вражає. Люди з вадами зору досягають успіхів, які не під силу усім здоровим. Тож високопосадовець вважає, що про ці досягнення треба говорити, а незрячих – соціалізовувати.

«Це дуже правильно, що ви разом. Кожен ділиться своїм досвідом, успіхами, досягненнями. А влада, своєю чергою, повинна звертати увагу на вас. Бо на спонсорські кошти не завжди доводиться розраховувати. Я вважаю, що ми повинні внести зміни до програми та збільшити фінансування осередків УТОСу в області. Сподіваюся, депутати обласної ради мене підтримають. Бо ви дійсно активна, діюча та масштабна організація», – промовив Олександр Ілліч.

Нагадав він і про вже зроблені державою вагомі кроки назустріч людям з інвалідністю. Це, насамперед, будівництво 19 інклюзивно-ресурсних центрів лише у Волинській області. У них займаються й дітки з вадами зору.

Читайте також: Як працює «Інклюзивно-ресурсний центр» Каменя-Каширського

Під час урочистостей Олександр Ілліч вручив також низку Почесних грамот. Для усіх нагороджених великим сюрпризом стало те, що їх надрукували шрифтом Брайля, аби незрячі змогли самостійно прочитати ті найкращі слова, які їм адресовані. Варто зауважити, що така ініціатива чи не єдина в Україні.

Тож за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у вирішення проблем людей з обмеженими фізичними можливостями та з нагоди 60-річчя Ліги сліпих на Волині та 25-річчя обласної організації Українського товариства сліпих Олександр Савченко вручив Почесні грамоти обласної державної адміністрації:

  • Юхиму Бортняку - голові ревізійної комісії обласної організації Українського товариства сліпих;
  • Лідії Дороніній – старшій групоргині Луцької міської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих;
  • Галині Забелінській - членкині правління обласної організації Українського товариства сліпих;
  • Леонідові Іщику - члену правління Камінь-Каширської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих;
  • Софії Шепшелей - голові правління Камінь-Каширської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
16 січня
Сьогодні
Вчора
14.01.2021
13.01.2021
12.01.2021