Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ірина Констанкевич вимагає від Гройсмана вирішити проблеми волинських атовців

14:35 15.04.2019
719

Учасники АТО можуть першочергово отримувати надiли незалежно від площі земельних ділянок, право оренди на які було продано.

Однак, насправді, ситуація далека від ідеалу. Волинським атовцям масово відмовляють в отриманні земельних ділянок, а якщо боєць набридає районному управлінню земельних ресурсів чи обласному Держгеокадастру частими відвідинами, то ділянку таки виділяють. Щоправда у сотнях кілометрів від цивілізації - занедбану та без комунікації.

Під час робочих візитів народного депутата Ірини Констанкевич районами та селами волинського Полісся до нардепа постійно звертаються учасники антитерористичної операції та члени сімей загиблих бійців, щодо виділення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення селянського господарства, садівництва, індивідуального дачного будівництва. Неабиякою проблемою стала і електрифікація житлових масивів, адже обленерго вимагає від них непідйомні суми.

Шукали підтримки учасники АТО і в народного депутата Ірини Констанкевич. Проблеми атовців, ніколи не залишаються без уваги нардепа, тож відповідний запит Ірина Констанкевич озвучила до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

«Під час засідання Круглого столу з питань підтримки демобілізованих учасників АТО і членів їх сімей, а також родин загиблих Ківерцівського району Волинської області, яке відбулося 26 березня 2019 року, до мене, як до народного депутата звернулися демобілізовані бійці та їх родини з проханням вирішити проблеми електрифікації житлових масивів, де вони є забудовниками. Учасники АТО вказують на свою неспроможність оплатити високу вартість підключення будинків до електричних мереж», - йдеться у депутатському запиті.

Аналогічні звернення надходять до нардепа від учасників АТО Камінь-Каширського, Любешівського та Маневицького районів. Водночас в Україні надається суттєва державна підтримка громадян доступним житлом, однак це стосується лише тих громадян, які вирішили придбати житло у новозбудованих багатоквартирних будинках, що є актуальним для жителів міст та приміських територій. Проте аналогічна державна підтримка для жителів сільської місцевості на теперішній час відсутня.

Ірина Констанкевич вимагає від глави уряду розробити дієвий механізм зниження вартості робіт з електрифікації нових житлових масивів, де забудовниками є громадяни з числа демобілізованих учасників АТО і членів їх сімей, а також родин загиблих воїнів.

Загрузка...
Коментарі

Читач

09:47 16.04.2019

В заголовку «вимагає», а з тексту повідомлення виходить, що просить. Приватно жодний нардеп немає юридичних підстав щось вимагати від Прем’єра чи Уряду, окрім хіба що Ляшка. Вимагати може лише суд. Вимагати має право керівник від підлеглого. Прем’єр, де-юре, не є підлеглим народному депутату, натомість є підзвітним Верховній Раді. А загалом тема опіки ветеранів АТО належіть місцевим радам. Це питання требі у вигляд закону вирішити на законодавчому рівні, а тому має бути обґрунтоване звернення відповідного комітету ВРУ до Уряду про розробку законопроекту щодо гарантій та механізмів забезпечення та опіки ветеранів АТО, інших категорій осіб, які цього потребують.

Факт

14:51 16.04.2019

Хіба в нашій краіні діе законодавство чи судочинство?Законодавство в нас діе тоді,коли певні категоріі чи то депутати,чи то чиновники а бо ті хто мае товсті кошильки хочуть захистити своі корисливі цілі або скинути з себе відповідальність.Судочинство в нас також "гуманне". Коли в Украіні прийняли закон " про незаконне збагачення",то верховеннство права замість того щоб притягнути до відповідальності людей які незаконно збагатилися( а в нас іх чи мало,це мабудь кожний з тих хто мав відношення до знищення будь якого підприемства на територіі краіни, на якому працювали люди,тобто були створзені робочі місця,на яких виготовлялася чи вирощувалась,різна продукція,завдяки яким розвивалася економіка краіни),шукають шляхи щоб виправдовувати цих людей,мотивуючи тим що це порушення прав людини (хоча в Европі так не вважають),і не зважають на те, що було порушено права кожного простого громадянина який був і обкрадений і ошуканий ,тому що втратив можливість працювати і жити в достатку та користуватися майном,землею та іншими благами які належали украінському народу.Не потрібно депудатам ВР просити, вимагати чи требувати.Потрібно підготовити законодавчо такий закон,який й би чітко постановив -не зміг доказати звідки в тебе ті чи інші статки,поверни в державу добровільно без буть яких ускладнень,як що ні то через суд (такий як треба)- конфіскувати .А конфісковане майно передати АТОВЦЯМ , сімям загиблих воінів.Ось вам вирішення проблеми з житлом.Це питання можна розвивати і далі-це питання будинків для дітей(сімейного типу),це будинки для людей похилого віку, це будинки для людей бездомних(більшіть яких була ошукана,завдяки законам і судочинству) а для цього потрібна нова чесна і справедлива влада-як президент так і мудрі депутати.,тому що на сьогоднішній день - " ситий голодного незрозуміе".

Хатуль Мадан

18:47 16.04.2019

хай коломойського розкуркулить

18 жовтня
Вчора
16.10.2019
15.10.2019
14.10.2019
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин