Начальник Камінь-Каширського відділу поліції потрапив у список найбагатших поліцейських Волині

30 Квітня 2019, 18:15
Начальник Камінь-Каширського відділу поліції потрапив у список найбагатших поліцейських Волині 9186
Начальник Камінь-Каширського відділу поліції потрапив у список найбагатших поліцейських Волині

Валентин Чих, начальник Камінь-Каширського відділу поліції, зайняв призове місце у номінації «Автолюбитель».

Як живуть і що декларують начальники відділів поліції у Волинській області, дізналися журналісти Волинь24. У «хіт-параді» поліцейських декларацій були номінації: «Землевласник», «Квартирний магнат», «Будівельники»,«Найцінніший співробітник», «Автолюбитель»,«Фінансовий геній»,«Життя у кредит», «Дружина на мільйон» та «Скромники».

У «хіт-параді» поліцейських декларацій у номінації «Автолюбитель» беззаперечно перемагає начальник Камінь-Каширського відділу поліції Валентин Чих. Він задекларував власний причіп КНОТТ 21 2013 року випуску, а також автомобіль «Рено» 2014 року випуску – у спільній сумісній власності.

Так би мовити, «призові» місця у цій номінації визначити непросто, адже практично в усіх поліцейських автівки досить престижні: «Шкода Октавіа», «Фольксваген Туран», «Шевроле Лачеті» тощо. І всі не старіші 2006 року випуску. Хіба що головний поліцейський обласного центру Олег Кічук їздить на машині більш давній – його «Мерседесу» вже аж 20 років.


 

Коментарі
30 Квітня 2019, 23:52
Після детального опису майна та спостереження за ним де він карається цілі дні то йому прийдеться також давати пресконференції за кордоном!
01 Травня 2019, 01:28
І ле ж він катається? Що ти там такого на бачив
01 Травня 2019, 01:59
Читає! Думає що люди його сливу не бачать! Це тобі твої мусора нічого не гавкнуть, а як прийде зеленський та почнуть побажання писати то свою декларацію бистро перепише
01 Травня 2019, 04:09
Я НЕ МЄНТОВСЬКОЙ. Чесно... (на мою думку) Нічого страшного в тій декларації небачу, суть тої всієї показухи не втому, ми починаємо возмущатися в схованих коментарях я дотримуюсь тієї думки що кожен народ заслуговує на ту владу яку має. Не бутьте сцикунами, прийдіть до райвідділку, і там покажіть своє незадоволення. А то такі "розумникі" як Камінь тількі і вміють сцикливо коментувати, йому якщо написати, що завтра буде дощ, він іто буде незадоволений. Організовуйдесь в якіхось Робін Гудів, і робіть добро показуйте на ділі результат.
01 Травня 2019, 11:01
Мені так дивно безглузді коментарі читати, не освічених людей! Купив працівник машину,то це що кримінал?Чи якась особлива подія?Авто це засіб пересування! Мені було б цікаво поспостерігати за одним із диваних писак як би вони у вечірній час на службу по тривозі чи так по справах добиралися!
01 Травня 2019, 11:42
Людині майже 50. Дещо надбала за життя. Чи він повинен жити в бараках! Та яка там та машина??? Атви, коментатори, де живете??? А А Каменю е давно треба пробувати зайняти керівну посаду, він все вміє, всім дає оцінку, коротше на вибори треба йти на голову отг,
01 Травня 2019, 12:39
Тобто колишній клоун на посаді президента - це нормально ?
02 Травня 2019, 03:02
Що за істерика? Чих оприлюднив частину того, що має, то вже молодець, бо міг би й приховати. Поліцейські зарплату мають більшу, чим лікарі та вчителі, тому якась частина куплена за зарплату. Інша частина можлива як протилежність совкової кари юдеїв: "Щоб ти жив на одну зарплату".
02 Травня 2019, 20:55
Нічого надзвичайного в цій декларації не бачу, коли чесно.
03 Травня 2019, 10:18
А в Ковелі будиночок з каліброваного бруса не вказаний ,спільними зусилями лісовики постарались!!!
03 Травня 2019, 22:55
Він не має відношення ні до піску, ні до заставок, ні до лісу, ні до знаків вдячності! Унікум серед мусонів, стільки часу при владі, а своєї будки ще досі не нажив! Це як пише автор ще один із заможніших поліцейських! Стільки щастя і відразу в одному поліцейському! Треба перевіряти
04 Травня 2019, 02:15
Шановний ЗЕ на рахунок піску -то криша була і є від нашого ...
06 Грудня 2019, 18:44
то п...р !!!! збиває бабло з підприємців за так зване "кришування", ні стида, ні сорому. тримається на посаді, бо бабло на київ вчасно відправляє.
06 Грудня 2019, 18:45
то п...р !!!! збиває бабло з підприємців за так зване "кришування", ні стида, ні сорому. тримається на посаді, бо бабло на київ вчасно відправляє.