Elapsed full time: 0.1636
Memory Usage: 5.35MB
Elapsed time:
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Школяр із Каменя-Каширського здобув призове місце в обласному конкурсі
Школяр із Каменя-Каширського здобув призове місце в обласному конкурсі

Школяр із Каменя-Каширського здобув призове місце в обласному конкурсі

08:15 05.05.2019
1620

Шестикласник Камінь-Каширської школи зайняв одне із призових місць в обласному конкурсі малюнків «Охорона праці у лісовій галузі очима дітей».

Конкурс проводиться вже втретє поспіль. На нього потрапили роботи переможців першого етапу, який проводили лісогосподарські підприємства, – повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Загалом журі, яке очолює заступник начальника Волинськогго ОУЛМГ Олександр Рибчинський, потрапило 57 малюнків. Дитячі роботи виконані олівцями, фарбами, кольоровим пластиліном. Найменші «безпековики» Волині навчаються у 1 класі, найстарші учасники конкурсу ходять до 10 класу. Найбільш поширеною тематикою малюнків виявилася робота за професією вальників лісу та їх помічників.

Частина малюнків присвячені охороні праці у цехах, на маніпуляторах, лісовозній техніці, на висотних козлових кранах. Вочевидь, що консультували юних художників працівники лісової галузі, осмислити складні безпекові питання дітям допомагали батьки, керівники учнівських лісництв та студій образотворчого мистецтва.Отож, переможцем обласного конкурсу на кращий дитячий малюнок на тему «Охорона праці та безпека виконання робіт в лісовій галузі» став малюнок-плакат Ірини Нефодюк вихованки Здомишельського учнівського лісництва і Ратнівського районного центру дітей та юнацтва.

Друге місце розділили десятикласники Старовижівського та Луцького районів, третє місце журі присудило восьмикласнику Любешівського району, третьокласнику Маневицького району Олександру Борисюку та шестикласнику Камінь-Каширської ЗОШ №2-гімназії І-ІІІ ступенів, вихованцю зразкової студії «Кольоровий водограй» районного будинку дитячої та юнацької творчості Дмитру Лунгову.

Заохочувальними призами відзначили двох діток із Камінь-Каширщини: третьокласника Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» №1 імені Євгена Шабліовського Камінь-Каширської районної ради Волинської області, вихованець зразкової студії «Кольоровий водограй» районного будинку дитячої та юнацької творчості Владислава Бірука та учня ЗОШ І-ІІІ ст. с. Полиці Камінь-Каширського районної ради Назарія Прокопчука.

«Відібрати найкращі з робіт виявилося нелегко. Та все ж нам це вдалося. Одностайно визначили найкращий малюнок. Ним виявилася робота вихованки Здомишельського учнівського лісництва, що діє на базі Ратнівського районного центру дітей та юнацтва і яким опікується ДП «Ратнівське ЛМГ», Ірини Нефодюк. Юна художниця підготувала ґрунтовний безпековий плакат, де відобразила найголовніші аспекти охорони праці на підприємствах лісової галузі. Його хоч зараз можна рекомендувати до друку і розповсюдження по підприємствах як наочний матеріал», – каже головний лісовий безпековик і натхненник цього творчого конкурсу Олександр Боровицький.

Як завжди при підбитті підсумків дорослі висловили думку, що наші діти всі без винятку талановиті і заслуговують на заохочення.
Коментарі
25 червня
Сьогодні
Вчора
23.06.2019
22.06.2019
21.06.2019
20.06.2019
19.06.2019
18.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин