Де на Камінь-Каширщині відремонтують дороги

08 Травня 2019, 12:00
5369

Місцевим бюджетам Волині виділили субвенцію з державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Про це йдеться в розпорядженні голови Волинської ОДА від 6 травня 2019 року.

Так, на капітальний ремонт доріг місцевого значення Камінь-Каширський район отримає 4,8 мільйона гривень. 309,7 тисяч гривень – на вулицю Майданна села Житнівка, 4,5 мільйона – на вулицю Шевченка села Осівці.

Серед об'єктів поточного середнього ремонту автомобільних доріг у Камінь-Каширському районі – відрізок дороги О 030428 Камінь-Каширський – Полиці – Оленине – Рудка Червинська -/Р-14/ км 0+000 – км 7+000. Бюджет становить 16,3 мільйона гривень.

Ремонт вулиць та доріг комунальної власності: 

  • вул. Острів у с.Гута-Боровенська, субвенція у розмірі 106,5 тисяч гривень,
  • вул. Вижар с.Гута-Боровенська, субвенція у розмірі 100 тисяч гривень,
  • вул. Гагаріна м.Камінь-Каширський, субвенція більше 3 мільйонів гривень.

Читайте також: На Камінь-Каширщині понад два десятки мешканців притягнено до відповідальності за ухилення від призову

 

 

 

Коментарі
08 Травня 2019, 18:23
А дорога на Седлище хіба вже ідеальна???
08 Травня 2019, 19:33
До Ворокомле попробуйте доїхати.
08 Травня 2019, 20:08
Ви зробіть дорогу К-Каширськ Любешів ч/з В Глушу а конкретніге село Видерта та в сторону М Глуші там ями можна рибу пускати
08 Травня 2019, 20:44
з камeня до гути боровeнськоі,побачим що ви зробитe за 11 мільйонів.Можу вгадати,тe що і завжди...НІХУЯ
08 Травня 2019, 22:34
Ще такої паршивої дороги як до Седлищ не бачив, називається з'їздив на Паску додому. Стидно і дуже за нашу владу, це ж і автобус до Києва і в загалі.Люди не мовчіть перекривайте. дорогу ,нехай Влада повернеться лицем до простого народу бо в дорозі лице району
08 Травня 2019, 23:57
Нам потрібно вигнати всяких-Бондарів колишніх так званих комуністів тоді щось робити будуть!!!
09 Травня 2019, 01:13
Як якась в кого біда, то всі ідуть, до Буська треба робота, до Буська. Треба гроші, до Буська, треба допомога на Ато, до Буська, на лікування треба допомогу, до Буська. А як біда в людини то ви в ладоши хлопаете. Безсовісні!!! І Як би з вас хто, чи діти ваші попали в таке дтп, то ви б тоже як могли б, так і відмазували!!!
09 Травня 2019, 14:13
Дорога в Піщаному то взагалі
10 Травня 2019, 11:47
А Бондар ,яким місцем причетний до дороги на Седлище? В місті дороги поремонтували до свят, щебеневі дороги постійно нові будуються, тротуари також.