Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Як на Камінь-Каширщині реалізовують правопросвітницький проект
Як на Камінь-Каширщині реалізовують правопросвітницький проект

Як на Камінь-Каширщині реалізовують правопросвітницький проект

16:40 17.05.2019
876

В Камінь-Каширському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області відбувся круглий стіл.

16 травня участь у ньому безпосередньо взяли працівники Головного територіального управління юстиції у Волинській області: Жанною Андрійчук, Юлією Харчик та Ольгою Панасюк.

Під час зустрічі обговорили план заходів з реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Я МАЮ ПРАВО. Присутні вирішували також питання, аби залучити партнерів до реалізації цього проекту на території Камінь-Каширського району Волинської області.

Зокрема, сьогодні, 17 травня, у Камінь-Каширському РВ ДРАЦС побралися три пари наречених. Начальник відділу Ірина Чоп провела урочисту реєстрацію шлюбу та привітала молодят з таким важливим днем у їхньому житті. А також вона розповіла про проект Мін’юсту України «Я МАЮ ПРАВО», його позитивні сторони та зазначила, як правильно в повсякденному житті застосовувати свої права. Це власне і є прикладом реалізації проекту на території району.

Довідково:

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Коментарі
19 червня
Вчора
17.06.2019
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
10.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин