За результатами конкурсу визначено, хто обійме вакантну посаду начальника управління РДА

22 Жовтня 2016, 11:00
2296 Джерело: slavgorod.com.ua

Згідно із розпорядженням голови райдержадміністрації від 8 вересня 2016 року № 261 був оголошений конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – начальника управління агропромислового розвитку, інвестицій, економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.

На цю посаду подали документи три кандидати, – повідомляє сайт Камінь-Каширської РДА

Відповідно до вимог нового Закону «Про державну службу» конкурс проходив у три етапи.

Перший – тестування в онлайн-режимі на знання законодавства, Конституції України та питань з фахової роботи. Загалом – 40 тестів, затверджених Національним агентством України з питань державної служби.

Другий етап – вирішення ситуаційних завдань. При оцінюванні враховувалося застосування кандидатами нестандартних підходів до розгляду поставлених перед ними запитань, вміння неординарно мислити, обґрунтовувати власну позицію, тобто ті критерії, які були прописані в оголошенні про конкурс.

На третьому етапі конкурсна комісія провела індивідуальні співбесіди.

Після проходження усіх етапів конкурсу було визначено переможця. За підсумковим рейтингом начальником управління агропромислового розвитку, інвестицій, економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації став Олександр Нікітчук.

Попередньо Олександр Лук’янович займав посади начальника відділу економіки та розвитку інфраструктури управління агропромислового розвитку, інвестицій, економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, начальника відділу економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму апарату райдержадміністрації.

 

 

Коментарі
22 Жовтня 2016, 15:38
І шо? Невже з такою біографією і в такому оточенні він щось зробить корисного для, тіпа, народу?
22 Жовтня 2016, 16:34
Що це за хлоп О.Л. Нікітчук?
22 Жовтня 2016, 19:43
А отаке саме<br/><br/>http://apostrophe.ua/news/politics/government/2016-10-22/bezgramotnyiy-ukrainskiy-gubernator-vyizval-gnev-v-seti/74903
22 Жовтня 2016, 22:18
Співпрацював з регіоналами, а тепер ось іпройшов &quot;люстрацію&quot; ... М-да...
22 Жовтня 2016, 22:30
було б довідатись про склад комісії, що повернула до життя цю дівчинку для всіх
23 Жовтня 2016, 01:39
Так звідки він? Де пройшли його дитячі, юнацькі і молоді роки? Хто були його батьки? Яким способом був інкорпорований у владні структури Каменя? Для чого мені неграмотні дядьки, рекламовані &quot;Апострофом&quot;?
23 Жовтня 2016, 02:24
1 - ше: Олександр дуже розумна, порядна і кваліфікована людина! 2 - ге: Не впевнена, Хован, що ви знайомі з порядком проходження &quot;люстрації&quot;. 3 - тє: Йо, а, що не те з його біографією...? 4 - те: Жодному з Вас не заборонялось особисто взяти участь в конкурсі і претендувати на зайняття вищезгаданої посади. 5-те: На сьогодні існує чіткий порядок залучення представників громадськості до конкурсних комісій державних органів. Реєструйтесь, подавайте документи і беріть безпосередню участь в конкурсному відборі....
23 Жовтня 2016, 02:59
Лапки на люстрації стоять! Тут потрібна люстрація, а провели конкурс!
23 Жовтня 2016, 03:01
Круть - верть!!!
23 Жовтня 2016, 15:10
Такий &quot;розумний і порядний&quot; був і буде вигідний як для режиму Ригоаналів(&quot;перший совєтнік першого заступника&quot;) так і для теперішньго порохотяга в якості провладного бота
23 Жовтня 2016, 16:38
шо він вам не нравиться? Шо ви йому зробите, щоб він не псував агропромисловий розвиток, а приносив інвестиції, зміцнював економіку та вдосконалював райдержадміністрацію.
23 Жовтня 2016, 23:25
Хован, лапки стоять тому, що нема в законодавстві такого поняття як ЛЮСТРАЦІЯ. Є Закон України &quot;Про очищення влади&quot;.... і є затверджений порядок проведення даної перевірки ... Якщо Олександр Нікітчук дотепер працює на державній службі, отже він її пройшов. Чи може ви вважаєте, що всім держслужбовцям і Олександру зокрема потрібно пройти &quot;народну люстрацію&quot;...?
24 Жовтня 2016, 01:00
Лапки в даному тексті стоять для підтвердження гумору, іронії та сарказму відносно вказаної події. Щодо Закону про люстрацію, то в країні люстровано лише близько тисячі осіб, що підлягають люстрації. А с ... лизів було тьма. І залишаються при владізавдяки узаконенню, в тому числі й &quot;конкурсами&quot; / знову лапки і не цитуйте нам про відповідну постанову /. Хоча наші закони теж підпадають під поняття гумор і так далі. Особливо їх, як бачимо, виконання...
24 Жовтня 2016, 01:28
Ви натякаєте на те, що Нікітчук не проходив вищезгаданої перевірки? І взагалі, як на мене, давно пора відмежувати законодавчу і виконавчу гілки влади. Не повинні прості виконавці держслужбовці залежати від зміни політичних режимів... А то рйонні та сільські ради в разі чого завжди &quot;з народом&quot;, а простому спеціалісту райдержадміністрації - ГАНЬБА.
24 Жовтня 2016, 22:13
Є людина та посада, які знайшли одне одного, то навіщо тут баламутити? (Хто такий О.Нікітчук поняття не маю, але тут це не важливо, як на мене).