Із майже тисячі пилорам на Волині – всього одна нелегальна

08 Листопада 2016, 10:40
2610

Про обстеження пилорам в області йшлося 7 листопада під час оперативної наради в облдержадміністрації.

Начальник головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області Світлана Савчук розповіла, що нині триває процес обстеження пилорам. Власне, з 991 підприємства залишилося обстежити всього три в Шацькому районі, – повідомляє «Волинський інформаційний портал».

Під час обстеження виявили одну нелегальну пилораму. Із власником провели роз’яснювальну роботу і наразі він зареєстрований як суб’єкт підприємницької діяльності.

Окрім того, зі 147 найманими працівниками укладені договори. Завдяки цьому в області очікують отримати 250 тисяч гривень податку з доходів фізичних осіб.

Коментарі
08 Листопада 2016, 15:58
Обстежували тільки легальні пилорами?
08 Листопада 2016, 16:40
<p>Заїдьте в с. Стобихівку там із близько 50 пилорам тільки 4-5 зареєстрованих а всі інші ніякого податку та ніяких документів немають........ і не тільки там...... зі всіх пилорам в К-Каширському районі легальних зареєстрованих пилорам та деревообробних фірм та підприємств є тільки 15-20%..... а те що подає "НАША" фіскальна служба це не правда.....</p>
09 Листопада 2016, 01:11
повністю згідний з 777777, там аби 10відсотків було?...
09 Листопада 2016, 01:18
згідний з 777777,
09 Листопада 2016, 13:01
хіба тільки в Стобихівці ,Верхи,Піщане,В.Обзир ,Карасин,Карпилівка .Весь К-Каширськи район.Невже цього ніхто не бачить .В любому селі любу бабцю пенсіонерку запитайте вона дасть інформацію,хто працює легально а хто нелегально, навіть скаже скільки підвод з лісом привезли вночі. Мало того біля кожноі пилорами страшна екологічна і пожежонебезпечна обстановка."Влада" цього не хоче бачити ,це ж треба іхати працювати ,координувати своі діі спільно з пожежниками, екологами, податківцями. Для держави це дорого .Тішать себе чи людей що податків зберуть 250000 грн.На кожну пилораму поступає кожного дня як мінімум на суму 3000 гривень краденого лісу ,порахуйте пилорами і і получиться дуже весела цифра.А потім дивуться звідки у депутатів і держслужбовців стільки грошей багато на рахунках і в карманах.
09 Листопада 2016, 15:08
Ця пилорамно-вірусна хвороба в районі задавнена і має хронічний та стійкий імунітет до різних антивірусних ліків, що виробляються на майже таких самих гібридних у сенсі легальності "фармацевтичних" фабриках України. Іншими словами, українські ліки цю заразу не беруть, оскільки носіями хвороби, її охоронцями і годувальниками є самі "лікарі" нинішньої та колишньої владно-правоохоронної системи. Бабці-пенсіонерки знають про легальність/нелегальність та об'єми нічних поставок краденого лісу, а от дідусі-хитрунці знають кураторів цих пилорам, причому місцевого, районного та й вищого розливу... Ніякої самодіяльності у місцевих дядьків нема, є струнка система опіки, охорони і утримання цих робочих місць, що кормлять не одну сім'ю зокрема та корупційну систему - у цілому...
10 Листопада 2016, 00:42
Хрін, як завжди в яблучко влучає
10 Листопада 2016, 15:40
Ніби і розкриває факти Хрін, але відчувається його байдужість, бо не в нього на дачі сосни зрізують та хутко на стрічкових пилорамах розпускають на дошки.