Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Повідомили, які проекти на Волині реалізовуватимуть за кошти ДФРР

09:00 05.07.2019
608

На комісії Мінрегіону погодили 7 нових інвестпроектів, які реалізовуватимуть у Волинській області за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Про це повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

У Мінрегіоні погодили 7 нових інвестпроектів, що реалізовуватимуть у Волинській області за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Це стало відомо 3 липня 2019 року на засіданні комісії Мінрегіону, у якому взяв участь заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось.

Зокрема, на засіданні комісії затвердили перелік на суму в 22 млн грн, який цьогоріч затверджений на реалізацію нових проектів.

Нагадаємо, на останньому засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів, до узагальненого переліку проектів, затвердженого в березні 2019 року, внесли зміни. Зумовлено це тим, що на початку квітня поточного року вийшла постанова КМУ, яка передбачає, що 5,6 % від загальної суми ДФРР для області необхідно виділити на громадські об’єкти.

Відтак, аби не сповільнювати темпи реалізації вже попередньо відібраних в області інвестпроектів, комісія вирішила внести зміни до переліку, який цьогоріч затверджений на реалізацію нових проектів із сумою в 37 млн 871 тис. грн та залишити у списку реалізацію об’єктів на суму 22 млн грн. І таким чином залишити 15,1 млн грн на громадські проекти, які планують допрацювати. До слова, такі проекти повинна затвердити нова комісія за такою ж процедурою, як відбувається відбір об’єктів ДФРР. Та для цього необхідно розробити нове положення, створити нову комісію, розглянути перелік та проголосувати на онлайн платформі. Відповідно це потребує часу.

Так, у погодженому Мінрегіоном переліку – 7 інвестпроектів, реалізацію яких розпочнуть вже цього року. Серед них:

- «Капітальний ремонт фасаду будівлі опорного навчального закладу «Люблинецька загальноосвітня школа I-III ступенів Люблинецької селищної ради Волинської області» по вул. Незалежності, 36 в смт Люблинець Ковельського району Волинської області».

- «Реконструкція навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с.Жиричі, вул. Центральна, 100 Ратнівського району Волинської області;

- «Капітальний ремонт з термореновацією будівель корпусів лікувально-профілактичного закладу «Волинський обласний онкологічний диспансер» на вулиці Тімірязєва, 1 в м. Луцьку»

- «Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Піща, вул. Центральна, 84 Шацького району Волинської області».

- «Реконструкція дошкільного навчального закладу с. Смолярі Старовижівського району Волинської області (коригування)»;

- «Нове будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Стобихівка Камінь-Каширського району Волинської області»;

- «Реконструкція нежитлового приміщення по вул. Незалежності, 27б в с. Павлівка Іваничівського району Волинської області під ЦНАП та адміністративний центр».

Коментарі

Камінь.

09:52 05.07.2019

Нарешті. Для цього Ми змінили президента на іншого, потім змінимо Кабінет Міністрів на чолі з Гройсманом теж на іншого, а потім побудуємо руську церкву у центрі Камінь-Каширська, почнемо навчати дітей у Новій школі, а потім прийдемо і скажемо церква у Камінь-Каширську повинна бути українською, Донбас наший, Кабінет Міністрів нарешті стане працювати, президент буде мінімум професором права, і нарешті у Стобихівці почнуть платити податки але учні цієї школи пройдуть маршем із закликом до місцевих аборигенів - НЕ НИЩІТЬ ЛІС _ ЛІС ЦЕ НАШЕ МАЙБУТНЄ.

23 липня
Вчора
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин