Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В селі Осівці майже завершили будівництво нової школи

15:00 10.07.2019
3779

Зведення школи в Осівцях наразі вже на фінішному етапі, громада щиро сподівається, що вже цього року діти таки навчатимуться у новому приміщенні.

Ще з дев’яностих років жителям Осівців обіцяли нову школу. Тричі навіть виготовляли проектно-кошторисну документацію за бюджетні гроші.
«Наш навчальний заклад у найгіршому стані в районі, – зазначає директор осівцівської школи Любов Дем’яник. – Будучи районним депутатом, неодноразово піднімала питання будівництва. Однак жодних результатів ми не домоглися».

У 2016 році по допомогу громада звернулася до голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці та тоді ще депутата Волинської обласної ради Ірини Констанкевич.

Уже в липні 2016 року на сесії Волинської обласної ради на зведення нової школи в Осівцях виділили перший мільйон із вільних залишків обласного бюджету.

А наприкінці 2016-го народний депутат Ірина Констанкевич з державного бюджету на будівництво школи залучила кошти, частину передбачили в обласному бюджеті. Відтак оновили проектно-кошторисну документацію, і підприємство «Житлобуд-2» розпочало будівництво навчального закладу.

У 2017 році на зведення школи з ініціативи народного депутата знову надійшли кошти з фонду соцеконому. Частину також виділили з районного бюджету, левова частка – з Державного фонду регіонального розвитку.

«Наше село розвивається. Створюються нові сім’ї, люди зводять будинки. Тому нова школа нам вкрай потрібна», – каже сільський голова Андрій Михалик.

Нове приміщення навчального закладу розраховане на 220 школярів. До слова, його загальна кошторисна вартість, відповідно до проекту, склала 54 млн 89 тис. 138 грн.

Жителька села Осівці, пенсіонерка Олена Муц:

Якби не народний депутат Ірина Констанкевич, то в Осівцях школи не було б. Такої думки не лише я, а й усі жителі нашого села. Вона дуже переймалася питанням будівництва школи та всіляко цьому сприяла. Наприкінці 2016 року завдяки народному депутату з державного бюджету на будівництво школи надійшло 2,5 млн грн з фонду соціально-економічного розвитку та 2,5 млн грн з обласного бюджету. Відтак оновили проектно-кошторисну документацію і розпочали будівництво навчального закладу. У 2017 році знову майже 1 млн грн надійшов за сприяння Ірини Мирославівни з держбюджету на будівництво школи, з районного бюджету спрямували ще 1,7 млн грн, а з Державного фонду регіонального розвитку – 15,5 млн грн. Завдяки сприянню нардепа діти з нашого району їздили на танцювальний фестиваль у Болгарію. Частину грошей виділив Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», іншу частину профінансували батьки. Добре, що є така людина, як Ірина Мирославівна. До неї завжди можна звернутися. Ніколи не відмовляє людям, які хворі на рак. Завжди старається вибити для них гроші. Це дуже чуйна людина. Якби таких нардепів було більше, то Україна процвітала б.Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Камінь.

15:37 10.07.2019

"та тоді ще депутата Волинської обласної ради Ірини Констанкевич.": не треба забігати наперед, поки Вона ще депутат й надалі буде Ним але хто бажає Ним стати то доведеться напевно віднайти Констанкевич місце в уряді як мінімумом Міністром освіти, а там подивимося.

читач

16:30 10.07.2019

Відколи село Осівці стало селищем???З такими темпами доведеться скоро там проволити міжпланетний шаховий турнір.

Ай да камінь, ай да молодець

19:05 10.07.2019

Що лизнув, то лизнув.

читач

21:55 10.07.2019

Оперативно змінили у заголовку статті селище на село.Критика подіяла.Так би ями латали на дорогах,підвищували зарплати,знижували тарифи...

Медуза

23:20 10.07.2019

Ні щоб сказати правду та згадати, що старт цій будові свого часу надали Богдан Пташник та Богдан Козік, котрі підтримали рух громади села, підняли це питання у публічну площину, а вже згодом покійний губернатор Клімчук, губернатор на покої Гунчик були змушені пхати того воза і забивати школу у титульний список на консолідоване фінансування на рівні держави і області. А вже коли школа потрапила у цей перелік, то примазатися до її будівництва хотіли і могли всі. Народний депутат(ка), на окрузі якого будується школа, та інші чиновники звісно що не шкодили цьому процесу, при нагоді навідувалися на будову, набирали собі тут політичного капіталу, а процес ішов своїм шляхом в міру виділення коштів згідно прийнятих раніше рішень. То ж дякувати Ірині Миронівні не шкодить, але заслуги її перебільшувати також не варто. Коментатору Каменю - можна писати будь-що, це його амплуа, тому він навіть і собі самому може дякувати та тішитися, що у певний спосіб сприяв будівництву цієї школи ))
Але хто б там не докладався до будівництва, зроблена добра справа, єдине що тепер буде клопітним, це обігріти приміщення, яке навряд чи є енергоощадним і збудоване за сьогоднішніми стандартами у цьому плані!

Медуза

10:24 11.07.2019

Щось надто довго модеруються/маринуються коментарі, через що втрачають свою актуальність. Але ближче до суті. Аби не бити горшків щодо персональної заслуги того чи іншого чиновника у будівництві шкіл на периферії, наведу приклад щодо алгоритму вирішення цього питання у Стобихівці. Отже, на початках було мавпування, повторення методу осівчан - бунт на селі і відмова віддавати дітей у "аварійну" школу, за ним - висвітлення у ЗМІ та псування нервів місцевому та вищому керівництву держави і ажне тоді - прийняття офіційного рішення. Тому все лизання Каменя, схоже, спрямоване лишень на примазання до грошовитої політичної сили, аби урвати якусь копійчину на передвиборній кампанії. Отже:
"У Мінрегіоні погодили 7 нових інвестпроектів, що реалізовуватимуть у Волинській області за кошти Державного фонду регіонального розвитку. До переліку включено також «Нове будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Стобихівка Камінь-Каширського району Волинської області. І черга». Так, 25 червня замовник та фірма-виконавець ТОВ «Навітехсервіс» підписали договір підряду. "

Медуза

20:39 11.07.2019

Пташник тільки кар’єр здатний збудувати

Камінь.

22:13 11.07.2019

"Тому все лизання Каменя, схоже, спрямоване лишень на примазання до грошовитої політичної сили": навіть не смішно, позаяк хто б там не був цей "Камінь" оскільки їх тут розвелося до стобіса але про себе скажу так. У принципі, так принципово незалежно від політичної направленості "Укропу" я своїми скромними дописами тут чи в інших місцях завжди виступав на підтримку саме Констанкевич, за мінусом деяких обставин коли очевидно від неї це не залежило. Саме тому що ця жінка є філологом та для Неї є близька тема освіти і в тому числі середньої і не тільки така. Саме тому що я рахував для себе раніше і тепер, що тільки з підвищенням освіти наших земляків щось тут у Нас можна зробити і не тільки, оскільки у свій час навіть започаткував роботу Благодійний Фонд "Рідна школа" який співпрацював з СШ№2, основною діяльністю якого було: "Підвищення рівного доступу до якісної освіти. Сприяння розвитку загалноосвітньої школи в організації навчально-виховного процесу. Підтримка ініціатив щодо навчання, виховання та заохочення творчих пошуків, викладачів та учнів, вдосконалення утримання та розвиток матеріально-технічної бази загальноосвітньої школи. Сприяння органам державної владиу їх діяльностів гуманітарної сфері". Фонд ативно працював 6.5 роки. Потім прийшли так звані регіонали й прикрили цей Мій проект. Потому прийшов фонд Палиці "Тільки Разом" який в основному працював в такому ж контексті тому я й підтримував Констанкевич.

Медузі

08:56 12.07.2019

Привид Ігоря Єремєєва бродить камінь-каширщиною? ))
Не "Ірині Миронівні" , а "Мирославівні" )))
Це покійний Єрємєєв був "Миронович"

Марко

14:29 12.07.2019

Якщо гуглперекладачем перевести статтю з англійської мови на українську, то читати прийдеться так, як Камінь пише.

Медузі

09:11 14.07.2019

Ні трохи не так)) Пташник збудував собі хату за ті гроші , які отримав з продажу пісочку з карє'ру

12 серпня
Вчора
10.08.2020
09.08.2020
08.08.2020
07.08.2020