Спортсмен з села Раків ліс, став чемпіоном Світу з пара пауерліфтингу

15 Липня 2019, 11:33
5611

Денис Остапук з села Раків ліс, став  чемпіоном Світу з пара пауерліфтингу, який проходив в столиці Казахстану.

З 12 по 20 липня, 441 спортсменів-паралімпійців  з 78 країн  зібралися на чемпіонат світу з Пара пауерліфтингу в столицю Казахстану, Нур-Султан.

Перший день змагань став «золотим» для наших юних параолімпійців.  Двічі в цей день  в залі спорту піднімався прапор України і звучав гімн  на честь  вихованців Ковельського відділення Волинського центру «Інваспорт» Дениса Остапука та Ксенії Токар. Ксенія і Денис виступали в програмі першості світу (атлети до 20-ти років)

Денис переміг у ваговій категорії  до 59 кг.,  його золотий результат  118кг., і як назвали журналісти чемпіонату – це була дуже емоційна перемога.

«Я не можу виразити свої переповнені перемогою почуття словами. Ця перемога -  це ще один крок до моєї мрії - Паралімпіади» - сказав Денис кореспондентам.

А вже через три години другу золоту медаль в скарбничку нашої збірної привезла Ксенія Токар. (Ксенія атлетка на візку) Їй не було рівних у категорії спортсменок до 41кг. Її золотий результат 60 кг.

Сльози  радості та гордості при  піднятті прапора України та виконанні гімну на очах наших юних атлетів не обійшли увагою оператори та журналісти  трансляції і присутні глядачі змагань.

Вітаємо  з успішним виступом  наших юних паралімпійців та бажаємо подальших спортивних та життєвих досягнень.