Студент порівняв «Ківерцівське лісове господарство» з Карпилівським

27 Листопада 2016, 13:39
2185

Уроки-екскурсії, під час яких майбутні лісівники можуть особисто переконатися, над чим і як працюватимуть після завершення навчання, у Шацькому лісовому коледжі імені Валентина Сулька вже давно стали традиційними.

Цього разу студенти спеціальностей «Лісове господарство» та  «Бухгалтерський облік» відвідали державне підприємство «Ківерцівське лісове господарство», - повідомляють у прес-службі ВОЛМГ.

Після екскурсії студенти поділилися враженнями. Зокрема, Андрій Данилюк зауважив: «Побачив, як ведеться лісогосподарювання у лісництвах сусідніх районів, порівняв зі своїм – Карпилівським Камінь-Каширського району. Приємно вражений. Тепер у мене бажання працювати ще більше. Та й, чесно кажучи, завжди мріяв стати лісівником. Навіть документи більше нікуди не подавав».

Коментарі
27 Листопада 2016, 16:28
До Львова їхати тре далі вчитися, якщо у батьків грошей доста.
27 Листопада 2016, 18:23
Молоді люди зачастую як зазвичай можуть більше навіть зробити ніж перші провідники подібних підприємств. Я наприклад зустрів в районі роботи бувшої студентки по К-Каширському спецлісгоспу які надзвичано є цікавими та повчальними навіть для керівників цієї спеціалізації. Але на жаль перших три роки мусила стояти на ринку у так званому Пассажі. Ось весь шлях наших молодих людей.
27 Листопада 2016, 18:31
Пане Каденчук Ви Веремейчика Павла знаєте?
27 Листопада 2016, 22:47
Один з Веремейчиків проживає в бувшому Кенісберсі.
28 Листопада 2016, 02:30
Ото відповідь... Як і всі "дописи" Каменя. Ніби й сказав, а що саме?
28 Листопада 2016, 03:29
Пане Каденчук, я не про Солов"янчика питав (один в Луцьку, брат в Калінінграді), а про Веремейчика Павла (у нього батько був без руки).
28 Листопада 2016, 10:50
Живе в Ковелі. Має двійко діточок. Працює.
28 Листопада 2016, 13:24
Дякую. Дуже гарна людина Павло, добряк міцної статури. Не бачив його більше 20 років. Радий, що в нього все гаразд.
28 Листопада 2016, 15:38
Очевидно Ви є його однокласником або навіть бувшим жителем с. Підцир"я. Якщо так то Вам слід приїхати до земляків якщо звичайно тягне до батьківщини. Знаю по-собі, що батьківщину ні на що не проміняєш не зважаючи, що це був радянський період як дехто може сказати. Але дехто може сказати й інакше як - пр...и Камінь.
28 Листопада 2016, 20:06
Ну радянський тут не до чого. Так склалось, що там народилися, але пишатися совком нерозумно.
28 Листопада 2016, 21:59
СКАЖІТЬ БУДЬЛАСКА ,А ДО ЧОГО ТУТ ВЕРЕМЕЙЧИКИ?
28 Листопада 2016, 22:06
Тема закрита. Веремейчик лісник, якщо ви не знаєте . Не нервуйте та не пишіть велики, все видно й так.
29 Листопада 2016, 13:03
"пишатися совком нерозумно": а чому пишатися тим, що народився та прожив в радянський час є не розумним? Кожному є чим пишатися у свій час. Тільки пишатися тим, чого немає то це є клінікою. Я скажу так для сміху, ніколи вже розумні не будуть пишатися тим, що К-Каширської бульби буде стільки як ЇЇ було стільки в радянський час. Хто не бачив той не повірить і не буде пишатися. Тепер пишаються тим, що ЇЇ можна купити за ледве 1.5грн. за кілограм.
29 Листопада 2016, 14:57
якщо я непомиляюся то Віктор працював в сфері лісу!!!
29 Листопада 2016, 22:35
Камінь подивіться на гарного молодого чоловіка,-майбутнього лісника. За цим юним і симпатичним земляком майбутнє Полісся, а не за бульбою з рампи, яку відправляли в нинішній даунбас з його мордором.