Палиця та Констанкевич увійшли до керівного складу парламентських комітетів

28 Серпня 2019, 14:10
3024

Під час засідання Підготовчої депутатської групи з числа новообраних народних депутатів стало відомо персональний склад керівництва комітетів ВРУ IX скликання.

Їх зачитав головуючий, очільник партії «Слуга народу» Дмитро Разумков, йдеться на офіційному сайті Ірини Констанкевич.

Серед керівництва комітетів – нардепи-волиняни Ігор Палиця та Ірина Констанкевич.

Так Ігор Палиця став секретарем Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, а Ірина Констанкевич віднині – перший заступник Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Коментарі
28 Серпня 2019, 18:09
Ну от, Бєня рулить по-дорослому! Фінанси, податки та митні справи і гуманітарна сфера - одні з ключових важелів впливу на владу і джерело "натхнення" олігархії з новим обличчям, але старими пейсами!
28 Серпня 2019, 19:25
А всі "слуги" народу-це не проект Коломойші ???
28 Серпня 2019, 23:57
Ще коли Ірусю зо всіх сил щойно сватали на виборчий округ №23 за її першого політичного &amp;quot;заміжжя&amp;quot;, то далекоглядні люди, а для цього то й особливих талантів не було потрібно, ясно і чітко казали - це проект олігархічний, і хресний тато цієї затії з Палицею та Іриною - Бєня! Пригадайте коментаторів, котрі волали про цей проект на всю горлянку!<br/>Нині ж мова також іде на перспективу, слуги ( невідомо, але здогадуємося, якого) народу, кінцевою своєю метою мають &amp;quot;впорядкувати&amp;quot; власність українських чорноземів, все решта - ситуативно! Тому, думай-те! Звісно, якщо є чим!
29 Серпня 2019, 01:33
Чему бить тому не миновать але для К-Каширська найважливішим є питання Повіту, оскільки це питання життя та смерті цієї людності. а на все інше Ми не можемо впливати, оскільки Нас мало. Про те Наша доля мусить бути залежною від Наших рішень, а не сусідського.
29 Серпня 2019, 18:47
На хліб хочете намастити свй повіт ???
29 Серпня 2019, 23:49
Людино, Ви притомна?
31 Серпня 2019, 12:19
Інтереси одних можна зрозуміти, а інтереси Каменя хрін зрозумієш.