У Камінь-Каширському районі в багатодітній родині раптово померло немовля

29 Серпня 2019, 15:42
7855

У селі Боровне, Камінь-Каширського району 28-го серпня з невідомих причин померла 3-місячна дитина.

Як повідомили правоохоронці, зі слів матері, дівчинці раптово стало погано під ранок 28-го серпня, батьки викликали фельдшерку, - пише Волинська правда.

На момент прибуття медички дитина вже не подавала ознак життя: жінка проводила реанімаційні заходи, але не змогла її врятувати. До цього немовля нічим не хворіло.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Камінь-Каширського відділу поліції. Правоохоронці слідів насилля на тілі немовляти не виявили. Тіло направили на судово-медичну експертизу.

“Батьки не зловживають алкоголем, не курять. У багатодітній сім’ї це вже п’ята дитина. Односельчани ніколи не помічали, щоб з дітей знущалися чи погано за ними доглядали. Сім’я цілком благополучна. Не так давно вони звели будинок, можливо ще не всі внутрішні роботи завершили. Займаються сільським господарством, мають теплиці”, – розповів Михайло Оліферчук, очільник Гуто-Боровенської ОТГ.

Коментарі
29 Серпня 2019, 19:21
Впевнений на 99.9% що перед цим дитині робили щеплення. Адже саме від нього загадково помирають діти.
29 Серпня 2019, 20:23
Ну як же... ? Такий момент і не згадати тему щеплення!!! Темний ліс... Є ще таке поняття як СРДС (синдром раптової дитячої смерті) почитайте на дозвіллі... Причини можуть бути різні... Але ж обовязково щеплення треба приліпити... Як без цього...
29 Серпня 2019, 21:23
А мені відомо,що в дитини запалення було.
30 Серпня 2019, 00:52
(срдс )крепкий діагноз ; тобто якщо перевести на простішу мову буде звучати приблизно так" а хто її знає чого та дитна померла " тобто якщо від щеплення помре дитина чи з вини, ( срдс) буде сама крута відмазка
30 Серпня 2019, 01:52
Синдром раптової дитячої смерті, як раз і є наслідком від щеплення. Дивіться відео відомого адвоката.<br/>https://m.youtube.com/watch?v=CXHpEbcvUEE
30 Серпня 2019, 01:54
Лікарі напишуть який завгодно діагноз, але тільки не щеплення.
30 Серпня 2019, 02:31
Від щеплень більшість діти вмирають і їм пишуть синдром раптової дитячої смерті,скільки вже ті дурацькі вакцини будуть вбивати дітей?.Якщо розібратися,якщо ж такі дієві вакцини,чому ж так лікарі бояться не вакцинованих дітей,що їм може зробити здорова дитина,коли інша дитина щеплена.Чи вакцини не працюють?
30 Серпня 2019, 22:13
При чому тут вакцини?Особливо смішно,коли експертом з медичних питань виступають далекі від медицини люди.Може тоді прихильники антивакцинарного руху будуть лікуватись у ,,відомих &amp;quot;адвокатів і домогосподарок,які сидять на форумах? Природний відбір ще ніхто не скасував.
30 Серпня 2019, 23:38
Ви бачили висновок експертизи? Тоді чого фігню базарите?<br/>Дитина померла від механічної асфіксії, тобто удушення. Покормили а дитя лежачи зригнуло
31 Серпня 2019, 13:36
Дибілам пиши не пиши,а всеодно скажуть :,,вакцини винні &amp;quot;,бо місяць до того вакцинували.
31 Серпня 2019, 17:34
Якраз я дуже близько знайомий з медициною і знаю, що пишу. Щеплені діти в перші шість місяців помирають частіше в ДЕСЯТЬ разів, як не щеплені. На рахунок того, що кажуть дитина померла від того, що зригнула. Цілком можливо. Але якщо після народження давали так званий вітамін К, Канавіт, то саме після нього часто буває сильне зригування дитини до року. Дослідження італійських вчених це довели і я переконався сам на своїх дітях. Виявляється, ускладнення від цього &amp;quot;вітаміну&amp;quot; є дуже серйозні і його не варто давати, чи вводити дітям.
31 Серпня 2019, 20:02
Дитина із сім'ї, де дітям НЕ робили щеплення. Близька до медицини особа, до чого вітамін К і зригування?Де посилання на офіційну статистику? Тож не секрет, що дитина зригує коли,наприклад, багато з'їсть або повітря захопить. Нещеплені діти небезпечні для тих, кому протипоказана вакцинація, такий у них організм... А як, Ви шановні, захищаєте своїх дітей від правця,який можна підхопити просто подряпавшись, в Україні ж мало сироватки для лікування, це й дифтерії стосується. В наш час, коли є доступ до офіційних джерел всеодно більшість вірять то адвокатам, то священикам то іншим некомпетентним людям.
02 Вересня 2019, 01:21
Від вітаміну К дитина зригує після кожного разу як поїсть фонтаном, також дуже часто алергія і гепатит А.<br/> А як я захищаюсь від правця? Дуже просто,- не вакцинуюсь від нього.
02 Вересня 2019, 23:57
https://m.youtube.com/watch?v=R_DCoswK85s&amp;amp;feature=youtu.be&amp;amp;fbclid=IwAR11TkLhUFqqxAI-2esN9nZTi5HLnaurhKvi8JBsEmQ5qCokU3_PF1P_0Pk