Футбольний клуб «Боровне» виграв кубок Гуто-Боровенської ОТГ з міні-футболу

10 Вересня 2019, 09:00
5622

У неділю, 8 вересня відбувся фінал Відкритого кубка Гуто-Боровенської ОТГ з міні-футболу.

В фінальному поєдинку зійшлися команди ФК «Житнівка» та ФК «Боровне».

Матчі за участю цих команд завжди носять доволі принциповий характер і нинішня гра не стала винятком. Перший тайм пройшов за мінімальної кількості небезпечних моментів і жодній команді не вдалося відкрити рахунок.

Другий тайм розпочався з двох небезпечних ситуацій біля воріт номінальних гостей (ФК Боровне), проте їх суперники не змогли реалізувати свої моменти, за що доволі швидко поплатилися, красиву розіграну комбінацію гостей завершив Вознюк Роман, а через чотири хвилини захисники господарів дозволили Мівшук Миколі вийти один на один з воротарем і той технічно реалізував свій момент.

ФК «Житнівка» опинилася в легкому нокдауні, проте гравці не впали духом, а продовжували чинити тиск на ворота суперників, за що були винагороджені, Смітюх Микола потужним ударом із-за меж штрафного майданчика поцілив точно в лівий кут воріт.

Однак вже за хвилину Босак Віталій красивим обвідним ударом в дальну девятку відновив перевагу в два мяча.Після цього господарі створили більше п'яти гольових моментів, проте неймовірний кураж спіймав воротар гостей, який тянув все що летіло в рамку воріт, проте господарям все ж вдалося відновити інтригу в матчі, за п'ять хвилин до фінального свистка Ліщук Іван зумів точно пробити в кут воріт.

Після цього ФК «Житнівка» всіма силами пішла вперед, проте врятувати гру все ж не вдалося.

Таким чином команда ФК «Боровне» до золотих медалей чемпіонату додала і кубок! В свою чергу  ФК «Житнівка» після бронзових медалей в чемпіонаті здобула срібні медалі кубка!

ФК «Житнівка» 2 : 3 ФК «Боровне»

Голи: 0:1 - 35,Вознюк Р., 0:2 - 39,Мівшук М., 1:2 - 42,Смітюх М., 1:3 - 44,Босак В., 2:3 - 55,Ліщук І.

• ФК «Житнівка» -:- ФК «Боровне» - 2:3,

15 вересня стартує відкрита ліга Гуто-Боровенської ОТГ з міні-футболу запрошуються всі бажаючі подати заявки.