Мешканці волинського села Стобихівка мітингують біля офісу Президента

11 Вересня 2019, 11:00
6825

Жителі села Стобихівка Камінь-Каширського району другий день перебувають під Верховною Радою та офісом Президента.

Про це повідомив Володимир Бут-Гусаїм на власній сторінці у Фейсбук.

«Пане Президенте, Володимир Зеленський на сьогоднішній день, вашим офісом було призупинено будівництва шкіл на Волині! Соціально стратегічні об‘єкти будуються за кошти ДФРР. Розумію Вас, що ви хочете розібратися в даній ситуації. Народні депутати Ірина Констанкевич та Вячеслав Рубльов дякую вам за оперативність та допомогу!» – йдеться у дописі.

У волинян сьогодні запланована зустріч із міністром освіти і науки України Міністерство освіти і науки України.




 

Коментарі
11 Вересня 2019, 14:06
Ганьба ЗЕбілам! Замість того, щоб красти і переробляти деревину, ці соціальні паразити змушені мітингувати!
11 Вересня 2019, 14:13
Надоїло! Хай працюють руками, а не ...Є напівпорожня школа поруч, є більш нагальні потреби і в країні, і в районі! Хай їдуть на фронт по контракту та й заробляють, а не соваються по світу!
11 Вересня 2019, 16:07
В самому Камінь-Каширську в першій школі тоже в три зміни навчання. Тоже потрібна ще одна школа.
11 Вересня 2019, 17:43
ПРосіть того пана що з телефоном біля вух щоб дав Полісянам Повіт, тоді Ми зможемо Вам щось зарадити оскільки МИ розбалансовані і у Нас немає центру прийняття рішень та відповідальності за ці рішення.
11 Вересня 2019, 18:12
Камінь неологізми придумує? Полісяни, чи поліщуки?
11 Вересня 2019, 18:40
А скільки відсотків цих стобихівців прагаласувалі за цього преЗЕдента і його &amp;quot;слуг народу&amp;quot; ??? ;)Кажись 60 чи 70<br/>Самі вибрали цих члєнорояльних гопніків !
11 Вересня 2019, 19:26
Якби членорояльні шоколадні папірєдніки були далекоглядні і не вважали,що українці 100%дибіли,яким можна за місяць до виборів купити бумажку в Стамбулі для перемоги,тоді б путін був винний що школи немає. А так да,Зеленський винний.А нічого,що крім термоса петя вам нічого не дав?
11 Вересня 2019, 19:40
Украінці дебіли не на100%, а тільки на 70. Бо тільки дебіли можуть голосувти за блазнів в надії, що він прошарку паразитарного типу, якими є так звані мітингуючі,щось дасть, забуваючи про те, що ні Порошенко. ні ЗЕбіл нікому нічого не мають давати. Чогоссь досягти можна тільки працюючи та сплачуюючи податки, а не живучи глистами в державі
11 Вересня 2019, 20:14
&amp;quot;Камінь неологізми придумує? Полісяни, чи поліщуки&amp;quot;: Нічого подібного про Поліщуків знаємо тільки Ми та ще частина у Білоруській республіці, а про Полісся завжди писали починаючи майже з Геродота, тому якщо Ми будемо говорити тут про Полісся то Ми зможемо себе ідентифікувати як частина чогось більшого, а не тільки якась безлика територія якою слід управляти з інших територій які по факту не мають не тільки на це право але й не можуть ідетифікуватися разом із Нами у єдине ціле. Даю гарантію що у бувшому Поліссі яка простягається від Бреста до майже Києва ніхто не отримає статус Повіту тому Ми маємо себе ідентифікувати як частина Українського народу, що має власну характерелогію.
11 Вересня 2019, 21:19
Маячня сивої кобили
11 Вересня 2019, 21:39
Нехай усі власники пилорам і підпільних заправок, починаючи з сухацького, почнуть платити податки і перестануть отримувати десятки тисяч халявної соціальної допомоги щомісяця - то може й на школу вистачить. А то плодять дітей - і хтось їм винен.
11 Вересня 2019, 23:33
&amp;quot;Маячня сивої кобили&amp;quot;: щоб Вас сильно не розчаровувати:&amp;quot;..Шум лісу викликає сумовитість, поважність. Лісова місцевість з закоренілістю дерев і обмеженість простору і таємничою темінню галявин сприяли формуванню в людській ментальності стримання рухової активності, почуття обачності, обережності, й підозрілості, стриманого очікування, теплячості. Реакцією на загрозливу темряву лісу може стати почуття панічності, лякливості. В інших воно викликає потребу боротьби за існування але переважно в формі пристосування&amp;quot;. -- ось Вам один із висновків характерелогії Поліщука (Полісянина). ІТаких громадян достатньо, щоб Ми мали своє відчуття окремішності.
12 Вересня 2019, 00:51
70%-це нація,яка має надію і віру в майбутнє.А решта -це бариги,хабарники і зомбовані томосолюби,які наживатись на простих людях і думали що вони особливі,а насправді є лицемірами.
12 Вересня 2019, 01:59
Краще, як ти кажеш, плодити дітей, а не вбивати їх, чинячи аборт, тим самим наводячи на себе прокляття і смерть.
12 Вересня 2019, 02:19
70% (а насправді наполовину менше, бо лише половина взагалі прийшла на вибори) - то неє нація, а бидло, що голосувало за бидло, на себе подібне. З коломойшею і його придворним блазнем можна мати надію і віру в майутнє ????
12 Вересня 2019, 02:19
70% (а насправді наполовину менше, бо лише половина взагалі прийшла на вибори) - то неє нація, а бидло, що голосувало за бидло, на себе подібне. З коломойшею і його придворним блазнем можна мати надію і віру в майутнє ????
12 Вересня 2019, 11:28
Тобі , вбогому розумом як і подібним тобі так званим зєлєботам , дуже хочеться халяви )) так твій кумір члєнорояльний преЗЕдент вже підготував &amp;quot;сюрприз&amp;quot;!! Скоро відмінить він вам всім соціальні пільги і будеш смоктати соснові шишки ,а не пиляти палєти з краденого лісу , ідійот))
12 Вересня 2019, 20:14
Нехай стобихівці покажуть пану Президенту та пані Костанкевич свої пилорами та незаконну вирубку лісу,то як заплатять штраф за завдані збитки державі,то на кілька шкіл вистачить.