У обласному конкурсі двійнят взяли участь камінь-каширські дівчатка

03 Грудня 2016, 10:00
1797

Конкурс-фестиваль талантів «Схожі на всіх і не схожі ні на кого» відбувся в Палаці культури міста Луцька 1-го грудня. Цьогоріч було 13 виступів.

Про це повідомляє ІА «Волинські новини»

Директор Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Оксана Дідик розповідає, що в Луцьку вже вдруге проводиться цей конкурс.

«За умовами нашого конкурсу з кожного району приїжджає одна пара діток. Цього року маємо 12 пар близнят та двійнят, а також одну трійню. Змагання відбувається у два тури. Спочатку учасники роблять власну презентацію. Форму подачі себе ми не обмежували, це може бути відеопрезентація чи зі сцени. Другий етап – показ талантів», - говорить директор.

За результатами конкурсу призові місця учасники розділили так:

І місце зайняли Іван та Максим Бакаї, учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 м. Ковеля, Іванната Марія Христинець, вихованки Будинку дитячої та юнацької творчості м. Берестечка Горохівського району.

ІІ місце здобули Тетяна та Ольга Куниці, вихованки Камінь-Каширського Будинку дитячої та юнацької творчості, Богдан та Максим Левицькі, учні Луцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів –правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою».

ІІІ місце вибороли Анна та Владислав Склянчуки, учні Любомльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, Ангеліна та Анастасія Слісаруки, учениці Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 ім. А.Кореневського.

Переможці отримали призи серед яких срібні прикраси, іграшки та побутова техніка.

Коментар
24/01/2022 Понеділок
24.01.2022
23.01.2022