Камінь-Каширський «Чак Норіс» – у другому чемпіонаті «Рівненської ліги сміху»

04 Грудня 2016, 14:20
1822

Сьогодні у Рівному відбудеться фінал другого чемпіонату України з гумору «Рівненської ліги сміху».

Про це пише сайт ritm.tv.

За звання найсильнішого змагатимуться команди:

«Чак Норіс» (Камінь-Каширський);

«Збірна Ювілейного» (Рівне);

«Ірпєнчанє» (Ірпінь);

«СМТ» (Полтава).

Початок гумористичного дійства 0 18:00 в МПК «Текстильник».

Коментарі
04 Грудня 2016, 18:50
Нехай шановний "чАК нОРІС" скаже де він перебував в день/ніч коли вшановували загиблих від голоду в Україні?
04 Грудня 2016, 19:26
тому чаку до лямпи історичні події, які плюндрували генофонд української нації.
05 Грудня 2016, 21:02
Це вже його (їхня) особиста справа де бути і як вшановувати, це по-перше! По-друге, є люди які в душі більше вшанують і пам*ятають про це а ніж ті, що для показухи виходять. Так що менше пафоса "господа"!
05 Грудня 2016, 22:06
Та цей Камінь флегматик як по життю, так і в коментах.
05 Грудня 2016, 23:39
Та і тебе, Каденчук , щось не видно було на протязі дня із свічкою.
06 Грудня 2016, 00:35
Тут справа в тому, що цей Чак очевидно має поліське коріння, тобто прадід і прабабуся їхні за Польщі не голодували, бо в Камені 1933 року Голодомору не було. А усвідомлення належності до української нації нема, бо ще молоді.
06 Грудня 2016, 20:33
777, вирішили в генетика чи в історика побавитися? краще слідкуйте за своїм усвідомленням належності до української нації і тоді не буде діла до інших. В крайньому випадку скажіть особисто про це а,то виставляєте себе не в кращому світлі.
06 Грудня 2016, 21:53
Модератор, зробіть будь ласка клавішу Лайк, хочу лайкнуть пані Безликая.
06 Грудня 2016, 22:58
Якась кацапка на мене пургу гонить.
07 Грудня 2016, 00:22
777, &quot;Кацапка&quot; ? ))я б хотіла почути як Ви розмовляєте, майже впевнена, що у Вашому лексиконі присутні 80% російськопохідні слова))<br/>p.s. що тільки Вам можна&quot;пургу&quot; гнати?не приємненько, а?))
07 Грудня 2016, 00:59
З кобітами серйозні справи вирішувати-себе не поважати. Але я радий, що в Камені є веселий колектив &quot;Чак Норріс&quot;. Безлика українською, чи не так?
07 Грудня 2016, 02:04
777<br/>22:59 06.12.2016 Те, що людина викладає свою думку під іменем &quot;Безликая&quot; не робить вже її кацапом, чи не так?