Депутатів міської ради скликають на позачергову сесію

08 Грудня 2016, 08:25
1622

Депутати міської ради зберуться втринадцяте, аби прийняти важливі рішення.

Сесія відбудеться у вівторок, 13 грудня,– зазначається на сайті kamin.gov.ua

«Камінь-Каширська міська рада повідомляє, що позачергова 13 сесія Камінь-Каширської міської ради відбудеться 13.12.2016 р. о 12:00 за адресою: м.Камінь-Каширський, вул. Воля, 2.»

Коментарі
08 Грудня 2016, 13:37
Якась планида нависла над містом, тринадцяті(!!!) за рахунком у нинішньому скликанні пленарні засідання проводять у ці дні і районна, і міська ради. А міські депутати ще й до того 13 грудня та позачергово, добре, що хоч не у п'ятницю. Добре, що райці, хоча б здогадались провести сесію на Гірці, а не в Білому домі, це старе намолене комуністами місце ніяка шіпля не бере ще з минулих часів, тому, можливо, й минеться воно без ускладнень. А от міському голові пасувало б таки покропитися свяченою минулорічною йорданською водою, аби прийняти правильні рішення і добути каденцію у спокої і небідності. )) Можливо це від Авадаі Кедаврі такий цифровий збіг-попередження?
08 Грудня 2016, 18:03
Перехрестіться, щоб таки дійсно цьому Меру добути свою каденцію у спокої та небідності ))))))).
08 Грудня 2016, 18:23
Знову "Каменю" не пофортунило з УКРОПом, лишень один депутат з цієї партії насмілився проголосувати за зняття недоторканності з нардепа-олігарха Вадима Новинського - представника окупаційного блоку, котрому Янукович в спішному порядку поряд з російським надав і українське громадянство, аби той міг успішно курувати від імені Патріарха РПЦ Кірила/Кремля філію цієї церкви в УКраїні - УПЦ МП та, тепер вже почилого в Бозі, Митрополита Володимира(Сабодана). Таке неспівпадіння в голосуванні, а УКРОП і Опоблок не дали жодного голосу за зняття недоторканності, зумовило вихід Андрія Денисенка з "патріотичної" партії УКРОП, тепер він і позапартійний, і позафракційний. Невдалі впродовж останніх днів співпадіння, однако...
08 Грудня 2016, 22:35
Вся біда Юрія Яковича в тому, що він не вміє просто і переконливо обґрунтовувати свої вподобання. Мовляв пройшло босоноге дитинство на вул. Радянській, то вона й має такою залишатися (але це ж абсурд), кандидат наук пані Ірина, то вона й має представляти камінчуків від Кропцю.
09 Грудня 2016, 15:20
Шановні у першу чергу у Нас демократія. Чого це вирішили, що Хтось там має голосувати так як Ви для себе представляєте? Якщо більшість вирішила то і по тому але чому це Я чи інший має думати Вашими мізгами. Ось у чому проблема, що Ви самі не далеко відійшли від радянського одобрямсу ще й клянете опонентів суцільними ярликами. З Вас шановний як гуски вода, Вам нічого так і не доходить.
09 Грудня 2016, 15:56
Юрій Якович, та будьте же поміркованими. Я в жодному разі не намагався Вас образити, а лише пояснював, чому мені Вас зрозуміти нелегко. На місці, -в Камені, поняття земляк не існує, але варто від"їхати на декілька сотень кілометрів від нього, як з"являється категорія земляків. Ви ж мій земляк, як я можу,-вихована людина, Вас ображати? Ніколи такого не буде.
09 Грудня 2016, 18:09
&quot;777<br/>13:56 09.12.2016&quot;: та Я у принципі навіть не Вас мав тут на увазі. Про те й так дякую за &quot;земляка&quot;.