У місті Камінь-Каширський побилися двоє підлітків

02 Жовтня 2019, 09:00
3505

У місті Камінь-Каширський двоє учнів 6-го класу НВК №1 влаштували бійку.

Про це повідомляє Камінь-Каширський відділ поліції.

25 вересня до Камінь-Каширського відділу поліції надійшло повідомлення з Камінь-Каширської ЦРЛ, про звернення до них 11- річного жителя міста, з садинами на обличчі.

Встановили, що 24 вересня близько 16:30 години між школярами НВК №1 міста Камінь-Каширський виникла словесна суперечка, яка завершилася бійкою.

Правоохоронці за фактом провели перевірку. Батьки від написання письмових заяв відмовились, а тому поліцейські провели профілактичну бесіду з дітьми та батьками.

 

Коментарі
02 Жовтня 2019, 23:47
&amp;quot;Батьки від написання письмових заяв відмовились&amp;quot; - очевидно , ті батьки і від виховання своїх дєток відмовились ! <br/>Все спихнули на школу , класних керівників і вчителів !<br/>Зате як соціальні допомоги на дітей та пільги багатодітним - то дайте , і побільше!!
03 Жовтня 2019, 00:30
Батькам тепер пофіг на дітей. нехай держава виховує.
03 Жовтня 2019, 00:38
Ага , і держава чи точніше платники податків хай не забудуть цим батькам платити на цих діток допомоги ...
03 Жовтня 2019, 00:50
Не смішіть .Держава якраз виховує .Якби в школі краще дивились ....наскільки я знаю батьки постраждалого хлопчика пожаліли ту сімю і відмовились від заяви.Хоч ті батьки навіть вибачення не попросили....сказали що вони і ходять в школу нате щоб побитись .Так що не судіть про виплати бо невсі їх отримують і невиніть невинних краще взагалі нічого не коментуїте....
03 Жовтня 2019, 01:55
Не здивуюсь, коли виявиться, що зловмисник штунда, на рік старший, та ще й зі зграєю односектців.
03 Жовтня 2019, 02:00
Де були вчителі і дирекція коли дитину били і маму ніхто не повідомив ,десятеро спостерігало ,де тоді вони були коли дитину вели в мед.пункт діти.Неговоріть дурниць бо ніхто від своїх дітеї не відмовлявсь для чого говорити аби говорити.І з синцями дитина пробула ще урок на вулиці і всім начхати.Мамі повідомили люди які бачиои дитину в біля медсестри де були тоді вчителі.
03 Жовтня 2019, 03:26
Наплодили дебілів і вчителі вам винуваті ???
03 Жовтня 2019, 10:50
&amp;quot;Де були вчителі ?&amp;quot; - а вчителі були на уроках ! Вчитель не зобов'язаний ходити поза школою на перервах і бути &amp;quot;пастухом&amp;quot; за вашими дітьми . Вчитель відповідає за дитину , яка ПРИСУТНЯ НА УРОЦІ , а не тікає з уроків , курить поза школою чи лупашить на вулиці інших . Ви як батьки , ЗОБОВ'ЯЗАНІ ВИХОВУВАТИ СВОЇХ ДІТЕЙ , А НЕ ОТРИМУВАТИ ЗА НИХ ПІЛЬГИ ТА МАТЕРІАЛЬНІ ДОПОМОГИ!
03 Жовтня 2019, 18:55
&amp;quot;Якби в школі краще дивились&amp;quot; - а хто це має дивитись за вашими невихованими дітками??? <br/>&amp;quot;ті батьки навіть вибачення не попросили....сказали що вони і ходять в школу нате щоб побитись &amp;quot; - може , це батьки по-бидлячому виховують своїх діток, що вони ходять в школу щоб ПОБИТИСЬ , а не ВЧИТИСЬ???
04 Жовтня 2019, 12:50
Це ви про себе від вас пре одна вихованість ,,дибіли,, як несормно ображати .Ганьба таким людям .
04 Жовтня 2019, 12:55
Якиї приклад ви даєте своїми коментами сам дибіл от і пишеш аби писати......
04 Жовтня 2019, 14:18
Взагалі то fizkyltyra бути мала діти виїшли на урок на вулицю і ніхто не курив і небігав за кутками .Для чого виводять дітеї на вулицю на урок.Якщо є спортзал.
04 Жовтня 2019, 14:19
04 Жовтня 2019, 14:20
Взагалі то fizkyltyra бути мала діти виїшли на урок на вулицю і ніхто не курив і небігав за кутками .Для чого виводять дітеї на вулицю на урок.Якщо є спортзал.
07 Жовтня 2019, 00:10
Ідіоте , тебе заклинило? ))
07 Жовтня 2019, 00:10
Ідіоте , тебе заклинило? ))
07 Жовтня 2019, 00:10
Ідіоте , тебе заклинило? ))
07 Жовтня 2019, 00:10
Ідіоте , тебе заклинило? ))
07 Жовтня 2019, 00:10
Ідіоте , тебе заклинило? ))
07 Жовтня 2019, 00:10
Ідіоте , тебе заклинило? ))