В Камінь-Каширському районі визначили чемпіона Вищої ліги з футболу

04 Жовтня 2019, 09:00
5306

У неділю, 29 вересня відбувся заключний 10 тур чемпіонату Вищої ліги Камінь-Каширського району з футболу.

Отож переможця першості розігрували дві команди Фк Сокіл та Фк Олімп.

Матч був напруженим триллером в якому було забито 7 голів, перемогу в цьому матчі все ж таки вирвала команда Фк Олімп та зайняла перше місце в чемпіонаті.

Хорошу гру показали гравці Фк Нуза, зайнявши срібне 2 місце в турнірній таблиці.

3 місце вибороли гравці Фк Сокіл теж показавши достойну гру протягом чемпіонату.

ФК«Олімп» – ФК «Сокіл» (Сошичне,Качин)  ( 4 : 3 )

ФК «Вигрос» (Видерта, Грудки, Осівці) –  ФК «Нуза»  ( 5 : 2 )

ФК «Хотешів» – ФК «Раків Ліс»  ( 4 : 3 )

Підсумкове турнірне становище.
Чемпіонат району з футболу 2019 завершений.

04 Жовтня 2019, 12:05
&amp;quot;перемогу в цьому матчі все ж таки вирвала команда Фк Олімп&amp;quot;<br/>ФК «Сокіл» (Сошичне,Качин) – ФК«Олімп» ( 4 : 3 )<br/>Так хто ж переміг ?
04 Жовтня 2019, 12:25
У тому матчі переміг головний арбітр матчу такий собі Зрум...<br/>І взагалі матч відбувався у селі Видричі...<br/>1 тайм 4:1 2-й тайм 4:3 хто переміг ? Арбітри
04 Жовтня 2019, 23:09
Яка ж тоді нижча ліга,якщо цей&amp;quot;футбол&amp;quot; можна назвати &amp;quot;вищою&amp;quot;.Мабуть &amp;quot;Олімп&amp;quot; попаде на другий рік в Лігу Чемпіонів.
04 Жовтня 2019, 23:18
На фото дудка,пась,панас і людей&amp;quot;повні трибуни&amp;quot;.Враження таке,що той &amp;quot;чемпіонат вищої ліги&amp;quot; проводять тільки для цих трьох осіб.
05 Жовтня 2019, 18:42
А Панас тут причому?футболіст хрінов, любитель фотосесій чужих досягнень.
07 Жовтня 2019, 23:22
&amp;quot;ФК «Вигрос» (Видерта, Грудки, Осівці) – ФК «Нуза» ( 5 : 2 )&amp;quot;<br/><br/>Шановний скажіть будь ласка для чого висвітлювати певні події у футболі не знаючи результатів матчів ?? <br/>Цей матч відбувався ще у 1 колі коли а матч останнього туру закінчився з рахунком ФК вигрос 1:2 ФК НуЗа <br/>Будьласка пишіть правдиві пости а не для галочки правильно висвітлюйте події