Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Камінь-Каширщині обговорювали модель четвертого повіту північної Волині

10:45 31.10.2019
1403

На Волині й надалі триває обговорення нового адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня четвертого повіту.

Про це інформує Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Зокрема, гостро стоїть питання щодо кількості повітів-районів, які мають залишитися в області після завершення реформи.

Попри те, що пропозиція Мінрегіону – створити на Волині три райони з центрами у Луцьку, Ковелі та Володимирі-Волинському, експерти вбачають доцільність формування чотирьох повітів.

Думку експертів підтримує північний регіон Волині. Про це стало відомо під час тематичної зустрічі влади та громадськості Камінь-Каширського, Любешівського, Маневицького та Ратнівського районів, яка відбулася сьогодні, 30 жовтня 2019 року, у стінах Камінь-Каширської районної ради за участі голови обласної ради Ірини Вахович.

У рамках даного заходу представники із названих вище районів висловлювали бачення того, якою повинна бути нова модель адміністративно-територіально устрою Волинської області. Однак, дискусії виникли щодо центрів повітів між містом Камінь-Каширський та селищем міського типу Маневичі.

У підсумку, після тривалих обговорень, досягти єдності щодо цього питання вкотре не вдалося.

Голова обласної ради Ірина Вахович вважає, що четвертий повіт для Волині потрібен.

За словами Ірини Михайлівни, до визначення центру повіту варто підходити виважено. Мовляв, насамперед, необхідно орієнтуватися на економічні, соціальні, історичні особливості, географічне розташування районів, а також брати до уваги загальні вимоги, котрі прописані у відповідній методиці.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Камінь

11:07 31.10.2019

Стосовно К-Каширська то у місцевій владі повністю відсутня просторова орієнтація для чого, чому і основне ЯК це зробити. Вони повністю демоліразовані. У них немає наукової, історичної та економічного підгрунття. Працюйте шаноновні і пам"ятайте, що Вас тут не буде якщо Ви не зробите.

Іпатій

11:32 31.10.2019

Друзі, а давайте поміркуємо разом. Можливо, "обрізання" Камінь-Каширського району з госпітальним округом та повітом були дрібною помстою минулої влади за підтримку УКРОПу та його креатури на народного депутата на окрузі № 23? Той самий Гунчик, котрому не вдалося навіть у своєму рідному районі протиснути кандидата від "Європейської солідарності" та отримати більшість на місцевих виборах, вирішив у такий спосіб насолити виборцям? А наступний губернатор Савченко вже за інерцією та з тих самих політичних міркувань - продовжив курс на такий "розвиток" непокірного краю? Невже керманичі настільки мислять вузькопартійними інтересами і не дбають за розвиток громад, не дивляться на перспективу загалом? Бо наш край має схоже відношення до непокірних на прикладі села Верхи. Це заможне, хазяйновите і чимале село за непокору радянській владі, бандерівщину штучно було обділене адміністративно та інфраструктурно (дорога, сільрада, контора радгоспу/колгоспу, школа, магазин тощо) і з успішного поліського села, котре свого часу мало свій ливарний цех (баняки, горщики, ложки/вилки і т.п. з алюмінію), стельмахство, гончарство та інші напрямки ґаздування, перетворилось на периферію та ледь жевріючий населений пункт у глухому лісі... Невже така ж доля чекає і на місто, котре є одним з найдавніших з цим статусом населених пунктів Волині у нинішніх її адміністративних межах?

Читач

14:53 31.10.2019

Довший час не хотілось вірити в те, що Вахович є недалекою людиною. Нажаль!!! По-перше, про що мова за відсутності анонсованого нового закону Про територіально-адміністративний поділ України, який має спиратись навіть на зміни в Конституції. На сьогодні в українському законодавстві немає поняття «повіт». Є область, є район, є ОТГ, є місто, є село, є селище. Повіту Не є. Ну хіба що УКРОП зрадивши Зеленському, вирішив більш йому «плече не підставляти», як ото місць тому волали Вахович, а піти напрю… . Добре. Що робити, Коломойський кличе. Але навіщо сільським сепаратизмом займатись!? Що таке «північний регіон»? там що, північні народи чи то північний народ живе??? Окремий за етносом, за мовою, культурою та релігією??? Вам що, «данбасссс» в око впав. Як на мене, то цими «експертами» вже мала б зайнятись СБУ. Фактично маємо ознаки сепаратизму, замасковані під твердження про регіональні особливості. На початку 90-х думку про поліщуків, як окремий етнос поширював один професор Волинського університету. Після співбесіди з представниками служби він відразу згадав про своє українське походження. Коли вже вами, де………………………, займуться????????????????????????

Глядач (відео)

19:11 31.10.2019

Найтупіші і найнепереконливіші виступи двох родичів : пташніка і його родички по жінці балицької . Талдичать свої тупі мантри про "повіт в Камені" і "довідки , по які треба їздити хер зна куди" .
Балицька переживає за свою посаду , бо якщо в Камені не буде центр ОКРУГУ (а не повіту!!!) , то її посади теж не буде! ))
Андрій Линдюк і маневичани - молодці!!!! Переконливо і фактажно

глядачу

19:33 31.10.2019

згідний з вами на рахунок пташника, такого клоуна ще пошукати треба. В його краще виходить пісочком торгувати. Такі люди як пташник це позор Камінь Каширського рвйону

Глядач (відео)

19:45 31.10.2019

та якби не двіж з тим повітом - пташник би і не виліз . Однозначно вписався він ізза сестри своєї жінки . Не буде в Камені центру округу - балицьку скоротять нафіг з відділу юстиції .
І правильно зроблять!

Глядачу

20:08 31.10.2019

А Вам не приходило до голови - відокремити особу Пташника і його родички від питання окружного/повітового центру у нашому місті? Чи Ви маневичанин і тому вам бінамне, що завтра буде у Камені і чи взагалі воно перетвориться у велике село, як цього хотів Бондар, розпродуючи у місті ділянки під забудову мешканцям навколишніх сіл? Пташник і ми всі скороминущі, доживемо до своїх 100 років і розійдемося Всесвітом, а нашим нащадкам тут жити і творити державу, вони ж не можуть бути такими байдужими до своєї землі, як ми з вами у своїй більшості- ліниві тугодуми, для котрих євробляха і пивасик з секасом - найвища мрія...

До Глядачу

20:15 31.10.2019

Щодо євробляхи - то якраз найвища мрія Пташника))

камінь

20:58 31.10.2019

пташник це вискочка, вилазить там, де бачить свою вигоду цей генерал піщаних карєрів. його ніхто не сприймає, навіть в родині

каменю

21:39 31.10.2019

Та залиште того нещасного пташника в спокої, йому і так не солодко. Що зробиш якщо розуму немає..

Марко-Іпатію

22:57 31.10.2019

Більш детально про литво у Верхах можете розповісти? Чому саме там? Звідки була сировина? Якої конструкції були печі? Лиття в земляні форми, чи по виплавлюваним моделям?

До глядачу2

10:02 03.11.2019

"..відокремити особу Пташника і його родички від питання окружного/повітового центру у нашому місті?" - так їх не відокремиш , вони ж самі липнуть як банні листки до дупи ))
Хочуть бути кєровніками в повіті/окрузі ?

Камінь.

11:08 03.11.2019

"Що таке «північний регіон»?": на початку що таке Північний "регіон" то Вам шановний треба ознайомитися з роботою білоруського мовознавця який переклав Біблію на Західно_Поліський так званий діалект або як він говорить "говірку" але це неважливо основне що він існує. Тому у принципі Наший вибір це вибір нашого світогляду, нашого буття, культури, нашого місця у цьому світі,

15 грудня
Сьогодні
Вчора
13.12.2019
12.12.2019
11.12.2019
10.12.2019
09.12.2019
08.12.2019
07.12.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин